Keystone logo
Kataras

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Kataras 2023

Įstaigų skaičius: 17
  • Al Jazirah Al Hamra, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 8 Daugiau

  Ascencia Business School suteikia studentams galimybę studijuoti tarptautinių universitetų programas gyvenant JAE. Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti visiems mūsų studentams kokybišką ir ekonomiškai efektyvų išsilavinimą, ir mes didžiuojamės tuo, kad išlaikome aukščiausius akademinius standartus. Ascencia Business School gerai supranta vietinę rinką ir turi didžiulę švietimo valdymo patirtį nuo 2006 m. Mes ištyrėme Artimųjų Rytų rinką ir radome būdų, kaip sėkmingai parduoti visiškai akredituotą, patvirtintą ir pripažintą mokymo programą. Mūsų kursus veda Vakarų kvalifikuoti dėstytojai, turintys daktaro laipsnį ir parengti iš akademikų bei turintys atitinkamos pramonės patirties.

  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Doha, Kataras

  Al Rayyan tarptautinis universiteto koledžas (ARIU) yra pirmojo privataus universiteto Kataro valstijoje įpėdinis, kuris atidarytas 2000 m. rugsėjį ir daugiau nei 20 metų specializuojasi teikiant su verslu susijusius laipsnius, daugiausia dėmesio skiriant turizmo, svetingumo ir tarptautinio verslo studijoms. . Šiuo laikotarpiu universitetas veikė Al Rayyan International Education (ARIE) ir NHL Stenden taikomųjų mokslų universiteto Nyderlanduose globoje. Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. įstaiga atidaro naują įdomų savo gyvavimo skyrių ir užmezga strateginę partnerystę su Derbio universitetu Jungtinėje Karalystėje. Per šią partnerystę ARIU pasiūlys JK akredituotus bakalauro ir magistro laipsnius, tarptautinio svetingumo vadybą, tarptautinio turizmo vadybą ir tarptautinio verslo vadybą. ARIU, bendradarbiaudama su Derbio universitetu, tęs savo palikimą kaip aukščiausios kokybės aukštojo mokslo institucija ir svarbiausia universitetinio lygio išsilavinimo teikėja Katare, Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos regione ir tarptautiniu mastu. ARIU yra labai geroje vietoje, kad suteiktų studentams puikias mokymosi ir karjeros galimybes. Jos vieta gyvybingame Dohos mieste ir Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos regione yra gyvybiškai svarbi institucijos tapatybei ir mokyklos sėkmei.

  • Doha, Kataras

  Qatar Finance And Business Academy specializuojasi finansinių paslaugų sektoriaus mokymuose ir plėtroje. Mes tikime, kad tokia investicija yra pagrindinė strategija remti modernią, į paslaugas orientuotą, žiniomis pagrįstą ekonomiką.

  • Al Rayyan Municipality, Kataras

  Šiaurės vakarų Kataro studentai, dėstytojai, darbuotojai atstovauja beveik 60 tautybių. Mūsų absolventai prisijungia prie vis didėjančio kūrybingų, iniciatyvių Šiaurės Vakarų Kataro absolventų tinklo, taip pat dešimtys tūkstančių Šiaurės vakarų absolventų, vadovaujančių ir kuriančių vaidmenų visame pasaulyje.

  • Doha, Kataras

  Šiaurės Atlanto koledžas – Kataras (CNA-Q) buvo sukurtas siekiant įgyvendinti ambicingus ir ambicingus Kataro nacionalinės vizijos (QNV) 2030 tikslus. CNA-Q yra Kataro valstijos ir Kanados Šiaurės Atlanto koledžo partnerystė. .

  • Al Rayyan Municipality, Kataras

  Jau daugiau nei šimtmetį Carnegie Mellon universitetas metė smalsuolius ir aistruolius įsivaizduoti ir pristatyti svarbų darbą. Privatus, aukščiausio rango ir pasaulinis universitetas Carnegie Mellon nustato savo kursą su programomis, kurios įkvepia kūrybiškumą ir bendradarbiavimą.

