Keystone logo

0 Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis Programos į Verslas Pardavimai Vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis
 • Verslas
 • Pardavimai
Studijų sritys
 • Verslas (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

  Clear filters

  Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis Programos į Verslas Pardavimai Vadybos studijos

  Taikomosios mokslo laipsnį Asocijuotas bakalauro akademinį laipsnį siekiama kolegijų studentams. Programa paprastai trunka dvejus metus, ir tiek laiko, studentams imtis kursus specifinius jų pasirinkta pagrindinė pasirengti savo karjerą.

  Kas yra taikomųjų mokslų bendradarbis valdymas? Šioje vadybos programos tipą, studentai gali tyrinėti įvairias praktines verslo sąvokas. Jie gali pažvelgti skirtingų tipų iššūkių vadovai susiduria šiandien į įmonių ir pramonės šakų įvairovė išvaizdą. Studentai šias programas gali papildomai sužinoti apie įvairių valdymo funkcijų, pavyzdžiui, režisūra, planuojant ir organizuojant. Jie taip pat gali įgyti lyderystės, komunikacijos ir motyvacijos įgūdžius. Priklausomai nuo programos, dėmesys gali būti skiriamas bendrojo valdymo ar konkrečios pramonės šakos, tokios kaip sveikatos priežiūros paslaugų, statybos, pardavimo, energetikos ar svetingumą.

  Pelningiausi Koledžas valdymo yra naudingas tikslas absolventai pasiekti.Mokymasis, kaip vadovauti, kaip vadovas yra labai vertinga ir gali būti gana naudinga, kai jis ateina į siekti karjeros.

  Kiekviena mokykla yra skirtinga. Todėl labai svarbu, kad mokslinių tyrimų įvairių programų ir jų sąnaudų gauti tai, kiek jūs turėsite mokėti už mokslą idėją. Tyrimai taip pat naudinga sužinoti apie konkrečius programos detales.

  Absolventams, Taikomųjų mokslų bendradarbis valdymas gali siekti įvairių valdymo pozicijas įvairiose pramonės šakose įvairovė. Galimi pareigybių pavadinimus įtraukti sveikatos priežiūros paslaugų vadybininkas, svetingumą vadybininkas ir statybos vadovas. Statybos vadovai yra atsakinga už koordinavimą, planavimą ir pirmaujanti įvairių tipų statybos projektus. Projektai gali apimti gyvenamųjų ir komercinių pastatų, tiltų, mokyklų ir kelius. Pardavimų vadybininkai yra atsakingi už vadovaudami pardavimo komandų veiklą.

  Kai studentams ir specialistams, interneto laipsnių pateikti būdą, kaip suderinti mokymąsi į įtempto grafiko. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.