Keystone logo
Kanada

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Kanada 2023

Įstaigų skaičius: 295
  • Kitchener, Kanada
  • Waterloo, Kanada
  • + 6 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 Daugiau

  Eurocentrų ir Bayswater susijungimas reiškia naują tarptautinio švietimo erą. Mūsų kolektyvinė patirtis yra stiprybė šiandieniniame tarptautiniame švietimo sektoriuje. Mes aistringai vertiname augančias globalių mąstytojų ir tyrinėtojų bendruomenes namuose ir užsienyje, kad ir kokia būtų jų istorija. Įkūrėme „Bayswater Education“, nes norime, kad jaunuoliai iš visų gyvenimo sričių susižavėtų atrasti naujas kultūras, atrasti naujus skonius ir išmokti, kas ten yra. Mes galvojame apie juos kaip apie pasaulines dvasias, kaip ir mes patys.

  • Guelph, Kanada
  • Ridgetown, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bordeaux, Prancūzija
  • Lyon, Prancūzija
  • + 5 Daugiau

  Nuo pat įsikūrimo 1993 m. ESMA siūlo mokymus apie CG Animation & FX ciklą, kuris nuolat vystėsi glaudžiai bendradarbiaujant su animacijos profesionalais, kurie kasmet mus palaiko. Ši mokymo programa, atitinkanti prancūzų Bac + 5 lygį (RNCP 7 lygis), dabar yra tarptautiniu mastu pripažinta profesionalų ir palaikoma didžiausių animacijos gamintojų. Atraskite šį kursą, siūlomą mūsų Bordo, Liono, Monpeljė, Nanto, Reno ir Tulūzos miesteliuose, taip pat Monrealyje, Kanadoje. Anglišką mokymų versiją galima rasti Liono ir Monpeljė miesteliuose.

  • Lac la Biche, Kanada
  • Boyle, Kanada
  • + 4 Daugiau

  Ištirkite begalines galimybes ir galimybes studijuodami nuostabioje Šiaurės Rytų Albertoje, Kanadoje. Šioje parką primenančioje natūralioje aplinkoje gausu gražių ežerų, borealinių miškų ir gausybės faunos bei floros – tai patirtis, kuri tikrai paliks jums ilgalaikį įspūdį. Kiekvienas mūsų miestelis yra unikaliuose miestuose su nuostabiomis istorijomis ir turtinga įvairia istorija, kuri laukia, kol bus ištirta.

  • Toronto, Kanada

  Toronto universiteto Tęstinių studijų mokykla (UofT SCS) padeda suaugusiems besimokantiems profesionaliai parengtais, laipsnio nesuteikiančiais kursais, kuriuos dėsto patyrę instruktoriai, pripažinti savo srities lyderiai. Kaip neatskiriama universiteto dalis, SCS energizuoja UofT intelektualinis gyvybingumas ir aukšti mokymo ir mokymosi standartai.

  • Madison, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teaneck, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 3 Daugiau

  Didžiausias privatus universitetas Naujajame Džersyje, FDU, yra ne pelno siekianti, ne sektantiška, daugiakampė institucija. Įkurtas 1942 m., FDU gavo ketverių metų statusą 1948 m., o patvirtinimą kaip universitetą 1956 m. Universitetas siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistro studijų programų, įskaitant farmacijos, slaugos praktikos, klinikinės psichologijos ir mokyklos psichologijos doktorantūros programas; ir AACSB akredituota verslo mokykla. Studijų programos siūlomos dviejuose Naujojo Džersio miesteliuose ir dviejose FDU vietose už JAV ribų: Wroxton College, Oksfordšyre, Anglijoje, ir Vankuverio miestelyje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.

  • Olds, Kanada

  Nuo savo veiklos pradžios kaip žemės ūkio ir namų ūkio mokykla Olds College išplėtė savo programų pasiūlą ir bėgant metams išaugo, kad pasiūlytų daugiau į karjerą orientuotų programų. Maisto gaminimo ir siuvimo pamokos peraugo į mūsų garsiąją mados programą, mašinų klasės išaugo į žemės ūkio ir sunkiosios mechanikos programas, o ūkininkavimo įgūdžiai išsivystė į mūsų žemės ūkio valdymo ir sodininkystės programas.

