Keystone logo

21 Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis Programos į Gamtos mokslai Chemija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis
  • Gamtos mokslai
  • Chemija
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis Programos į Gamtos mokslai Chemija

Formuoti mokslo bendradarbis turi tikslais skaičių. Jis gali suteikti papildomų kvalifikacijų už dabartinę specialistas, ji gali padėti panaikinti atotrūkį tarp įvairių akademinių fazių skirtumą, arba ji gali suteikti studentams pakankamai žinių rasti pradinio lygio darbą savo srities tyrimas.

Kas yra mokslo bendradarbis chemijos? Ši programa suteikia studentams tvirtą pagrindą chemijos ir fizikos mokslų, kad jie arba gali būti įtrauktos į bakalauro programą arba įsidarbinti chemija susijusiose srityse. Dauguma programos apims klases, kaip antai neorganinių, organinių ir biochemijos ir kai kurios programos, taip pat sutelkti dėmesį į kursus, pavyzdžiui, skaičiavimas ir fizikos, kad parengti studentus iš anksto profesionalių arba iš anksto inžinerijos programas. Dauguma programų turi laboratorinį tyrimą, taip pat klasėje tyrimą.

Chemija yra sudėtinga sritis ir studentai, kurie gauna universitetinio diplomo kartais labiau pasirengę pažangių chemija kursus.Laboratorinė patirtis taip pat geriau paruošia studentus baigti eksperimentus realiame pasaulyje.

Susijusios su uždirba šį laipsnį išlaidos gali skirtis gana nemažai iš vienos vietos į kitą. Veiksniai, kurie įtakoja išlaidas įtraukti mokyklos reputaciją ir programos trukmę. Kai mokiniai susiaurinta savo pasirinkimus, tai geriausia kreiptis į mokyklas tiesiogiai sužinoti, ką finansiniai įsipareigojimai būtų.

Studentai, kurie baigė su asocijuota laipsnis chemijos dažnai gali rasti darbą, chemijos laboratorinių technikų. Naudodami pažangias laipsnių, studentai gali rasti, karjeros, kaip biochemikai, medžiagų mokslininkų, gamybos chemikai, mokslinių tyrimų chemikai, ir chemija mokytojai ar profesoriai. Su asocijuota laipsnis, studentai taip pat turi chemijos fone, būtiną sudarant sveikatos priežiūros specialisto arba inžinerijos programą.

Tai niekada nebūna per anksti pradėti tirti mokyklas chemija laipsnį.Nuo dabar, ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.