Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 18 Asocijuoti humanitarinių mokslų laipsniai  (Asocijuotos humanitarinių mokslų studijos) Programos į Antropologija 2024

18 Asocijuotos humanitarinių mokslų studijos Programos į Antropologija 2024

Apžvalga

Meno studijų bendradarbis yra pirmasis žingsnis bet kolegijos studentas mano, kad uždirbti didesnes laipsnių. Nors asocijuota nereikia siekti bakalauro ar aukštesnį studijų programą, asocijuota laipsnis daro ženklą, kad studentas praleido studijuodamas temą laipsnis teikiama.

Kas yra dailės Associate antropologijos? Dailės antropologijos bendradarbis suteikia studentas išsamią įvadinis žinias iš penkių skirtingų sričių Antropologijos: taikomas antropologijos, kultūros antropologijos, kalbų antropologijos, fizinės antropologijos ir archeologijos. Antropologinės metodai gali būti nukreiptas į tokius svarbius klausimus, kaip visuomenės sveikatos, socialinių sąlygų ir globalizacija. Iš šio fone studentas bus parengta daugiau pažangių tyrimų, antropologijos ir jos metodus, potencialiai siekti bakalauro laipsnį arba didesnis.

Kultūrinio supratimo, kurią suteikė antropologinės perspektyvos tipas yra labai gerai suapvalinti.Tie, su menų bendradarbis antropologijos galėtų su tolesniu mokymu, eiti norint tapti archeologai, kolegijų dėstytojai, ir dar daugiau. Fone antropologijos prideda kultūrinio jautrumo laipsnį bet kurioje kitoje drausmės.

Priklausomai nuo to, ar jums atrodo mokykloje arba iš valstybės, ar turite teisę gauti finansinę paramą subsidijų, arba jei gali gauti stipendiją, ar ne, sąnaudos gali labai skirtis šiai programai. Paprastai asocijuota laipsnis programa užima mažiau laiko ir pinigų, nei daugiau pažangių laipsnių.

Tie, antropologijos laipsnių puikių profesorių patys antropologijos. Tipiškas kelias imtasi gavus Koledžas yra tęsti mokslus gauti bakalauro ar magistro laipsnį. Aukštasis mokslas ir toliau parengti studentą darbui lauke kaip kultūros antropologų ar archeologai. Studentai taip pat bus leidžiama dirbti tam tikrose muziejų ar kultūros išsaugojimo centruose.

Nepriklausomai nuo to, kur jūs gyvenate, internetu švietimo yra išeitis. Tiems, kurie turi lankstų darbo grafiką ir kurie negali keliauti, Prisijungę klasės yra tikrai verta pabandyti. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotos humanitarinių mokslų studijos
  • Socialinių mokslų studijos
  • Antropologija
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas