Keystone logo
Italija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Italija 2023

Įstaigų skaičius: 223
  • Rome, Italija

  Euroinnova International Online Education savo veiklą pradėjo daugiau nei prieš 20 metų. Turėdama revoliuciją internetiniame švietimo sektoriuje, ši mokymo mokykla auga, siekdama suteikti savo studentams galimybę patirti asmeninį ir profesinį augimą ypač praktiškuose mokymuose.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Rome, Italija

  Università Europea di Roma yra Italijos privatus teisiškai pripažintas universitetas, gimęs 2005 m., kuris sparčiai auga studentų, mokslinių tyrimų bendradarbiavimo ir naujoviškų projektų požiūriu. Mūsų akademinis pasiūlymas apima bakalauro ir magistro laipsnius anglų ir italų kalbomis, daugybę magistrantūros kursų ir daktaro laipsnį. Jai būdingas interaktyvus ir dinamiškas mokymo metodas, užtikrinantis aukštą akademinio turinio kokybę ir glaudų ryšį su fakultetu, kuriantis autentišką akademinę bendruomenę, kurioje studentai yra naujoviško edukacinio projekto šerdis. Būdama tarptautinio katalikiškų universitetų tinklo, įsikūrusio JAV, Ispanijoje, Meksikoje ir Čilėje, dalimi, UER savo studentams siūlo platų tarptautinės patirties spektrą: mainus, stažuotes užsienyje, dvigubus laipsnius, tarptautinę vasaros mokyklą ir daug daugiau. UER taip pat ugdo studentų minkštuosius įgūdžius ir paruošia juos susirasti darbą baigus studijas per seminarus, socialinės atsakomybės veiklą ir stažuotes. Modernus Università Europea di Roma miestelis yra vos 10 minučių viešuoju transportu nuo Romos centro, vieno charizmatiškiausių pasaulio miestų, dėl svaiginančių griuvėsių, baimę keliančio meno ir gyvybingumo derinio. gatvės gyvenimas Dėl mūsų akademinės kompetencijos, specialiai pritaikytos edukacinės veiklos ir tarptautinės studijų patirties „Mes mokome žmones, mokome profesionalus“.

  • Rome, Italija

  Europos tvarumo inovacijų institutas (EIIS) yra akademinė įmonė, kurianti novatoriškus sprendimus įmonėms, akademinėms bendruomenėms, institucijoms ir verslininkams, siekiant palengvinti ir skatinti inovacijas tvarumo srityje. EIIS žmonės jungiasi siekdami aplinkos, socialinio ir ekonominio tvarumo per švietimą, tyrimus ir nuolatinius eksperimentus. EIIS nėra dėstytojų ar studentų, tik žmonės, suinteresuoti, kad mokymasis būtų ne pasyvaus proceso rezultatas, o įtraukianti veikla, apibrėžiama nuolatinės sąveikos.

  • Milan, Italija
  • Cremona, Italija
  • + 2 Daugiau

  Università Cattolica studentai ir absolventai jaučiasi laimingi būdami didžiausio privataus universiteto Europoje dalimi. Jai būdingas tvirtas įsipareigojimas teikti specialias paslaugas studentams ir pripažinta akademinė kokybė. Studijuoti Cattolica reiškia studijuoti tarptautiniame kontekste, daugiau nei 160 skirtingų tautybių keturiuose mūsų miesteliuose, tačiau širdyje italų. Tai, kas iš tikrųjų išskiria mūsų universitetą, yra universiteto miestelių įvairovė ir begalinės galimybės, palengvinančios tinklų kūrimą ir karjeros galimybes, atsižvelgiant į mūsų penkių miestelių Milane, Brešoje, Piačencoje, Kremonoje ir Romoje vietą.

  • Rome, Italija

  Roma Tre universitetas yra jaunas universitetas, skirtas jauniems žmonėms. Įkurta 1992 m., ji sparčiai augo tiek studentų, tiek siūlomų kursų atžvilgiu. Jis gavo puikų įvertinimą tarp ryškiausių akademinių reitingų, ypač jaunesniuose universitetuose. Roma Tre universitetas yra suskirstytas į 13 katedrų, siūlančių bakalauro ir magistro laipsnius, antrosios pakopos ir išplėstinius kursus, doktorantūrą ir specializavimo mokyklas.

  • Neuchâtel, Šveicarija
  • Leicester, Jungtinė Karalystė
  • + 1 Daugiau

  CIES – Tarptautinis sporto studijų centras – nepriklausomas studijų centras, įsikūręs Nešatelyje, Šveicarijoje. Jis buvo įkurtas 1995 m. kaip Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA), Nešatelio universiteto, Nešatelio miesto ir valstijos fondas.

