Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 27 Asocijuoti laipsniai  (Asocijuotas laipsnis) Programos į Bendrosios studijos 2023/2024

27 Asocijuotas laipsnis Programos į Bendrosios studijos 2023/2024

Apžvalga

Studentams, norintiems įgyti išsilavinimą per trumpą laiką, yra pasirinktas laipsnis. Šis bakalauro laipsnis seka dvejų metų studijas ir rengia studentus pradinio lygio pareigas pasirinktoje srityje, taip pat galimą būsimą bakalauro laipsnį.

Kas yra bendrųjų studijų asociacijos laipsnis? Studentams, kurie planuoja ateityje įgyti bakalauro ar magistro laipsnį, tačiau dar turi nuspręsti dėl magistro, šis laipsnis suteikia pagrindą vėliau tobulėti. Kursai yra pagrindiniai ir apima daugelį dalykų: įmanoma matematika, istorija, biologija, ekonomika, literatūra ir kita. Mokymo programa yra skirta skatinti pagrindinę kompetenciją keliose srityse ir padėti mokiniams ištirti galimus interesus.

Studijuodami bendrojo lavinimo dalykų laipsnį, studentai paprastai kuria visapusišką pagrindinių gyvenimo ir karjeros įgūdžių rinkinį, kuris gali būti taikomas daugelyje sričių. Tarp daugelio kitų įmanomų įgūdžių studentai gali remtis savo įgūdžiais komunikacijos, analizės, problemų sprendimo ir etikos srityse.

Kaip dvejų metų bakalaurų studijų programa, bendrojo lavinimo laipsnis yra palyginti nebrangus, palyginti su kitais laipsniais, o studijų išlaidos atspindi šią trukmę. Studentai gali konsultuotis su pasirinkta mokykla, norėdami rasti konkretesnę informaciją apie programą.

Bendrojo lavinimo bendrojo lavinimo laipsnis paprastai yra laikinas aukštojo mokslo etapas, o ne tikslas ar rezultatas; Paprastai ketinimas yra užbaigti anksčiau, labiau fundamentinius kursus ir naudoti tą laiką sprendžiant konkretesnį dalyką, tada eikite į bakalauro laipsnį. Tuo tarpu dauguma darbdavių labiau nori samdyti pareiškėjus, kurie turi bent asocijuotą laipsnį, turėdami tik aukštojo mokslo diplomą, nuo pozicijos nuo pardavimų asociacijos iki vadovo ar administracinio padėjėjo.

Visose mokyklose visame pasaulyje galima rasti daugybę bendrųjų studijų programų, kaip įvadą į tolesnį ugdymą, įskaitant tinkamas mokymosi galimybes internete. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Asocijuotas laipsnis
  • Bendrosios studijos
Studijų sritys
  • Bendrosios studijos (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas