Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 8 Asocijuoti laipsniai  (Asocijuotas laipsnis) Programos į Programinės įrangos inžinerija 2023

8 Asocijuotas laipsnis Programos į Programinės įrangos inžinerija 2023

Apžvalga

Asocijuota laipsnis yra vienas iš būdų studentai gali pasiekti daugiau švietimas į savo pasirinktą srityje ir padaryti juos pageidautina kandidatas pareigybių po baigimo. Asocijuota laipsnis paprastai galima pasiekti per dvejus metus studijų dieninio studentai

Kas yra Koledžas Software Engineering? Šis laipsnis bus padėti studentams, kurie domisi kuriant programinę įrangą greitai besikeičiančioje srityje. Mokiniai mokosi kurti programinę įrangą mobiliųjų programų per dviejų populiarių sistemų. Kiti kursai gali apimti programavimo kalbą, duomenų bazės administravimą ir tinklo valdymą. Pasirenkamieji kursai gali būti nieko iš ekonomikos verslo matematikos ir gali padėti suteikti daugiau gerai suapvalinti išsilavinimą. Tie, studijuoja programinės įrangos inžinerijos galite sutelkti dėmesį į kompiuterių programinės įrangos ar integruotų vartotojo sąsajos, kurios dirba įvairiose platformose.

Yra daug privalumų kursų uždirbti Koledžas programinės įrangos inžinerijos.Asocijuota laipsnis gali suteikti absolventams kojos ant tų, be aukštojo išsilavinimo.

Išlaidos šio laipsnio gali skirtis priklausomai nuo studijų ir mokykloje ilgio. Daugelis mokyklų pasiūlyti finansinę pagalbą studentams, kurie gali ir potencialūs studentai turėtų kreiptis į savo norimą įstaigą informacijos.

Koledžas Software Engineering gali suteikti daug galimybių patrauklių karjeros. Tai greitai auga ir plečiasi laukas ir kaip toks, karjeros galimybės gali būti nedelsiant po baigimo. Absolventai gali rasti karjerą kaip interneto puslapio dizaineris, duomenų įvedimo tarnautojas arba tinklo administratorius, be kitų pozicijų.

Studentai, kurie domisi siekti naują karjerą ir tobulinti savo išsilavinimą turėtų apsvarstyti visas savo galimybes ir pasirinkti instituciją ir programos, kad teisė juos. Kiekviena paraiška procesas yra skirtingas ir būsimieji studentai turėtų kreiptis į mokyklas konkrečių politikos ir procedūrų.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotas laipsnis
  • Technologijų studijos
  • Kompiuterijos mokslai
  • Programinės įrangos inžinerija
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas