Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Stovykloje Asocijuoti laipsniai  (Asocijuotas laipsnis) Programos į STEM švietimo studijos į Compton, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

1 Stovykloje Asocijuotas laipsnis Programos į STEM švietimo studijos į Compton, Jungtinės Amerikos Valstijos 2024

Apžvalga

Kas yra STEM švietimas?
STEM švietimas yra terminas, naudojamas apibūdinti mokymo programą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos dalykams. STEM ugdymo tikslas – parengti mokinius darbams augančiose mokslo ir technologijų srityse. Tikimasi, kad šių sričių specialistų paklausa didės greičiau nei kitų profesijų. STEM švietimas gali padėti mokiniams išsiugdyti įgūdžius, kurių jiems reikia norint sėkmingai dirbti šiose profesijose.

Kodėl STEM Education studijos yra svarbios?
Yra daug priežasčių, kodėl STEM išsilavinimas yra svarbus. Pirma, kaip minėta pirmiau, didėja darbuotojų, turinčių mokslo ir technologijų įgūdžių, poreikis, o tai reiškia, kad taip pat reikia pedagogų, galinčių paruošti studentus STEM karjerai. Antra, STEM mokymas gali padėti mokiniams išmokti kritiškai mąstyti ir spręsti problemas. Tai svarbus įgūdis bet kurioje srityje, tačiau jis ypač svarbus mokslo ir technologijų srityse. Mokiniai, gebantys kritiškai mąstyti ir spręsti problemas, bus geriau pasirengę ateities mokymuisi – gamtos mokslų ir technologijų ar kitų dalykų. Trečia, STEM švietimas gali padėti mokiniams ugdyti meilę mokymuisi. STEM dalykai yra žavūs ir gali būti labai naudinga studijuoti. Kai mokiniai mėgsta mokytis, jiems didesnė tikimybė, kad jų karjera bus sėkminga.

Ką studijuosiu STEM Education studijų metu?
Kursai, kuriuos lankote per STEM išsilavinimą, skirsis priklausomai nuo jūsų pasirinktos programos. Tačiau daugumoje programų reikės lankyti gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos kursus. Taip pat gali tekti lankyti kitų dalykų, pavyzdžiui, mokymo, pedagogikos, švietimo administravimo ir kitų dalykų, susijusių su švietimo karjera, kursus.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Daugybė studentų, kurie siekia karjeros aukštumų, savo studijas vis dažniau pasirenka pradėti nuo asocijuoto laipsnio akademinių studijų programų. Būtent šio tipo akademines studijų programas viso pasaulio studentams gali pasiūlyti vis daugiau aukštojo mokslo įstaigų. Studijų metu studentai įgyja tvirtą jų pasirinktos mokslo srities žinių ir įgūdžių, o taip pat ir praplečia savo profesinių pažinčių ratą bei savo pasaulėžiūrą. Tad šios studijų programos iš tiesų suteikia daugybę privalumų.

Mokymasis miestelyje reiškia užsiėmimų lankymą asmeniškai. Paprastai tai apima lankymąsi tradicinėse pamokose ir paskaitose, dalyvavimą grupinėje veikloje ir asmeninį bendravimą su dėstytojais ir bendraamžiais. Mokymasis miestelyje taip pat dažnai apima prieigą prie laboratorijų, bibliotekų ir kitų universiteto miestelio išteklių, tokių kaip studentų klubai, karjeros paslaugų biurai ir poilsio centrai.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotas laipsnis
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Pedagogika
  • Mokymas
  • STEM švietimo studijos
  • Stovykloje
Studijų sritys
  • Pedagogika (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys