Keystone logo
Graikija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Graikija 2024

Įstaigų skaičius: 5
  • London, Jungtinė Karalystė
  • Helsinki, Suomija
  • + 11 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Graikija

  ATINER misija yra veikti kaip forumas, kuriame galėtų susitikti viso pasaulio akademikai ir tyrėjai, kad galėtų keistis idėjomis apie savo mokslinius tyrimus ir aptarti būsimus pokyčius savo disciplinose. Homeras (prieš 3000 metų) pirmasis tokius susitikimus pavadino simpoziumais - šį žodį šiandien daugelis kalbų vartoja akademiniams susitikimams apibūdinti. 5-ojo amžiaus prieš mūsų erą klasikiniuose Atėnuose tokie akademiniai susitikimai pasiekė jų šlovės kolofoną, ypač tuos, kuriuose dalyvavo Sokratas. Platono simpoziumo epo ergo gali būti laikomas tik vieno iš daugelio tokių akademinių susitikimų archyvais (knygų leidiniais).

  • Athens, Graikija

  The American School of Classical Studies at Athens įkurta The American School of Classical Studies at Athens įkurta 1881 m., Suteikia magistrantams ir mokslininkams iš maždaug 190 Šiaurės Amerikos kolegijų ir universitetų konsorciumo mokslinių tyrimų ir studijų bazę Graikijoje. Šios institucijos, dalyvaudamos klasikinės archeologijos, klasikos, kalbotyros, Bizantijos, Osmanų ir šiuolaikinės graikų studijų, archeologijos, politologijos, istorijos ir kitų socialinių mokslų programose, vertina išskirtines akademines programas, kasinėjimus, bibliotekas ir kitas Amerikos mokykla kaip jų pačių institucijų magistrantūros studijų pratęsimas. Daugelis institucijų mano, kad mokyklos akademinė programa antrosios pakopos studentams yra reikalinga gerai suplanuotai doktorantūrai. Graikijos srities tyrimuose. Tiesą sakant, daugelis šiandieninių Amerikos universitetų dėstytojų šiose pagrindinėse disciplinose yra mokyklos absolventai, o tai sudaro daugybę konsorciumų institucijų.

  • Barcelona, Ispanija
  • Paris, Prancūzija
  • + 9 Daugiau

  European Bartender School yra pasaulyje pirmaujanti European Bartender School . Mes didžiuojamės mokydamiesi barmenų, siekiančių visuotinai pripažintų standartų. Mes jau apmokėme 70 000 baigę 20 metų.

  • Thessaloniki / Greece, Graikija

  „Olympus Aviation“ įkūrė ir eksploatuoja oro veteranų ir civilinės aviacijos skrydžių instruktoriai, laikydamiesi aukščiausių EUROPOS CIVILINĖS AVIACIJOS INSTITUCIJOS / EASA standartų. „Olympus Aviation“ teikia profesionalų pilotų mokymą visais lygiais nuo 0 iki ATPL (oro transporto piloto licencija). Akademija palaiko aukštą discipliną, reikalingą būsimų aviatorių įgūdžių ir charakterio formavimui.