Trijų savaičių Gyvenamasis programa - 09-29 rugpjūtis 2015

Graduate Management Admission Test arba Nuosavybės teisę Vyresnysis vykdantysis programa (rugsėjis) yra grindžiama žiniomis, kad įmonė sėkmė yra gerai subalansuotas derinys trumpalaikio veiklos efektyvumo ir ilgalaikio konkurencinio pranašumo rezultatas. Norint pasiekti tokį sėkmės, organizacijos turi vadovus, kurie meistrai valdymo funkcinių sričių ir kurie taip pat gali naršyti šiandien lakiųjų rinką laimėti.

Štai kodėl Nuosavybės teisę sukurta rugsėjis Šis intensyvus trijų savaičių gyvenamųjų Programa vykdoma anglų kalba ir buvo sukurta siekiant suteikti vadovams, kaip jus su moderniausiu, state-of-the-art žinių ir įgūdžių, tobulinti savo įmonę ir varyti savo pačių sėkmės.

TEMOS

  • Pasaulinė ekonominė aplinka - Konkurencinis Marketingo strategijos ir pasaulio rinkose - Vadovavimas ir organizacinių pokyčių - vedantis inovacijų - Įmonių finansiniai sprendimai - Strateginis valdymas

MOKYMO METODAS

Mokymo metodai SEP programos yra įvairi kaip pati valdymo pobūdį. Formalūs paskaitos ir prezentacijos tikrai yra naudojami. Filmai, pratimai, ir plenarinius ataskaitų taip pat gali lydėti keletą sesijų. Dažniau Rugs dalyviai bus paprašyta peržiūrėti atvejų tyrimus faktinių įmonės situacijose. Grupės diskusija šiais atvejais yra svarbi veikla, dauguma valdymo sprendimų paprastai yra pagaminti grupėmis. Todėl maži diskusijų grupės reguliariai susitikti vakare šį trijų savaičių sesijos metu.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Sasin Graduate Institute of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 savaites
Price
550,000 THB
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date