Keystone logo
Graikija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Graikija 2023

Įstaigų skaičius: 39
  • Thessaloniki, Graikija

  DEI koledžas yra asocijuotas Sanderlando universiteto miestelis, esantis Salonikuose, Graikijoje ir viena iš aukščiausios kokybės Graikijos švietimo organizacijų. Sanderlando universitetas yra labai gerbiamas nacionalinis JK universitetas, įtrauktas į 50 geriausių universitetų 2023 m. „Guardian University Guide“ ir užėmė 1 vietą tame pačiame vadove.

  • La Rochelle, Prancūzija
  • Athens, Graikija
  • + 4 Daugiau

  EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas – tai tvirta devynių universitetų, plėtojančių mokslą ir inovacijas į pažangaus miesto pakrantės tvarumo (SmUCS) kompetencijos centrą, partnerystė. EU-CONEXUS – Europos pažangaus miesto pakrančių tvarumo universitetas propaguoja bendras Europos vertybes ir sustiprintą Europos tapatybę, suburdamas naują europiečių kartą, galinčią bendradarbiauti ir dirbti skirtingose Europos kultūrose, skirtingomis kalbomis ir tarpvalstybiniu mastu.

  • Athens, Graikija
  • Spata, Graikija

  Kolegijos 147 metų akademinės kompetencijos palikimas ir vieta Atėnuose suteikia studentams įspūdingą ir išskirtinę naudą studijuojant gyvoje laboratorijoje, kuri sujungia senovės ir šiuolaikines Graikijos realijas su NECHE akreditacija. Ji suteikia laipsnius absolventams, turintiems kitų NECHE institucijų, įskaitant Amherst, Brown, Boston College, MIT ir Harvard, įgaliojimus. The American College of Greece taip pat patvirtino Atvirasis universitetas (OU) kaip tinkama organizacija, siūlanti aukštojo mokslo programas, kurios suteikia Atvirojo universiteto patvirtintus apdovanojimus, suteikiant studijų studentams geriausią mokymosi patirtį ir suteikiant absolventams stipriausius baigimo pažymėjimus.

  • London, Jungtinė Karalystė
  • Helsinki, Suomija
  • + 5 Daugiau

  EIT Skaitmeninės vasaros mokyklos programos yra atviros bakalauro ir magistrantūros studentams, jauniems specialistams ir kitiems, norintiems giliai pasinerti į naujas skaitmenines technologijas, išmokti technologijas paversti verslu ir galiausiai įkurti giliųjų technologijų startuolius. Mokykitės iš mūsų geriausių ES technologijų universitetų partnerių dėstytojų ir darbuotojų. Įgykite praktinės patirties per įmonės bylas, projektinį darbą ir bendradarbiavimą. Konkurencingos kainos mokslai. Smagių susitikimų ir bendravimo su bendraminčiais studentais iš viso pasaulio!

  • Evora, Portugalija
  • Rome, Italija
  • + 1 Daugiau

  Šios programos tikslas yra suteikti studentams specialių archeologijos įgūdžių ir analitinio medžiagų apibūdinimo nuo priešistorės (megalito) iki klasikinių laikų (graikų ir romėnų). Kultūros paveldo medžiagos tyrimas ir išsaugojimas yra mokslinių tyrimų sritis, turinti stiprią daugiadalykę konotaciją ir reikalaujanti įgūdžių, apimančių visas humanitarinių ir mokslo tyrimų sritis. ARCHMAT yra bendra, integruota platforma puikiems studentams iš gamtos ar humanitarinių mokslų išsilavinimo, kad jie suprastų pažangius mokslinius metodus, naudojamus tiriant archeologinę medžiagą, ir siekia suformuoti labai specializuotus profesionalius naujos archeometrijos srities, ty taikomų fizinių ir chemijos mokslų, ekspertus. archeologijos ir kultūros paveldo medžiagos studijoms.

  • Athens, Graikija

  „Webster Athens“ į Graikiją atneša geriausias Amerikos švietimo galimybes. Mes esame vienintelis visiškai priklausantis ir kontroliuojamas (akademiškai ir finansiškai) akredituotas JAV universiteto miestelis Graikijoje. Paimkite savo išsilavinimą į užsienį ir dalyvaukite mūsų sudėtingose ir paklausiose programose, sudarytose siekiant suteikti lankstumą ir patogumą, reikalingą sėkmei šiandieniniame pasaulyje.

  • Kounoupidiana, Graikija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Berlin, Vokietija
  • Hamburg, Vokietija
  • + 2 Daugiau

  BSBI yra skirta mokyti studentus veiksmingai formuoti ateitį ir tapti rytojaus lyderiais nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje. Su verslu ir sėkme savo esme BSBI siūlo su pramone susijusias programas, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas praktinių verslo įgūdžių, reikalingų jūsų profesinei sėkmei, ugdymui. Tarptautinė verslo mokykla, teikianti akademinę kompetenciją, įsikūrusi pačioje Berlyno širdyje, Vokietijoje.

