Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 3 Asocijuoti tiksliųjų mokslų laipsniai  (Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis) Programos į Verslas 2023/2024

3 Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis Programos į Verslas 2023/2024

Apžvalga

Mokslo arba kaip bendradarbis, yra tarptautiniu mastu pripažintas akademiniai pasiekimai, kad paprastai baigti per maždaug dvejus metus. Daugelis studentų pasirinkti uždirbti šį laipsnį, kaip ir galiausiai gauti bakalauro laipsnį iš ketverių metų kolegijoje ar universitete priemonėmis.

Tiesiog tai, kas mokslo bendradarbis Verslas, Ekonomika ir administracijos? Ši programa suteikia studentams su tvirtu bendro verslo, ekonomikos ir administravimo įgūdžių, reikalingų sėkmingam karjeros šiandienos šiuolaikinio verslo ir ekonomikos rinkoje. Bendrosios studijų srityse šioje programoje yra apskaitos, ekonomikos, matematikos, rinkodaros, verslo etika, informacines sistemas ir bet kitose srityse, didinti įgūdžius vertės šiandienos pasaulio įmonių skaičių.

Studentai, sėkmingai baigę asocijuota verslo, ekonomikos ir administravimo pasirengę toliau mokytis susijusioje bakalauro studijų programą, ar jie taip pat gali būti nuo vaidmenų verslas, ekonomika, apskaitos ar administracinių gebėjimų įvairovę.

Yra didelis svyravimas gauti šį laipsnį kaina. Veiksniai, kurie padeda nustatyti studijų išlaidas apima prestižą ir ilgį programos, kurių buvo imtasi, ir mokykloje, ir geografinę teritoriją, kurioje jis yra siūlomų.

Studentai, kurie uždirba asocijuota laipsnį verslo, ekonomikos ir administracijos parengta įvairius vaidmenis, per šiandienos šiuolaikinio verslo pasaulyje. Daugelis eiti būtų apskaitos padėjėjai, administracinės ir vykdomosios padėjėjai, verslo vadovai, vertintojai ir vertintojai, nekilnojamojo turto, kontroliuojantiems pareigūnams, kazino ir lošimo vadovai.Kiti vis dar pasirinkti naudoti savo laipsnį, kaip gauti didesnę akademinę paskyrimą priemonėmis.

Gauti iš mokslo bendradarbis Verslas, Ekonomika ir Administravimas yra pirmas žingsnis link pasitenkinimo, finansiškai karjeros verslo ir ekonomikos. Suinteresuoti studentai turėtų ištirti savo pasaulines galimybes naudojant išsamų mūsų, pasaulinės duomenų bazės susijusių programų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis
  • Verslas
  • Verslas
Studijų sritys
  • Verslas (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas