Keystone logo

73 Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (73)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis Programos į Technologijų studijos Kompiuterijos mokslai

Formuoti mokslo bendradarbis paprastai yra dvejų metų programa, kuri suteikia žinias su mokslu susijusi srityje. Studentai, kurie siekia šio laipsnio gali pasirinkti patekti tiesiai į darbo rinką baigus, arba jie gali pasirinkti tęsti uždirbti savo bakalauro laipsnį savo studijų srityje.

Kas yra mokslo bendradarbis informatikos? Ši programa ruošia studentus taikyti kompiuterinę kompetenciją, kad galėtų praktiniais klausimais. Dauguma mokymo programas bus orientuota į technologijų srityse ir kompiuterio, pavyzdžiui, programinės įrangos, aparatinės įrangos ir kompiuterinių sprendimų. Kiekvienas programa skirsis, bet kai kurie iš jų bus pasiūlyti sub-laukai mokytis, pavyzdžiui, duomenų bazių, informacinių sistemų, programinės įrangos struktūros, operacinės sistemos, kompiuterinės grafikos, ir įvairiose srityse. Daugelyje programų, mokiniai išmoks dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Kompiuterių sistemos yra dauguma žmonių profesinio ir asmeninio gyvenimo būdo širdyje, toks, kad galėtų suprasti šias sistemas yra labai naudingas studentams. Baigęs, yra daug būdų asmenys gali pasirinkti imtis.

Studentai, kurie nori uždirbti šį laipsnį reikia atsižvelgti išlaidas atsižvelgti. Kadangi yra daug skirtingų mokyklų, kurios siūlo šią programą, mokslą ir mokesčiai gali skirtis gana didelis. Mokiniai yra skatinami užmegzti ryšį su mokyklomis tiesiogiai išsiaiškinti, kas gali būti reikalaujama finansiniai įsipareigojimai.

Yra pradinio lygio ir vidutinio lygio numeris (su buvusiais patirtis) karjeros, kad absolventai asocijuota laipsnis gali siekti. Tai apima kompiuterių profesinius pozicijas verslo sektoriuje, technologijų orientuotas organizacijas, vyriausybės ir pramonės.Naudodami pažangias laipsnių, absolventai gali pasirinkti karjeros pozicijas, tokias kaip kompiuterių ir informacinių sistemų valdytojams, kompiuterinės įrangos inžinierių, programuotojų, duomenų bazių administratoriai, ir programinės įrangos kūrėjams.

Pradėti lyginant ir tiriant skirtingų mokyklų, naudojant mūsų internetiniame kataloge. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.