  • Thessaloniki, Graikija

  Žurnalistikos ir masinės komunikacijos mokykla pastaraisiais metais ne kartą buvo įtraukta į 50 geriausių Europos žiniasklaidos / komunikacijos mokyklų ir yra Europos žurnalistikos mokymo asociacijos (EJTA) narė. Įsikūrusi Egnatia gatvėje 46, už universiteto miestelio, mokykla yra šešių aukštų neoklasikiniame pastate miesto centre. Dabartinę mokyklos studentų populiaciją sudaro beveik 700 bakalauro studijų absolventų, 64 absolventų ir 57 doktorantų kandidatai. Be to, kiekvienais metais mokykla priima vidutiniškai 15 Erasmus studentų, o tuo pat metu rengia daugybę karjeros vidurio specialistų pagal įvairias specialiai sukurtas mokymosi visą gyvenimą programas.

  • New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Athens, Graikija
  • + 11 Daugiau

  „Unicaf“ yra Europoje įsikūrusi pasaulinė švietimo organizacija, siūlanti stipendijas tinkamiems kandidatams tęsti akademines studijas su savo partneriais universitetais, šiuo metu Safolko universitetu (JK), Liverpulio Johno Mooreso universitetu (JK), Pietų Velso universitetu (JK). , Kalifornijos universitete, „Riverside Extension“ (JAV) ir daugiakalnyje universiteto „Unicaf“ universitete (Afrika).

  • Athens, Graikija

  Niujorko koledžas yra sparčiai auganti daugiašalė švietimo organizacija Europoje, turinti 32 metus akademinio buvimo. Didžiausias JAV universitetas, įkurtas 1989 m. Atėnuose, bendradarbiaujant su Niujorko valstybiniu universitetu, šiandien dinamiškai veikia 2 šalyse ir turi 3 universitetines mokymo įstaigas Atėnuose, Salonikuose ir Prahoje.

  • Tripoli, Graikija

  University of Peloponnese yra modernus, daugiadisciplininis, regioninis ir daugiabučių universitetas, įsteigtas 2000 m., O pirmieji studentai buvo priimti 2002 m. Sukurtas penkiose Peloponeso regiono prefektūrų sostinėse (Tripolis, Korintas, Nafplionas, Sparta, Kalamatą) ir Patrą sudaro 9 mokyklos ir 22 skyriai. Ji siūlo studijas visose mokymosi pakopose: bakalauro, antrosios pakopos ir doktorantūros bei visą gyvenimą trunkančio mokymosi, kuriame dalyvauja daugiau nei 20 000 studentų (1, 2 ir 3 studijų pakopos).

  • Thessaloniki, Graikija

  Būdama aukštojo mokslo įstaiga, „ Perrotis College teikia mokslinių tyrimų ir praktiškai orientuotas studijų programas, kurios reaguoja į visuomenės socialinius, ekonominius ir aplinkosaugos klausimus. Perrotis College , kaip „American Farm School“ padalinys, skatina lygias galimybes visiems studentams ir darbuotojams, taip pat visiems pretendentams į stojančiuosius ar darbuotojo pareigas, nepaisant rasės, religijos, lyties ar tautybės.

  • Athens, Graikija

  ATINER misija yra veikti kaip forumas, kuriame galėtų susitikti viso pasaulio akademikai ir tyrėjai, kad galėtų keistis idėjomis apie savo mokslinius tyrimus ir aptarti būsimus pokyčius savo disciplinose. Homeras (prieš 3000 metų) pirmasis tokius susitikimus pavadino simpoziumais - šį žodį šiandien daugelis kalbų vartoja akademiniams susitikimams apibūdinti. 5-ojo amžiaus prieš mūsų erą klasikiniuose Atėnuose tokie akademiniai susitikimai pasiekė jų šlovės kolofoną, ypač tuos, kuriuose dalyvavo Sokratas. Platono simpoziumo epo ergo gali būti laikomas tik vieno iš daugelio tokių akademinių susitikimų archyvais (knygų leidiniais).

  • Athens, Graikija

  Privatus koledžas Institution d'Etudes Frankophones (IdEF) savo veiklą pradėjo 1995 m. Bendradarbiaudamas su Prancūzijos valstybiniu universitetu Sorbonne Paris Nord, siekdamas suteikti Graikijoje Paryžiaus 13 akademinių ir antrosios pakopos studijų programų. IdEF studentai paprastai yra Sorbonne Paris Paryžiaus universiteto studentai, turi tą patį studento statusą ir gauna tą patį išsilavinimą kaip ir Paryžiuje studijuojantys studentai.