Keystone logo

8 Asocijuotas laipsnis Programos į Humanitariniai mokslai Istorija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Asocijuotas laipsnis
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (8)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Asocijuotas laipsnis Programos į Humanitariniai mokslai Istorija

Pelningiausi Koledžas paprastai trunka dvi ar daugiau metų studijų profesinėje mokykloje, bendruomenės kolegijoje ar techninio koledžo. Kreditų, gautų tuo pat metu gauti šį apdovanojimą, dažnai gali būti perkeltas į bakalauro studijų programą atitinkamoje srityje.

Kas yra Koledžas istorijoje? Su istorija laipsnį, studentai dažnai tampa kritiškai mąstyti, analizuoti konkrečius momentus istorijoje nuo Atsižvelgiant į ekonomikos, politikos, kultūros ir religijos klausimu. Programos dalyviai turėtų tikėtis sužinoti, kaip tai padaryti istorinių tyrimų, naudojant įvairių rūšių šaltinių, tiek pradinių ir vidurinių. Be to, jie paprastai studijuoti platų istorinių epochų, nuo antikos iki dabarties pasaulio reikalus.

Šio pobūdžio laipsnis gali būti naudinga įvairiais būdais, ir tai yra paprastai taikomi visai nužudė karjerą. Tokiu būdu, turintys laipsnį istorijos gali reikšti nedelsiant patekti į darbo jėgos.

Mokesčiai ir mokslą skirtis priklausomai nuo šalies, kurioje studentas kreipiasi ir konkretaus mokykloje. Būsimieji studentai turėtų būti kruopščiai savo mokslinių tyrimų rasti geriausią programą, kuri atitinka jų finansinius ir intelektinius poreikius.

Gavusi Koledžas istorijoje, studentai paprastai bus gruntuojami pradėti karjerą mokslo, leidybos, teisinės ar politikoje. Studentas potencialiai galėtų tapti žurnalistu, užsienio paslaugų pareigūnas, archyvaras, istorikas, Kongreso padėjėjas arba mokytojas. Kiekviena iš šių takų reikalauja pagrindą kritinio mąstymo, rašymo ir skaitymo įgūdžius. Svarbu žinoti, kad šie karjeros daug reikalauti, kad kiti laipsnių ir mokymus.

Jis gali būti sunkus uždavinys rasti mokslinės užsiėmimų laiką. Online programos yra puikus, jei jūs ieškote gauti Koledžas istorijos išlaikant būtiną lankstumą, kad gyvenimas dažnai reikalauja.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.