Keystone logo
Jungtiniai Arabų Emyratai

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Jungtiniai Arabų Emyratai 2024

Įstaigų skaičius: 23
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague, Čekija
  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • + 2 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Casablanca, Marokas
  • Brussels, Belgija
  • + 1 Daugiau

  Mūsų misija yra skatinti islamo finansų plėtrą skleidžiant gerą praktiką, skatinant naujoves ir skatinant iniciatyvą. Mes įsikišame vykdydami mokslinius tyrimus, leidinius, kurdami tinklų platformas ir mokydami.

  • Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Įperkamos verslo programos besimokantiems universiteto kvalifikacijos. Nesvarbu, ar norite tobulinti savo įgūdžius, tobulinti komandą ar siekti profesinio išsilavinimo, MAK Institute mokymosi Pathways gali suteikti jums viską, ko jums reikia.

  • Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Įkurta 1997 m., EPTI, yra vienas iš pirmaujančių JAE privačių institutų, pritaikytų naujovėms mokymosi ir technologijų pasaulyje. Jis įsikūręs prabangioje ir geriausioje Šardžos vietoje, turi erdves paskaitų sales, gerai pastatytą biblioteką, modernią kompiuterių laboratoriją su visą parą veikiančia interneto prieiga, be to, kvalifikuotų ir patyrusių dėstytojų komanda renkama iš įvairių tautybių.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Atlas Educational Institute yra vienas garsiausių švietimo įstaigų, įsteigtas 1998 m., Kurio pagrindinė vizija ir misija yra suteikti kokybišką švietimą ir mokymą tiek piliečiams, tiek emigrantams įvairiomis studijų galimybėmis įvairiose disciplinose, naudojant tradicines ir novatoriškos mokymo technologijos, pagrįstos šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, vadovaujantis Dubajaus, Jungtinių Arabų Emyratų švietimo ir jaunimo ministerijos gairėmis.

  • Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Abu Dabio uostai, kurių būstinė yra Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dabyje, yra įmonė, valdanti, valdanti ir valdanti 11 uostų ir terminalų JAE ir Gvinėjoje.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Polyskills Institute teikia pasaulinės klasės mokymus kalbų ir mokytojų rengimo srityse. „Polyskills“ daugiausia dėmesio skiria vietiniams poreikiams ir pramonės reikalavimams, tuo pačiu atnaujindamas naujausias technologines pažangas ir mokymo metodikas.

  • Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Abu Dhabi Vocational Education And Training Institute (ADVETI) buvo įkurtas 2007 m. Ir turi septynis (7) subjektus: Al Jazirah mokslo ir technologijos institutas Abu Dabyje, Al Jaheli mokslo ir technologijos institutas Al Ain, Baynounah mokslo ir technologijos institutas. Vakarų regione, Al Reefo logistikos ir taikomųjų technologijų institutas Al Shahamoje, Šardžos mokslo ir technologijų institutas Šardžoje, vidurinės technikos mokyklos (STS) ir Profesinio mokymo plėtros centras (VEDC).

  • Abu Dhabi, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Sveiki atvykę į Abu Dabio politechnikos svetainę. ADPoly yra vyriausybinis subjektas, kuriam vadovauja Taikomosios technologijos institutas. „ADPoly“ yra įdomi nauja įmonė, bendradarbiaujant su įvairiais partneriais ir talentinga administratorių bei instruktorių komanda, suteikianti tarptautiniu mastu pripažintus aukštojo mokslo ir didžiųjų bakalauro / aukštojo mokslo diplomus.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Kviečiame peržiūrėti mūsų išskirtinį švietimo pasiūlymų asortimentą, pradedant nuo išskirtinio pasirengimo atestacijai - iki trumpesnių programų pasirinktomis temomis. Peržiūrėję mūsų svetainę, nedvejodami susisiekite su mumis, kad nustatytumėte būdus, kuriais galime bendradarbiauti siekdami abipusių tikslų.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  „Knowledge Point“ yra pagrindinis mokymo institutas Dubajuje, JAE. Mes suteikiame studentams galimybę suteikti jiems puikių mokymų ir ekspozicijos, kad jie būtų pasirengę pramonei.

  • Al Nahda, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Emyratų vadybos ir informacinių technologijų koledžas (ECMIT) yra aukštojo mokslo institucija, kurią 1998 m. JAE Švietimo ministerija įsteigė ir licencijavo kaip Emiratų valdymo ir informacinių technologijų centras. 2004 m. Centras buvo pervadintas į Emirates College For Management And Information Technology , ir buvo sukurtas penkių misija pagrįstų tikslų rinkinys, kuris turėjo formuoti būsimą kolegijos kursą.

  • Al Ain, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Syscoms Information Technology Institute yra įvairialypė LULU grupės įmonė, kurios verslo veikla įvairi visame pasaulyje ir įsikūrusi Abu Dabyje. Gerai žinomas regiono kokybės švietimo institutas nuo 1990 m., Syscoms institutas šiuo metu siūlo trumpuosius informacinių technologijų, verslo administravimo, minkštųjų įgūdžių ir kalbos kursus.

  • Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai

  Mokslo ir kompiuterių plėtros institutas, žinomas kaip „DISC“, yra mokymo centras, įsikūręs Dubajaus centre, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Per kelis dešimtmečius įrodėme puikų pelningumo lygį ir augimo tempą, kalbant apie delegatų, studijuojančių JAE ir už jos ribų, skaičių. Mūsų konkurencinis pranašumas kartu su naujais mokymo metodais išplečia DISC mokymo paslaugų srityje.