  • Winnipeg, Kanada

  Įsikūręs Vinipege, Manitoboje, Kanadoje, Booth universiteto koledžas yra krikščioniška institucija, kurios šaknys yra 156 metų gelbėjimo armijos istorija, tenkinanti labiausiai pažeidžiamų visuomenės poreikius. Labai atsidavę socialiniam teisingumui, sujungiame krikščionišką tikėjimą ir griežtą mokslą su aistra tarnybai. Mūsų požiūris į mokymąsi yra pagrįstas akademiniu meistriškumu ir yra pagrįstas vilties, socialinio teisingumo ir gailestingumo visiems vizija.

  • Paris, Prancūzija
  • Montreal, Kanada

  1972 m. stambių nekilnojamojo turto žaidėjų sukurta ESPI grupė, įkurta pagal asociacijos statusą (1901 m. įstatymas), yra privati aukštojo mokslo įstaiga, kurios kvalifikaciją pripažįsta valstybinis 6 lygis (Bac + 3) ir 7 lygis (Bac + 5). ), arba mokyklos diplomai, registruoti Nacionaliniame profesinių sertifikatų kataloge (RNCP), turintys bakalauro ir profesinio magistro studijų ciklus (6 specializacijos). 50 gyvavimo metų leido Grupei įsitvirtinti visose nekilnojamojo turto versle. Šiandien mūsų studentai yra išsibarstę Paryžiaus, Nanto, Marselio, Bordo, Liono ir Monpeljė miesteliuose.

  • Toronto, Kanada

  1889 m. įkurta Osgoode Hall teisės mokykla yra viena didžiausių ir labiausiai gerbiamų Kanados teisės mokyklų. Osgoode Hall teisės mokykla turi senas tradicijas būti įtakingų ir novatoriškų teisinių tyrimų ir minčių centre. Išugdęs keletą šviesiausių teisininkų, Osgoode ir toliau didžiuojasi savo akademiniu meistriškumu ir progresyvia teisininko profesijos vizija. Osgoode absolventai yra praktikuojantys teisininkai ir teisės mokslininkai, verslo lyderiai ir įstatymų leidėjai, socialiniai aktyvistai ir Aukščiausiojo Teismo teisėjai. Taikydami savo teisinius gabumus įvairiose vaidmenyse ir organizacijose, jie dalijasi didžiuoju palikimu, apibendrintame mūsų mokyklos istoriniame šūkiu: Per teisę į teisingumą.

  • London, Kanada

  1954 m. įkurta Vakarų universiteto King's University College yra katalikiška laisvųjų menų universiteto kolegija, susijusi su dideliu pasaulinio lygio universitetu. King's studentai džiaugiasi „Geriausiu iš abiejų pasaulių“ – mokosi mažose klasėse, kurioms vadovauja puikūs dėstytojai mažame gražiame miestelyje, mėgaudamiesi visapusiško universiteto dalimi. Kings studentai turi visišką prieigą prie visų Vakarų universiteto patalpų ir paslaugų ir baigia vakarietišką laipsnį.

  • Montreal, Kanada

  Kensley College mes tvirtai tikime, kad išsilavinimas yra vienintelis raktas, atveriantis neįtikėtinų galimybių duris. Stengiamės, kad kiekvienas studentas turėtų galimybę įgyvendinti savo svajones ir karaliauti savo ateityje. Bėgant metams tikėjome, kad mūsų šaknys nusako studento aistrą!

  • Toronto, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic “ 1987 m. Monrealyje įkūrė žinomas muzikantas, kompozitorius ir dainininkas bei dainų autorius Gilles'as Valiquette'as. Jis buvo įsitikinęs, kad technologijos (ypač kompiuteriai) taps garso kūrimo ir muzikos pramonės centru, iki pirmojo Švietimo ir aukštojo mokslo ministerijos pripažinto diplomo, visiškai skirto kompiuteriniam garso projektavimui, sukūrimo. Tai buvo daug anksčiau nei visi žinojo, kas yra kompiuterio pelė, MP3 ar net internetas.