Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 8 Asocijuoti taikomųjų mokslų laipsniai  (Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis) Programos į Muzikos studijos 2023

8 Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis Programos į Muzikos studijos 2023

Apžvalga

Bakalauro studentai turi galimybę uždirbti Taikomųjų mokslų laipsnį bendradarbis parinktį. Šiuo konkrečiu studijų programą, studentai yra mokomi sudaryti karjeros baigus atsižvelgiant kursus nukreiptos į jų pagrindinis. Bendradarbis taikomojo mokslo programas paprastai gali būti baigtas per dvejus metus.

Kas yra taikomųjų mokslų bendradarbis muzikos? Ši programa gali paruošti asmenis įvairiais karjeros muzikos pramonėje. Yra įvairių tipų programų, kurios patenka į muziką. Pavyzdžiui, dėmesys gali būti muzikos atlikimo. Šioje programos tipą, studentai gali tyrinėti muzikos kompozicijos, efektyvumą ir teoriją. Kitas galimas trasa yra muzika verslą. Čia studentai gali imtis verslo kursus, tiesiogiai susijusius su muzikos pramonėje. Studentai gali papildomai baigti programą įrašymo menų.Šiose programose, studentai gali sužinoti apie maišymas, įrašymo ir redagavimo garso ir tyrinėti tokias temas, kaip garso dizaino, studija įrašymo ir gyvų renginių inžinerija. Įrašymo menų programos gali apimti daug praktinės mokymosi projektus.

Yra daug privalumų, kurie ateina su siekia Koledžas muzikoje. Ši programa yra ypač naudingas tiems, kurių muzikos ir muzikos gamybos aistra. Baigęs šią programą, absolventai gali eiti dirbti muzikos industrijos karjerą.

Susijusios su uždirba taikomosios mokslo bendradarbis muzikos išlaidos skirsis priklausomai nuo pasirinkto mokykloje. Sužinokite daugiau apie išlaidas ir programos detales tiriant įvairius mokyklos galimybes internete.

Pelningiausi šį laipsnį galima paruošti asmenis muzikos karjerą. Priklausomai nuo programos, studentai gali dirbti tokiose srityse kaip muzikos atlikimo, muzikos gamybos ar muzikos versle.Tie, kurie studijuoja įrašymo menas gali turėti pareigybių pavadinimus, pavyzdžiui, gyvų garso inžinierius, muzikos inžinierius, garso dizaineris ir Scenos darbininkas. Muzikos ir pramonės patirtį pateikti programos gali būti gana naudinga, kai jis ateina į karjerą.

Kai kurios mokyklos gali pasiūlyti šį laipsnį internete. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis
  • Vaizduojamasis menas
  • Muzikos studijos
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas