Keystone logo

1 Asocijuotas laipsnis Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra 2024

Filtrai

Filtrai

 • Asocijuotas laipsnis
 • Humanitariniai mokslai
 • Literatūra
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Asocijuotas laipsnis Programos į Humanitariniai mokslai Literatūra

  Dauguma Koledžas programos reikalauja 60 kredito valandos studijų objektas ir imtis aplink dvejus metus baigti, priklausomai nuo to, ar jūs studijuoti ne visą darbo dieną ar visu etatu. Koledžas turėtojai paprastai galėtų tęsti savo akademinius studijas bakalauro studijų programą.

  Kas yra Koledžas literatūroje? Programos studijų šioje srityje paprastai sutelkti dėmesį į įvairių formų literatūrą, įskaitant dramos, poezijos, apsakymo, kūrybinės literatūra ir romanai. Kai kurios programos gali apimti tyrimą naujesnių formų, pavyzdžiui, flash fantastika, trumpą fantastika, ar hibridas žanro darbą, kuris sujungia dviejų ar daugiau formų elementai. Be to, studentai gali pasirinkti imtis kursus Mokslas, fantazija, vaikų literatūros, komedijos ir satyros, taip pat studijų pasaulinės literatūros ir literatūros kūrinių, pagamintų nepakankamai atstovaujamoms grupėms. Galiausiai, daugelis iš šių programų mišinys literatūros studiją su sudėties, struktūros ir gramatikos.

  Asocijuota programa dažnai atskleidžia studentus įvairių žanro ir formos. Tai gali suteikti kritinį pagrindą ateities studijoms literatūrą, literatūros meno, arba kūrybinio rašymo. Absolventai taip pat gali plėsti savo žinias ir įgūdžius anksto jau vyko pašaukimą.

  Asocijuotosios studijų programos kaina priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip institucija, jos vietą, programos trukmę ir kitus mokesčius sumokėti. Susisiekite su kiekvienos mokyklos individualiai sužinoti jų mokslą ir mokesčius už norimą studijų programą.

  Pelningiausi literatūra Koledžas dažnai gali sukelti didesnių atlyginimų ir geresnių karjeros galimybių visame pasaulyje ir gali parengti specialistus dirbti švietimo, leidybos, socialinės žiniasklaidos, reklamos, rinkodaros ir ryšių. Be to, absolventai gali siekti Dirbantis galimybes rašymo, korektūros, ir redagavimą.

  Distancinio mokymo programos literatūroje siūlomi bendruomenės kolegijų, viešųjų ir privačių universitetų ir kitų institucijų. Jei norite sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti su Priėmimo biurą už savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.