  • Rome, Italija

  Eastwest European Institute yra nepriklausoma organizacija, kurios specializacija yra geopolitinė analizė, mokslinių renginių ir mokymo projektų, orientuotų į tarptautinius reikalus ir pasaulinę dinamiką, organizavimas, skirtas studentams ir specialistams.

  • Rome, Italija

  Verslo mokykla MELIUSform eroga, 1996 m., vykdomoji magistrė, magistrantūros specialistė ir specialiųjų specialistų magistro laipsnis sekančiose srityse: Finanza & Controllo, žmogiškieji ištekliai, Lex ir mokesčiai, rinkodara, inovacijų valdymas ir skaitmeninė transformacija, sanitarija, verslo vadyba.

  • Viterbo, Italija

  Tuscijos University of Tuscia (UNITUS) skelbia viešą atranką tarptautiniam studentų priėmimui į 2-osios pakopos tarptautinio laipsnio kursus (2 metų magistro laipsniai) 2022/2023 mokslo metams. Universitetas skirs 59 stipendijas labiausiai nusipelniusiems ne italų studentams, pirmą kartą stojantiems į Italijos universitetą, padengiant didžiąją dalį išvykimo išlaidų, įskaitant universiteto mokesčius.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Ragusa, Italija
  • + 1 Daugiau

  Auream Phoenix University for Women (APUW) yra pirmasis privatus, tarptautinis nuotolinio mokymosi universitetas, specialiai sukurtas tik moterų švietimui. APUW leidžia kiekvienai darbe ir šeimoje dirbančiai moteriai mokytis ir įgyvendinti savo akademinius tikslus, būnant patogioje savo namų aplinkoje. Mūsų universitetas skirtas moterims lyderėms, turinčioms pergalingą mąstymą, moteris, turinčias gyvybingą, dinamišką asmenybę, nepriklausomas mąstytojas ir moteris, kurios žino, kad yra atskaitos taškai savo bendruomenėje. Mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas įgūdžių ir kompetencijų tikrinimui, norint gauti akademinį sertifikatą. „Aurea Phoenix University for Women“ studijų programos sukurtos pagal APEL (Accreditation Prior Experiential Learning) metodą, kad aktyviai dirbančioms moterims, turinčioms ne mažesnę kaip 5 metų profesinę patirtį, būtų suteikta galimybė įgyti laipsnį, nepaisant savo šeimų.

  • Milan, Italija

  Bicocca yra jaunas universitetas, kuris sujungs jus su studentais iš viso pasaulio. Čia nebūsi tik studentas. Būsite pasaulinės bendruomenės narys. Nuo pat įkūrimo Milano-Bikokos universitetas peržengė savo sienas, sudarydamas įvairius susitarimus su Europos ir ne Europos universitetais.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Helsinki, Suomija
  • + 5 Daugiau

  EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programos yra atviros bakalauro ir magistrantūros studentams, jauniems specialistams ir kitiems, norintiems giliai pasinerti į naujas skaitmenines technologijas, išmokti technologijas paversti verslu ir galiausiai įkurti giliųjų technologijų startuolius. Mokykitės iš mūsų geriausių ES technologijų universitetų partnerių dėstytojų ir darbuotojų. Įgykite praktinės patirties per įmonės bylas, projektinį darbą ir bendradarbiavimą. Konkurencingos kainos mokslai. Smagių susitikimų ir bendravimo su bendraminčiais studentais iš viso pasaulio!

  • Verona, Italija

  University of Verona siekia tobulumo mokymo, mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse. Jame dirba 22 000 studentų ir 1 500 darbuotojų, įskaitant dėstytojus, tyrėjus, techninį ir administracinį personalą, kurie nuolatos tobulina ir plėtoja universitetą. Į ateitį žiūrinčios institucijos, kuri nuolatos siekia stiprinti ryšį tarp studijų kursų ir realaus darbo pasaulio, pagrindinis universiteto tikslas artimiausioje ateityje – tapti vis svetingesne ir prisitaikyti prie studentų poreikių.

  • Florence, Italija
  • Rome, Italija

  Accademia Italiana žengia į ateitį, kupina šios energijos, šiandien prisistatydama kaip viena iš labiausiai kvalifikuotų meninio, profesinio ir kalbinio mokymo institutų. Šiandien labiau nei bet kada anksčiau ypatinga Accademia kokybė išryškėja dėl mūsų specialių metodų, susijusių su įvairiomis disciplinomis. Savo akademinėse programose visada siekėme derinti praeitį su ateitimi, istorines tradicijas, sparčią naujų technologijų raidą. Mūsų patirtis klasėje ir laboratorijoje yra skirta suteikti studentams realaus pasaulio kontaktų ir realaus pasaulio, praktinės, praktinės patirties.