Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Asocijuoti tiksliųjų mokslų laipsniai (Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis) Programos į Jūrų technologija 2023/2024

1 Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis Programos į Jūrų technologija 2023/2024

Apžvalga

Studentai dažnai nusprendžia siekti aukštojo mokslo įstojimo į universitetą. Mokslo asociacija priskiria mokslines žinias, techninius įgūdžius ir profesines kompetencijas. Nors programos trukmė skiriasi atsižvelgiant į įvairius veiksnius, mokslininkai paprastai planuoja baigti programą "Asociacija" maždaug dvejus metus.

Kas yra mokslų daktaras jūrų technologijoje? Tie, kurie dalyvauja šiose programose, dažnai vykdo technines studijas, susijusias su okeanografija ir jūrų mokslais. Institucijos dažniausiai dirba dėstytojus, turinčius techninę patirtį su vandenynų pašaukimais. Studentai paprastai rengia kursus, susijusius su jūrų biologija, chemija ir geografija. Prieš baigdami, dauguma programos dalyvių atlieka pagrindinius mokslinius tyrimus, baigia akademinius egzaminus, rašo mokslinius straipsnius ar rengia kapines prezentacijas.

Sėkmingai baigus mokslo magistro laipsnį "Jūrų technologijos" programa, absolventams dažnai suteikiami įgūdžiai, reikalingi norint įgyti bakalauro laipsnį arba konkuruoti pradinio lygio pareigose. Paprastai programos dalyviai mokosi mokslinių tyrimų, projektų valdymo ir biudžeto sudarymo įgūdžių. Ne tik šie gebėjimai linkę padėti absolventams profesionaliai, jie taip pat padeda jiems sėkmingai gyventi.

Jūrų technologijos mokymo programos mokslų asociacijos lankymo išlaidos gali būti šiek tiek sunkios, nes mokymasis skiriasi atsižvelgiant į įvairius veiksnius. Kadangi bendros išlaidos priklauso nuo mokyklos, mokyklos vietos ir programos trukmės, suinteresuotosios šalys tur ÷ tų aptarti išlaidas su įdarbinimo pareigūnais, kad pad ÷ tų parengti mokyklinius biudžetus.

"Marine Technology" mokslų asociacijos uždirbimas dažnai padeda absolventams konkuruoti dėl daugybės skirtingų pradinių lygių pozicijų. Tie, kurie pasirinko įeiti į darbo jėgą, dažnai siekia užimti kaip mokslininkų padėjėjus, inžinierius, projektų mokslininkus ar mokslinių tyrimų vadovus. Kadangi karjera paprastai yra prieinama verslo, ne pelno organizacijos ir vyriausybės sektoriuose, programos absolventai gali dirbti įvairiais būdais. Žinoma, dauguma, kurie baigia asocijuotą programą, nusprendžia įsiregistruoti bakalaureato programoje.

Studentai siekia mokslo magistro jūrų technologijos tiek tradicinėse institucijose, tiek internetinėse platformose. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir susisiekite su kryptimi pasirinktos mokyklos priėmimo biure, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis
 • Technologijų studijos
 • Jūrų technologija
Studijų sritys
 • Technologijų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas