Keystone logo
Honkongas

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Honkongas 2023

Įstaigų skaičius: 51
  • Leicester, Jungtinė Karalystė
  • Hong Kong, Honkongas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kowloon Tong, Honkongas

  Honkongo miesto universiteto Neurologijos katedra buvo įkurta 2019 m. liepos 1 d. Mūsų vizija – atlikti novatoriškus nervų sistemos tyrimus ir sukurti išskirtinę neurologijos mokymo platformą, kuri paruoštų absolventus įdomiai ir įvairiai ateities karjeros aplinkai.

  • Hong Kong, Honkongas

  Honkongo universitetas, Azijos pasaulinis universitetas, daro įtaką internacionalizacijai, inovacijoms ir tarpdiscipliniškumui. Ji pritraukia ir ugdo pasaulinius mokslininkus, siekdama atlikti mokslinius tyrimus, dėstyti ir mokytis bei keistis žiniomis. Ji daro teigiamą socialinį indėlį dėl pasaulinio buvimo, regioninės reikšmės ir bendravimo su likusia Kinijos dalimi.

  • Hung Hom, Honkongas

  Siekdamas susidoroti su sparčia logistikos plėtra Honkonge ir žemyninėje Kinijoje bei augančia talentų paklausa, Honkongo politechnikos universitetas (PolyU) 2003 m. rugsėjo 1 d. oficialiai įkūrė Logistikos katedrą po reorganizavimo, įtraukiant buvusį Laivybos ir laivybos katedrą. Transporto logistika ir dalis buvusios Vadybos katedros.

  • Causeway Bay, Honkongas
  • Seoul, Pietų Korėja
  • + 2 Daugiau

  Ypač daug dėmesio skiriant Azijai, Mančesterio universitetas 1992 m. Honkonge atidarė savo pirmąjį tarptautinį centrą ir siūlo aukščiausios klasės vadybos išsilavinimą pasaulio vadovams Rytų Azijoje, įskaitant Honkongą, Japoniją, Pietų Korėją, Taivaną, Pietų Kiniją ir Makao. beveik 30 metų.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Birmingham, Jungtinė Karalystė
  • + 8 Daugiau

  Nuo 2021 m. Rugsėjo mėn. Advokatų kvalifikacinis egzaminas (SQE) bus laipsniškas, kad taptų nauju centralizuotu būdu kvalifikuoti advokatą Anglijoje ir Velse. Galų gale jis pakeis dabartinį praktikos kelią - teisinės praktikos kursą (LPC). Turėdami įvairius SQE kursus, vietas ir lanksčias studijų galimybes, mes paruošime jus jūsų advokato karjerai ir sėkmei SQE. Kartu su mūsų karjeros palaikymu, jūs dirbsite mūsų virtualioje advokatų kontoroje su ekspertais dėstytojais ir plėtosite žinias bei įgūdžius už SQE ribų.

  • Hong Kong, Honkongas

  Honkongo miesto universitetas (CityU) yra pirmaujantis pasaulinis universitetas, pasižymintis moksliniais tyrimais ir profesiniu švietimu. Naujosios inžinerijos kolegijos įkūrimas negalėjo ateiti geresniu laiku. Po penkerių metų pasaulis bus kitoks. Technologijos tobulėja neregėtu greičiu. Todėl mūsų, kaip universiteto, pareiga yra suteikti savo studentams mąstymą, kuris įkvėptų juos toliau mokytis. Naujojoje kolegijoje yra aštuoni akademiniai padaliniai. Kartu jie apima ryškų inžinerijos sričių spektrą ir skatina akademinę sinergiją bei bendravimą kolegijoje.

  • Ma Liu Shui, Honkongas

  Inžinerijos fakultetą, kurį 1991 m. Įkūrė buvęs vicekancleris prof. Charlesas Kao, dar žinomas kaip „skaidulinės optikos tėvas“ ir Nobelio fizikos laureatas, Inžinerijos fakultetą sudaro pasaulyje pirmaujantys ekspertai, kurie yra savo disciplinų priešakyje ir atsidavę mokymo ir tyrimų kompetencija.

  • Hong Kong, Honkongas

  Menų fakultetas yra neatsiejama Honkongo baptistų universiteto, institucijos, tvirtai pasiryžusios būti „pirmaujančiu laisvųjų menų universitetu Azijoje pasauliui, teikiančiu akademinės kompetencijos rūpestingos, kūrybingos ir globalios kultūros prasme“ dalis.

  • Telegraph Bay, Honkongas

  Honkongo universitetas (HKU), kurio šaknys siekia šimtmetį, šiandien didžiuojasi kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų Azijoje. Kartu su juo HKU Business School tapo plačiai pripažinta ir gerbiama regiono verslo mokykla.

  • Hong Kong, Honkongas

  Pripažindami Honkongo, kaip tarptautinio teisės centro, poziciją, džiaugiamės galėdami pasiūlyti kokybiškas antrosios pakopos studijų galimybes miesto trokštantiems teisės specialistams, turintiems platų profesinių teisės laipsnių portfelį, specializuotą teisinį mokymą ir nuolatinius profesinio tobulėjimo kursus advokatams ir advokatams. Vienas iš JK seniausiai veikiančių specializuotų teisinio išsilavinimo teikėjų, nuo 1867 m. – JK parengėme daugiau praktikuojančių teisininkų nei bet kas kitas.

  • Hong Kong, Honkongas

  The Education University of Hong Kong yra viešai finansuojama aukštoji mokykla, skirta mokymui ir mokymuisi, teikiant įvairias akademinių ir mokslinių tyrimų programas, susijusias su mokytojų rengimu ir papildomomis socialinių ir humanitarinių mokslų disciplinomis.

  • Hong Kong, Honkongas

  International Culinary Institute (ICI), vienas iš strateginių VTC grupės iniciatyvų, yra skirtas kulinarinio meno, vyno ir renginių organizavimo talentams mokyti ir plėtoti, siekiant išlaikyti Honkongo, kaip Azijos vyno ir vakarienės, statusą. Ji teikia kokybiškas ir profesionalias programas su naujausiais įrenginiais jaunikiams, siekiantiems culinarianų, kad jie gerai išmanytų tarptautinę virtuvę, remiant sėkmingą studentų karjeros plėtrą pramonėje. ICI siūlo platų spektrą kokybiškų profesionalių kulinarinių programų, apimančių Europos, Viduržemio jūros, Pietryčių Azijos, Artimųjų Rytų ir amerikiečių virtuvės, kepyklų ir konditerijos gaminių.

  • Hong Kong, Honkongas

  Pagrindinė mūsų katedros misija – teikti taikomąsias anglų kalbos studijas profesijoms, siekiame būti pripažinti tarptautiniu mastu kaip pirmaujanti bakalauro ir magistrantūros studijų, orientuotų į profesinį bendravimą, teikėja.

  • Fayette, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Hong Kong, Honkongas

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...