Keystone logo

0 Išplėstinis sertifikatas Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Išplėstinis sertifikatas
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

Išplėstinis sertifikatas Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos

Išplėstinis pažymėjimas paprastai gaunamas kaip dalis programos, skirtos netradiciniams laisvųjų menų studentams ar specialistams, turintiems magistro laipsnį, ir tikisi pagerinti jų karjeros plėtrą. Sertifikavimo programų trukmė skiriasi, tačiau dauguma jų yra baigtos per vienerius ar dvejus metus.

Kas yra pažangus maisto ir gėrimų tyrimo sertifikatas? Taip pat žinomas kaip svetingumo valdymo programos, šios aukos yra orientuotos į restoranų pramonės profesionalus ir siekiančius profesionalus, kurie nori padidinti savo žinias apie virtuvę ir alaus, vyno ir alkoholio vaidmenį restorano veikloje. Kursai gali apimti maistą ir vyną, gėrimų valdymą, profesionalų kepimą ir pasaulio virtuves.

Išplėstiniai sertifikatai maisto ir gėrimų studijose paprastai įteikiami įvairiais praktiniais įgūdžiais, kurie yra naudingi ne tik karjeros srityje kulinarijos pramonėje. Studentai gali išmokti biudžetą, taikyti analizę sprendžiant problemas ir demonstruoti pažangius planavimo įgūdžius.

Viešbučių vadyba yra populiari programa, siūloma įvairiose tarptautinėse mokyklose; išlaidos skirtingoms institucijoms skiriasi. Rekomenduojama, kad mokiniai tiesiogiai susisiektų su kiekviena mokykla, kad sužinotų apie studijų ir registracijos išlaidas.

Daugelis įdomių karjeros galimybių gali būti atviri tiems, kurie turi pažangių maisto ir gėrimų studijų sertifikatų, dažnai visame pasaulyje. Darbo pavadinimai gali būti nuo vyno serverio, maitinimo vadybininkas, gėrimų paslaugų vadybininkas ir kuciterio autorius - tyrinėjantis virėja. Studentai paprastai palieka šias programas su supratimu apie dabartines tendencijas maisto ir gėrimų pramonėje ir sugebėjimą pritaikyti šias žinias į įvairią ir greitai besikeičiančią darbo vietą.

Kursai, skirti išplėstiniam maisto ir gėrimų tyrimo pažymėjimui, yra siūlomi tarptautiniu mastu tiek visą arba ne visą darbo dieną. Norėdami rasti geriausią mokyklą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.