Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 6 Asocijuoti tiksliųjų mokslų laipsniai (Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis) Programos į Architektūros studijos 2023

6 Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis Programos į Architektūros studijos 2023

Apžvalga

Mokslo laipsnio asociacijos reikalauja dviejų metų bendrojo lavinimo klasių, tokių kaip humanitariniai mokslai, kalbos ir matematikos, taip pat moksleivių pasirinktų mokslo kursų. Yra daug mokslo specialybių.

Kas yra architektūros mokslų asociacijos narys? Ši dvejų metų programa suteikia visapusišką išsilavinimą kolegijoje ar universitete. Studentai, kurie pasirenka architektūros magistro laipsnį, renkasi iš tokių klasių meno kaip dizainas, urbanistika, statybos kodeksai, eskizai ir storyboarding. Daugelyje programų taip pat siūlomos kompiuterizuotos vaizdų (CGI) ir kompiuterizuotos piešinių (CAD). Kitos programos apima lauko erdves, tokias kaip kraštovaizdžio architektūra ir parko planavimas.

Absolventai su mokslo architekto asociacija gali pasirinkti pereiti į universitetą ir dirbti bakalauro laipsnį. Jei jau dirba šioje srityje, po to, kai bus baigtas darbas, gali būti gautas didesnis atlyginimas.

Asociacijos laipsnio įgijimo išlaidos labai skiriasi, tačiau laikomos geromis vertėmis. Studentai turėtų atlikti išsamų bet kurios programos tyrimą, prieš tai įsipareigodami, kad įsitikintumėte, jog jis patenkins jų poreikius ir padės jiems pasiekti savo tikslus. Paprastai, užsiregistruodami kolegijoje arti namų, galite sutaupyti daug pinigų.

Architektūra yra auganti sritis, kuri pritraukia daugybę puikių žmonių. Kaip ir su bet kuria pramonės šaka, tuo kuo daugiau išsilavinimo žmogus turi, tuo geresnės jo darbo galimybės. Kai studentas gauna asocijuotą laipsnį, dauguma siūlomų darbo vietų bus pradiniame etape, pvz., Projektuojant galerijų erdves ar kitus interjerus. Asmenys yra raginami tęsti mokslą, kad galėtų pasirinkti geriausią karjeros pasirinkimą.

Prieiga prie mokslo architektūros asociacijos programos yra lengva. Užsiėmę studentai gali pasirinkti mokyklą, kuri siūlo lanksčius tvarkaraščius, pvz., Vakarines ar internetines klases. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Asocijuotas tiksliųjų mokslų laipsnis
 • Architektūros studijos
 • Architektūros studijos
Studijų sritys
 • Architektūros studijos (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas