Keystone logo
Kolumbija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Kolumbija 2024

Įstaigų skaičius: 6
    • Chía, Kolumbija

    Tarptautinis užsienio kalbų ir kultūrų centras siūlo aukštos kokybės ispanų programą tarptautinei bendruomenei ir Kolumbijoje gyvenantiems užsieniečiams. Užsiėmimai vyksta universiteto miestelyje akademinėje, saugioje ir puikioje aptarnavimo aplinkoje.

    • Manchester, Jungtinė Karalystė
    • Budapest, Vengrija
    • + 62 Daugiau

    This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

    • Medellín, Kolumbija

    Pontifical Bolivarian University jūs studijuojate su profesoriais, turinčiais magistro ar daktaro laipsnius, turinčiais savo srities patirties, kurie suteikia jums humanistinį, daugiadisciplininį, novatorišką ir tarpkultūrinį išsilavinimą.

    • Barrancabermeja, Kolumbija

    Instituto Universitario de La Paz universiteto institutas yra universitetinė įstaiga, vadovaujantis 1992 m. Įstatymo 30 straipsnio 16 straipsnio pažodinio b punkto nuostatomis, sukurta 1987 m. Lapkričio 19 d. Potvarkiu Nr. 0331. akademinis, katedros, turintis teisinį statusą, administracinę autonomiją ir nepriklausomą turtą, pridedamas prie Santandero departamento vyriausybės ir kurio pagrindinis adresas yra Barrancabermeja mieste.

    • Cali, Kolumbija

    Katalikų universiteto „Lumen Gentium“ fondas - UNICATÓLICA, atsidavęs krikščioniškoms vertybėms, integruoja žmones, integruodamas žmones, kartodamas ir skleisdamas savo žmogaus orumą santykiuose su Dievu, su savimi, kitais ir aplinka. prisidėti prie žmonių vystymosi.

    • Bogotá, Kolumbija

    Nuo 1977 m. „Unitec“ sukūrė puikią istoriją. Čia mes jums pasakysime, kaip mes progresavome per metus: 1977 m. Pradžioje profesionalų grupė, kuriai vadovavo įstaigos įkūrėjas dr. Diógenesas Parra Walteros, pradėjo užduotį sukurti įgyvendinamas projektas, leidžiantis atidaryti instituciją, kuri siūlo novatoriškas akademines programas.