  • Baaya, Kataras

  „Dykumos rožė“ vadinama sausringose Kataro dykumos vietovėse rasta į rožių pavidalo kristalų grupes. Gražus, sudėtingas dykumos rožės dizainas sukuria „žiedlapius“, kurie ventiliuojasi spinduliuodami išlygintus kristalų klasterius. Šis įmantriai susiformavęs gamtos reiškinys tapo kultūros ikona Katare - šalyje, kurioje puoselėjamas menas ir dizainas. Kaip dykumos rožė, kiekvienas Kataro Kalgario universiteto studentas yra unikalus. Mūsų studentai yra pagrindinis dalykas, kurį mes darome, ir yra unikaliai susipynusių tikslų ir prioritetų, kurie lems mūsų augimą per ateinančius penkerius metus, pagrindas.

  • Doha, Kataras

  Vykdydama dideles nacionalines investicijas į žmogaus vystymąsi ir iš dalies įgyvendindama Kataro nacionalinėje vizijoje 2030 išdėstytus švietimo tikslus, Kataro valstijos švietimo ir aukštojo mokslo ministerija įsteigė Kataro bendruomenės kolegiją (CCQ). CCQ tikslas yra suteikti įvairias švietimo galimybes, į kurias įeina: 2 metų akademinės programos, parengiančios studentus pereiti į ketverių metų universitetus, 2 + 2 akademinės programos, taip pat dvejų metų karjeros programos, skirtos šalies susitikimams. kritinius darbo jėgos ir darbo poreikius.

  • Amman, Jordanija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 6 Daugiau

  Divan International atsirado prieš 18 met?. Tai yra akredituota ir licencijuota platforma, kuri, be abejo, yra geriausia pirmaujanti kult?ros main?, švietimo, mokymo ir kelioni? organizacija, pla?iai žinoma d?l nepriekaištingos tarnybos jauniems žmon?ms iš arab? šali? ir viso pasaulio.

  • Al Khobar, Saudo Arabija
  • Riyadh, Saudo Arabija
  • + 6 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Doha, Kataras

  Džordžtauno universitetas Katare (GU-Q) yra papildoma Georgetown universiteto vieta, įsikūrusi Dohos švietimo mieste. Universitetas siūlo ketverių metų bakalauro studijų programą tarptautinių reikalų srityje, vedantį į bakalauro laipsnį užsienyje. Studentai turi galimybę pasirinkti vieną iš keturių didžiųjų bendrovių ir vieną iš trijų sertifikatų.

  • Doha, Kataras

  Nuo 2003 m. rudens Texas A&M University at Qatar siūlo chemijos inžinerijos, elektros inžinerijos, mechaninės inžinerijos ir naftos inžinerijos bakalauro laipsnius. „Texas A&M“ Katare taip pat siūlo du chemijos inžinerijos laipsnius nuo 2011 m. rudens: mokslų magistro (MS) ir inžinerijos magistro (M.Eng.). Be inžinerijos kursų, Teksaso A&M Katare moko gamtos mokslų, matematikos, laisvųjų menų ir humanitarinių mokslų. „Texas A&M“ Katare siūlomos mokymo programos yra identiškos toms, kurios siūlomos pagrindiniame koledžo stoties miestelyje, Teksase. Kursai dėstomi anglų kalba ir bendradarbiaujant. Tobulumo reputacija yra tokia pati, kaip ir įsipareigojimas rengti inžinierius, pasirengusius vadovauti naujos kartos inžinerijai visame pasaulyje.

  • Derby, Jungtinė Karalystė
  • Doha, Kataras

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Doha, Kataras

  HEC Paris prisijungė prie Kataro fondo 2010 m. Birželio mėn., Atnešdamas pasaulinio lygio vykdomojo švietimo programas ir mokslinių tyrimų veiklą Dohoje ir regione. Tai pirmasis Europos partneris švietimo mieste.