Keystone logo
Australija

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Australija 2024

Įstaigų skaičius: 156
  • Toronto, Kanada
  • London, Jungtinė Karalystė
  • + 5 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Surry Hills, Australija

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Melbourne, Australija

  Sveiki atvykę į RGIT Australia, vieną iš pirmaujančių Australijos profesinio rengimo ir mokymo institutų. „RGIT Australia“ mūsų studentai yra mūsų prioritetas ir mes didžiuojamės jų pasiekimais. Pagrindinis mūsų tikslas yra suteikti studentams tokią aplinką, kuri leistų jiems išnaudoti visą savo potencialą.

  • Melbourne, Australija

  Brighton Institute Of Technology (BIT) vadovai ir darbuotojai norėtų nuoširdžiai sutikti visus naujus ir grįžtančius studentus. BIT teikia įvairius nacionaliniu mastu pripažintus ir visiškai akredituotus kursus, kurie suteikia studentams įgūdžių ir žinių, kad jie galėtų įsidarbinti darbo rinkoje arba Pathways į tolesnį mokymąsi.

  • Ipswich, Australija

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 yra registruota mokymo organizacija, patvirtinta teikti šalyje pripažintus mokymus ir kvalifikacijas.

  • Kangaroo Point, Australija

  „Shafston“ veikia 25 metus, moko studentus tiek anglų kalba, tiek profesijos kursuose. Nuo pat įkūrimo 1996 m. „Shafston“ mokėsi daugiau nei 120 000 mokinių iš daugiau nei 100 šalių. Mokykla sulaukė daugybės pagyrimų, įskaitant „Ryugaku Journal“ 2013 m., 2014 m. Ir 2019 m. Įvertintą Australijos anglų mokykla.

  • Croydon, Australija

  SMBC akademinė programa yra paremta Biblija - įkvėptu Dievo žodžiu ir joje prisotinta. Studijos SMBC suteiks jums gilų ir sistemingą supratimą apie Bibliją, jos teologiją ir pritaikymą visiems gyvenimo aspektams.

  • Shepparton, Australija

  GOTAFE yra didžiausia profesinio mokymo teikėja Viktorijos regione. Siūlo daugiau nei 130 kursų aštuoniuose miesteliuose, GOTAFE aptarnauja 11 vietos valdžios sričių, kuriose gyvena apie 240 000 žmonių. Per metus vidutiniškai aptarnaujame daugiau nei 9000 studentų, dirba daugiau nei 500 darbuotojų ir esame neatskiriama bendruomenių, kurioms tarnaujame, dalis.

  • Surry Hills, Australija

  CBC pagrindinė buveinė yra Surry Hills, kelios minutės pėsčiomis nuo centrinės stoties ir patogiu pėsčiomis nuo pagrindinių miesto transporto, švietimo, sporto, vyriausybės ir turizmo objektų. CBC turi trenerių komandą, kuri visi turi gyvos ir atitinkamos patirties mokomose srityse. Visi instruktoriai turi būti dirbę pramonėje per pastaruosius 2-3 metus ir išlaikyti savo patirtį pramonėje. Tokiu būdu visi studentai gali naudotis naujausia pramonės patirtimi ir gali išmokti dabartinius pramonės standartus. Mes visada siekiame aukščiausios kokybės ir rengiame kursus, kurie yra ne tik informatyvūs, bet ir įtraukiantys bei palaikantys.

  • Pyrmont, Australija

  Įkurtas 2006 m., „ Warwick Institute of Australia (WIA) yra išsamus šiuolaikinio verslo ir IT koledžas, įsikūręs pačioje Sidnėjaus CBD širdyje, Australijoje. Mes siūlome įvairias nacionaliniu mastu pripažintas profesinės kvalifikacijos programas programinės įrangos kūrimo (IT), rinkodaros valdymo, projektų valdymo, verslo ir lyderystės mokymo srityse.

  • Sydney, Australija

  Mes sveikiname visus Australijos ir užsienio studentus, norinčius dalyvauti Fondo programoje ar bakalauro universitetinėse studijose. Sydney Institute of Business and Technology (SIBT) siūlo tiesioginį Pathway iki universiteto laipsnio. Turėdami lanksčius stojimo kriterijus, studentai gali baigti SIBT diplomą ir pereiti į antrojo kurso studijas universiteto bakalauro laipsnyje.

  • Adelaide, Australija

  Negavote norimo Australijos aukštojo mokslo lygio (ATAR)? Norite pakeisti karjerą? Norite palaikančios mokymosi aplinkos? Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti greičiausią Pathway į Pietų Australijos universitetą (UniSA), mūsų labai gerbiamą universiteto partnerį nuo 2001 m.

  • Albert Park, Australija

  International Institute of Leadership Studies (IILS) siūlo įvairius sertifikatus vyriausybinėms organizacijoms, verslo specialistams, akademikams ir ne pelno sektoriams. Šias programas galima rasti paskaitose, atvirose programose ir internetinėse savarankiškose studijose per mūsų virtualų miestelį, kurį teikia mūsų partneris - Lyderystės atestavimo centras.

  • Burwood, Australija

  Deakin College yra tiesioginis Pathway į Deakin universitetą. Kolegija teikia Deakin studentų patirtį ir palaiko sėkmingą perėjimą į tolesnes studijas universitete. Deakin College prisijungsite prie beveik 3000 Australijos ir užsienio studentų, įstojusių į mūsų kursus.

  • Sydney, Australija

  Australian Institute of Workplace Training (AIWT) yra pirmaujanti registruotų mokymo organizacijų organizacija (RTO), teikianti kokybiškus kursus tarptautiniams ir šalies studentams. Mūsų kursai yra pritaikyti mūsų studentams, užtikrinant, kad jie būtų geriausiai apmokyti ir pasirengę ateityje susidurti su bet kokiais iššūkiais.