Keystone logo
Austrija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Austrija 2023

Įstaigų skaičius: 55
  • 143, Austrija

  Šiandien viešoji politika išgyvena pasaulinę, daugiapakopę krizę. Kad būtų galima pasukti svarstykles saugesnės taikos, socialinio teisingumo ir aplinkos tvarumo link – kad būtų galima paminėti tik keletą – reikia novatoriško ir verslumo siekiant bendrojo gėrio. Daugiadisciplininės ir pasaulinės institucijos, atsidavusios atviros visuomenės vertybėms, kūrimas ir tvirtų bei lanksčių mokslinių tyrimų ir praktikos ryšių kūrimas yra vienas iš būdų reaguoti į tai, kas apskritai yra politinio elito nesugebėjimas spręsti aktualiausias mūsų laikų problemas. . Vidurio Europos universiteto Viešosios politikos katedra siūlo keturis viešosios politikos magistro laipsnius ir politikos mokslų filosofijos daktaro programos viešosios politikos kryptį. Studijų programos yra pritaikytos studentams iš viso pasaulio, ieškantiems karjeros viešajame, privačiame ir ne pelno sektoriuose vietos, nacionaliniu, Europos Sąjungos ir tarptautiniu lygiu. Sėkmingas dalyvavimas visuomenės labui šiuolaikiniame pasaulyje taip pat reikalauja geresnio, teisingesnio skirtingų perspektyvų vaizdavimo. Tuo tikslu DPP yra energingai įtraukianti, pritraukianti tiek studentus, tiek dėstytojus iš įvairių sluoksnių ir panaudojant įvairius žinių šaltinius. DPP studentai yra būsimi socialiniai ir politiniai verslininkai, pasirengę naujoviškai prisidėti prie svarbiausių XXI amžiaus viešosios politikos iššūkių sprendimo.

  • Linz, Austrija

  XXI amžiuje, kuriam būdingas vis spartesnis vystymasis, švietimas ir tolesnis mokymas yra vertingas ir svarbesnis nei bet kada anksčiau. Sudėtingi technologiniai ir ekonominiai klausimai bei didelė atsakomybė prieš aplinką pateikia įmonėms ir jų vadovams sprendimus, kurie priimami remiantis patirtimi, žiniomis ir kompetencija. Todėl būtinas mokymasis visą gyvenimą ir tolesnė profesinė kvalifikacija. Mokymo paslaugų teikėjų užduotis yra sukurti infrastruktūrą šioms tolesnio mokymosi galimybėms. 2006 m. įkurta KMU Akademie & Management AG šią atsakomybę žinojo nuo pat pradžių. Tačiau ji taip pat pripažino, kad dirbantys žmonės, norintys studijuoti neakivaizdiniu būdu, susiduria su dideliu iššūkiu – derinti darbą, šeimą ir studijas. Atsižvelgdami į šį reikalavimą, KMU Akademie atsakingi asmenys parengė nuo laiko ir vietos nepriklausomą nuotolinio mokymosi koncepciją. Nuo 2011 m. KMU Akademie , bendradarbiaudama su Middlesex universitetu, siūlo neakivaizdinius internetinius kursus, kurie atitinka būtent šiuos reikalavimus.

  • Graz, Austrija

  Mūsų studentų bendruomenę sudaro būsimi akademiniai specialistai ir pramonės vadovaujantys darbuotojai. Visos mūsų studijų programos sutelktos į pagrindines verslo sėkmės sritis. Aštuonios verslo ir technologijų bakalauro ir šešios magistrantūros programos organizuojamos laiku, kad būtų suderinamos su visu etatu. Be to, studentai gali pradėti neprofesionalų bakalauro studijų programą iš karto baigę vidurinę mokyklą, ruošdamiesi anksti pradėti karjerą.

  • Koper, Slovėnija
  • Salzburg, Austrija
  • + 4 Daugiau

  „Alma Mater Europaea“ yra nepriklausoma aukštojo mokslo institucija, kurios specializacija yra į karjerą orientuoto išsilavinimo teikimas karjeros stokojančiose studijų srityse. Mūsų studijų programos yra aktualios, šiuolaikiškos, tarpdisciplininės ir interaktyvios.

  • Palaiseau, Prancūzija
  • Vienna, Austrija
  • + 1 Daugiau

  „EIT Manufacturing“ (EITM) magistro mokykla yra „EIT Manufacturing“, Europos pirmaujančių universitetų, pramonės šakų ir mokslinių tyrimų centrų, susijusių su gamybos sektoriumi, asociacija, kurios tikslas - paskatinti Europos gamybą tapti pasauliniu mastu konkurencinga ir tvaria visuomenei. Sujungdamas tris „žinių trikampio“ puses: verslą (stambias įmones ir MVĮ), švietimo įstaigas ir tyrimų centrus, EITM nori sustiprinti švietimo, verslo ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimą ir integraciją.

