Keystone logo

1 A-lygis Programos į Humanitariniai mokslai Istorija Ankstyvosios šiuolaikinės istorijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • A-lygis
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
  • Ankstyvosios šiuolaikinės istorijos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

A-lygis Programos į Humanitariniai mokslai Istorija Ankstyvosios šiuolaikinės istorijos studijos

Prieš užsiregistruoti pažangioje švietimo programoje, daugelis studentų pasirenka imtis A lygio, norint sukurti specialias žinias, kurios yra tvirtas pagrindas aukštajam mokslui. Sukauptos žinios taip pat gali būti tinkamos studentams tiesiogiai patekti į pasirinktą karjeros sritį.

Kokie yra "A" lygiai ankstyvojoje modernioje istorijoje? Įstoję į tokio tipo programą, studentai paprastai studijuoja istoriją nuo 500 metų ir tyrinėja, kaip ji turėjo įtakos šiandieninei visuomenei. Kursai dažniausiai apima tokias temas kaip Ispanijos istorija, Anglijos bažnyčia ir Portugalijos imperija. Studentai taip pat gali studijuoti religinius konfliktus ir Vidurio Rytų istorijas, norėdami geriau suprasti, kaip pasaulis atspindi praeitį.

Moksliniai tyrimai, kritinio mąstymo ir analitiniai įgūdžiai gali būti parengti studentų, kurie yra įtraukti į ankstyvosios modernios istorijos programą. Tyrimo gebėjimai ir kritinis mąstymas gali būti naudingi kartu su istorija atskleisti naujus faktus, dėl kurių gali atsirasti daugiau mokamų darbo galimybių. Analiziniai įgūdžiai paprastai yra naudingi tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.

Nors dauguma universitetų siūlo A lygio, kaina mokyklose skiriasi. Kiekviena institucija nustato mokesčius už mokslą, todėl išlaidos gali labai skirtis. Norint rasti tikslius duomenis, geriausias veiksmas paprastai yra tiesiogiai susisiekti su būsimais universitetais.

Ankstyvasis šiuolaikinis istorijos laipsnis gali tapti moksleiviais įvairiomis darbo galimybėmis. Daugelis pasirenka tapti mokytojais, o kai kurie yra istorikų ar bibliotekininkų pozicijų. Dažnai yra darbo vietų kaip mokslininkai ir archyvarai, arba studentai gali siekti karjeros kaip žurnalistai ar analitikai. Taip pat yra populiarių pozicijų kaip lobistai, teisininkai, informacijos specialistai ir kongreso padėjėjai. Studentai taip pat gali tapti transliuotoju.

Kai studentai įstoja į A lygio kursą, jie dažnai gali pasirinkti programą arba internetu arba miesteliu. Daugelis studentų naudojasi nuotolinių klasių lankstumu, o kiti nori turėti socialinę sąveiką, kurią siūlo individualios programos. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.