Keystone logo
Argentina

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Argentina 2024

Įstaigų skaičius: 3
  • Buenos Aires, Argentina

  CASA reiškia namus, terminą, kurį žmonės dažniausiai vartoja apibūdindami savo gyvenamąją vietą. Būdami ne tik namas, namai sukelia saugumo, komforto, priklausymo ir ramybės jausmą. CASA mes siekiame paversti ispanų kalbos mokymąsi nuostabia patirtimi, sukurdami glaudžią bendruomenę tarp mūsų studentų ir dėstytojų, priartindami jus prie kitų nuotykių ieškotojų, kuriems taip pat įdomu sužinoti, ką reiškia būti Porteño (a) gimęs Buenos Airėse). Mūsų pamokos skirtos retkarčiais keliaujantiems, buvusiems patiems ir visiems kitiems, norintiems išmokti ispanų kalbą mėgaujantis daugybe Buenos Airių siūlomų kultūrinių užsiėmimų. Visi žino, kad ispanų kalbos mokymasis gyvenant ispaniškai kalbančioje šalyje yra geriausias ir greičiausias būdas įgyti kompetencijos ir iš tikrųjų suprasti kalbą. „CASA“ suburia tuos, kurių bendras tikslas yra išmokti ispanų kalbą ir visiškai pasinerti į Argentinos kultūrą. Dėl to jūs turėsite įrankius ir pasitikėjimą, kurie būtini norint atverti savo mintis ir pamatyti viską/visus aplink jus kaip galimybes praktikuoti tai, ką išmokstate.

  • Rosario, Argentina

  Būsimasis aukštojo mokslo institutas profesionalius kursus ir diplomų programas siūlo nuo 1991 m. Per tą laiką įrodytas instituto sėkmės rodiklis ne kartą parodė save per nuolatinius aukšto lygio absolventų pasiekimus. Apie 70% instituto absolventų nuo to laiko savo pelningą verslą įkūrė susijusiose studijų srityse.

  • San Juan, Argentina

  Universidad De Congreso (UC) yra jauniausia iš Mendozos universiteto institucijų. Kongreso antrosios pakopos fondo paskirtas UC buvo laikinai įgaliotas veikti 1994 m. Gruodžio 28 d. Nacionalinės vykdomosios valdžios dekretu Nr. 2377.