Keystone logo
Airijos sala

Geriausi universitetai Akademinis kursas Programos į Airijos sala 2024

Įstaigų skaičius: 19
  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • North City, Airijos sala

  Dublin Cultural Institute Limited“ siekia suteikti kokybiškus anglų kalbos kursus studentams draugiškoje ir jaukioje aplinkoje. Mes siekiame padėti studentams pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslus ir palaikyti savo studentus Airijoje.

  • Dublin Docklands, Airijos sala

  The Institute of Banking (IOB) yra profesionalus tinklas, sudarytas iš 33 600 narių, dirbančių bankų ir tarptautinių finansinių paslaugų sektoriuje. IOB yra pripažinta Dublino universiteto koledžo (UCD) kolegija. Tai kompetencijos centras, teikiantis finansinių paslaugų sektoriaus specialistų švietimą ir mokymąsi visą gyvenimą su nariams skirtomis programomis kiekviename jų karjeros etape.

  • Thomas Street, Airijos sala

  Liffey College yra privati švietimo įstaiga, įsikūrusi istorinių ir kultūrinių laisvių srityje Dubline. Mes esame tik akmens metimo atstumu nuo Gineso sandėlio, Kristaus bažnyčios katedros, Dublino pilies, „Temple Bar“ ir Grafton gatvės. Netoliese taip pat yra daugybė kavinių, restoranų ir kitų patogumų.

  • Cork, Airijos sala

  Korko švietimo ir mokymo taryba (CETB) buvo įkurta 2013 m., Integruojant Korko miesto ir Korko apskrities VEC, o 2014 m. Sausio mėn. Tai, kas buvo „Fás“ mokymai Korke, pateko į Korko ETB kompetenciją. Pirmą kartą tolesnis švietimas ir mokymas (FET) tapo bendros, nuoseklios, integruotos struktūros dalimi.

  • Blackrock, Airijos sala

  Sveiki atvykę į „ Blackrock Further Education Institute (BFEI), esantį Blackrock kaime, Dubline, buvusiame Dún Laoghaire (SCD) senjorų koledže, koledžas 2014 m. Birželio mėn. Persikėlė iš Duno Laoghaire ir pavadino „ Blackrock Further Education Institute .

  • Dublin, Airijos sala

  Nesvarbu, ar norite pereiti tiesiai į darbą, ar pereiti į trečiąjį lygį, Dun Laoghaire Further Education Institute jus sveikina kitame jūsų karjeros plėtros etape. Mes rengiame puikius mokymus įvairiais žiniasklaidos ir garso, sveikatos ir sporto, dizaino, tvarios energetikos, skaičiavimo ir technologijos, menų ir humanitarinių mokslų aspektais.

  • Cashel, Airijos sala

  Mes siūlome kokybiškus kineziologijos mokymus ir paruošiame efektyvius, kompetentingus specialistus, kad patenkintume šiandien augantį papildomų terapijų poreikį. Mūsų absolventai padeda žmonėms visoje Airijoje ir visame pasaulyje.

  • Tipperstown, Airijos sala

  Marketingo institutas yra profesionali Airijos rinkodaros žmonių organizacija. Jis egzistuoja „tam, kad rinkodaros specialistai galėtų kurti puikius prekės ženklus ir karjerą“. Tai daro dalindamasi geriausia patirtimi, įžvalgomis ir ekspertų turiniu, kurdama rinkodaros specialistų bendruomenę ir padėdama rinkodaros specialistams siekti karjeros.

  • Naas, Airijos sala

  Irish Institute of Training & Development , įkurtas 1969 m., Yra ne pelno siekianti profesionali organizacija, atstovaujanti nariams, susijusiems su žmogiškųjų išteklių mokymu ir plėtra Airijoje. Daugiau nei 2 000 mūsų narių dirba versle, pramonėje, konsultavimo, savanoriškos veiklos, bendruomenės, švietimo ir viešojo sektoriaus srityse.

  • Kildare, Airijos sala

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Coolock, Airijos sala

  Coláiste Dhúlaigh tolesnio mokymo kolegija (CDCFE) siūlo 5 ir 6 QQI lygio aukštojo mokslo diplomus ir aukštojo nacionalinio diplomo kursus įvairiose disciplinose.

  • Mountjoy, Airijos sala

  Tarpkonfesiniame Biblijos koledže Biblijos švietimo ir lyderystės tobulinimo kompetencija yra mūsų veiklos esmė. Mes esame tarpšakinė Biblijos kolegija ir daugiau nei trisdešimt metų siekėme tarnauti bažnyčiai Airijoje.

  • County Dublin, Airijos sala

  The Institute Of Education nėra jokių apribojimų dėl dalyko pasirinkimo. Turėdami 26 dalykus, studentai gali lanksčiai pasirinkti baigiamojo pažymėjimo dalykų derinį, kuris geriausiai atitinka jų stipriąsias puses, interesus ir ateities siekius.

  • Dublin, Airijos sala

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...