  • Palaiseau, Prancūzija
  • 143, Austrija

  „EIT Manufacturing“ yra Europos pirmaujančių universitetų, pramonės šakų ir mokslinių tyrimų centrų, susijusių su gamybos sektoriumi, asociacija, kurios tikslas - paskatinti Europos gamybą tapti pasauliniu mastu konkurencinga ir tvaria visuomenei. Sujungdamas tris „žinių trikampio“ puses: verslą (dideles įmones ir MVĮ), švietimo įstaigas ir tyrimų centrus, EITM nori sustiprinti švietimo, verslo ir mokslinių tyrimų bendradarbiavimą ir integraciją. „EIT Manufacturing“ siūlo unikalią ir puikią aukštojo mokslo programą su tarptautiniu ir įtraukties mąstymu, kad galėtų baigti naujos kartos gamybos novatorius ir verslininkus.

  • Rovereto, Italija
  • Trento, Italija
  • + 2 Daugiau

  Trento universitetas buvo įkurtas 1962 m. ir visada siekė sukurti sąjungą ir abipusį efektyvumą su Italijos ir užsienio institucijomis ir organizacijomis. 1982 m. Universitetas (iki tol privatus) tapo viešu, su statutu, garantuojančiu savivaldą.

  • Saint Pölten, Austrija

  St. Pölten taikomųjų mokslų universitetas, kuriame studijuoja daugiau nei 3700 studentų, yra pagrindinis Austrijos aukštojo mokslo sektoriaus veikėjas ir vienas svarbiausių darbdavių regione. Mūsų universitetas išsiskiria į ateitį orientuotu ir nuolat augančiu studijų programų skaičiumi, stipriu tarpdalykiniu bendradarbiavimu ir orientuotu į mokslinius tyrimus.

  • Feldkirchen in Kärnten, Austrija
  • Klagenfurt, Austrija
  • + 2 Daugiau

  Nuo pat įkūrimo Carinthia University of Applied Sciences (CUAS) tapo unikalia mokymo įstaiga Karintijoje. Dėl nuolatinio tolesnio CUAS studijų programų tobulinimo ir intensyvaus bendradarbiavimo su pramone bei mokslu CUAS studentai tikrai turės į ateitį orientuotą išsilavinimą to laiko pulsu.

  • Klosterneuburg, Austrija

  Institute of Science and Technology Austria (ISTA) yra jaunas tarptautinis institutas, skirtas gamtos ir matematikos mokslų pagrindiniams tyrimams ir magistrantūros studijoms, įsikūręs Klosterneuburge, Vienos pakraštyje. ISTA yra įsipareigojusi atlikti pasaulinio lygio tyrimus. Iki 2026 metų mokslinius tyrimus tarptautinėje moderniausioje aplinkoje atliks iki 90 mokslo grupių.

  • Vienna, Austrija

  Vienna Graduate School Of Finance (VGSF) yra finansų kompetencijos centras. Įsikūręs Vienoje (Austrija), jį įkūrė Pažangių studijų institutas (IHS), Vienos universitetas ir WU (Vienos ekonomikos ir verslo universitetas). Šios trys institucijos suvienijo pajėgas ir savo žinias, siekdamos sukurti centro Vienoje, siekdamos parengti tarptautiniu mastu pripažintus mokslinius tyrimus ir teikti konkurencinį doktorantūros studijas.

  • Espoo, Suomija
  • Delft, Olandija
  • + 11 Daugiau

  EIT RawMaterials Academy - SUMA jungia universitetus, mokslinių tyrimų institutus ir įmones, kad suteiktų studentams techninių žinių, verslumo įgūdžių ir pramonės ryšių, kad paskatintų jų karjerą žaliavų srityje. Mes suburiame ir mokome studentus skatinti naujoves, teigiamai veikiančias žaliavų vertės grandinę, ir spręsti aktualius visuomenės iššūkius, kad prisidėtume prie tvaresnės, ekologiškesnės ir skaitmeninės ateities.

  • Espoo, Suomija
  • Stolberg (Rhineland), Vokietija
  • + 14 Daugiau

  EIT RawMaterials Academy - SINReM jungia universitetus, tyrimų institutus ir įmones, kad suteiktų studentams techninių žinių, verslumo įgūdžių ir pramonės ryšių, kad paskatintų jų karjerą žaliavų srityje. Mes suburiame ir mokome studentus skatinti naujoves, teigiamai veikiančias žaliavų vertės grandinę, ir spręsti aktualius visuomenės iššūkius, kad prisidėtume prie tvaresnės, ekologiškesnės ir skaitmeninės ateities.

  • Espoo, Suomija
  • Stolberg (Rhineland), Vokietija
  • + 14 Daugiau

  EIT RawMaterials Academy - EMerald jungia universitetus, mokslinių tyrimų institutus ir įmones, kad suteiktų studentams techninių žinių, verslumo įgūdžių ir pramonės ryšių, kad paskatintų jų karjerą žaliavų srityje. Mes suburiame ir mokome studentus skatinti naujoves, teigiamai veikiančias žaliavų vertės grandinę, ir spręsti aktualius visuomenės iššūkius, kad prisidėtume prie tvaresnės, ekologiškesnės ir skaitmeninės ateities.

  • Espoo, Suomija
  • Stolberg (Rhineland), Vokietija
  • + 14 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...