Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 19 Asocijuoti taikomųjų mokslų laipsniai  (Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis) Programos į Kompiuteriniai tinklai 2023

19 Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis Programos į Kompiuteriniai tinklai 2023

Apžvalga

Studentai planuoja įsitraukti į darbo rinką po baigimo paprastai vykdyti taikomųjų mokslų laipsnį prisijungti. Jis paprastai yra skiriama absolventų baigusių dvejų metų bakalauro studijų programą.

Jums gali kilti klausimas, kas yra taikomųjų mokslų bendradarbis Kompiuterių tinklai? Ši programa paprastai apima tradicinius klasėje tyrimus, laboratorinius darbus ir bendradarbiavimo švietimo per stažuotes su darbdaviais išmokyti studentus su realaus gyvenimo patirtį šioje srityje. Kursai taip pat gali parengti absolventus uždirbti sertifikatus. Klasės skirtis tarp institucijų, bet temos tyrimo paprastai apima vietinius tinklus, apsaugos pagrindus, duomenų bazių programavimas, maršruto konfigūraciją, Linux / Unix ir kontrolės logikos programavimą. Mokiniai mokosi kurti, išlaikyti ir remontas tinklų ir kompiuterių sistemos.

Kompiuterių tinklai studentai įgyja daug neįkainojamų įgūdžių, kurie yra naudingi jų asmeninį ir profesinį gyvenimą.Tai apima ir darbą su kitais ir kurti komunikacijos strategijas.

Programos išlaidų skiriasi priklausomai nuo studijų, universitetų ir reikalingas klases baigimo šalyje. Patartina, kad studentai susisiekti mokyklas, kad jiems Palūkanos ir pareikalauti tam tikros informacijos apie stojimo ir registracijos mokesčius ir lūkesčius.

Studentai uždirba Koledžas rasite karjeros galimybes įvairiose srityse ir disciplinose. Pavyzdžiui, programos absolventai gali turėti žinių ir įgūdžių esminį pradinio lygio kompiuterio administratorius ir technikas pozicijas. Darbas taip pat visuotinai prieinami keliose pramonės šakose, tokiose kaip švietimas, valdžios ir privataus sektorių. Populiaru karjeros pasirinkimas daugeliui studentų yra kompiuterių tinklas analitikas, Webmaster, kompiuterinių sistemų administratorius, kompiuterių saugumo specialistas, kompiuterių technikas ir tinklo administratoriumi.Studentai gali pasirinkti tęsti mokslus gaudama sertifikavimo ar mokosi bakalauro studijų programą.

Programa turi tarptautinį patrauklumą, ir daugelis universitetų siūlo užsiėmimus nuotoliniu būdu per nuotolinio mokymosi modulius užtikrinti patogumą ir lankstumą užimtiems suaugusiems su mažai susipažinti su mokykloje. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotas taikomųjų mokslų laipsnis
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Kompiuteriniai tinklai
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (19)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas