Apžvalga


Vyresniųjų vadovų Azijos veido dvigubą iššūkį dirbant su unikalia šalimi ir regionų konkurencinį matmenys, bandant integruoti ir koordinuoti su vienetais ir subjektams didesnį viso pasaulio aplinką. Jie taip pat susiduria su dviem įtampos siekti rezultatų prieš konkrečias pareigas ir integruoti ir koordinuoti įvairiose veiklos, departamentai, ir vienetai. Vyresnysis vykdantysis Laidos Azijoje užima strateginę ir praktinį požiūrį į šias problemas. Kaip pasekmė, turinys ir sutelktas į Aziją ir tuo pačiu metu apima plačios temos, įskaitant ir strategija, finansinė analizė, žmogiškųjų išteklių valdymo sistemų, technologijų ir strateginių rinkodaros.


Kas turėtų dalyvauti

Ši programa yra skirta vadovams Azijoje, kurie vis labiau plačios atsakomybės sritys. Tai apima įmonės prezidentai, skyrių vedėjai, regionų prezidentai, regioninių funkcinės ir verslo vadovai, taip pat šalies vadovų ir kitų bendrojo vadovai.


Mokymosi tikslai

Kaip šioje programoje, dalyvis, jums praplėsti savo žinias apie šalies, regiono ir funkcinės dinamikos, ir gilinti savo pajėgumus posėdis strateginis ir vadovavimo iššūkius. Konkrečiai, ši programa leis Jums geriau:- Susipažink su unikaliomis problemomis Azijos regione ir tuo pačiu metu integruoti veiksmingai su kitomis pasaulio verslo
- Sustiprinti savo įmonės konkurencinį pranašumą
- Padidinkite savo įmonės vertės pasiūlymas klientams ir didinti klientų pasitenkinimą
- Suderinti organizacinės strategijos ir struktūros
- Švino organizacinių pokyčių ir transformacijos
- Pritraukti talentingiausius ir visapusiškai plėtoti savo potencialą
- Pasinaudokite technologijų didelį našumą ir nauda
- Analizuoti sprendimų ir alternatyvų įtraukti tiek finansinių, tiek nefinansinių įrankiai
- Adresas įvairių suinteresuotųjų šalių interesus, pavyzdžiui, akcininkai, bendruomenės, vyriausybės ir darbuotojų


Unikalios


Sutinkamai su visais universiteto Mičigano vadovams programas, ši programa spartėjančiu ir aukšto intensyvumo. Oficialus klasių atitinka kiekvieną dieną 8:00-4:00. Be to, bus ne klasėje skaitymai, atveju preparatai, grupines diskusijas ir projektus. Ši veikla paprastai trunka nuo dviejų iki trijų valandų per dieną. Tačiau, siekiant skatinti bendrą psichinę ir fizinę sveikatą, dvi valandos kiekvieną dieną (4-6 val) yra paskirta laisvo laiko. Yra veiklos aikštelė prie viešbučio ir aplink veislė jums patiks.Dalyviai mūsų vadovams programas nuosekliai komentarą, kad vienas iš vertingiausių programos aspektų yra intensyvus ir malonus sąveika su kitų dalyvių ir mūsų fakultete įvairovę. Todėl bendra atmosfera programa yra viena iš aktyvaus dalyvavimo, diskusijos, apklausos, ir keitimasis patirtimi. Mūsų atrankinį priėmimą standartus būtų atsižvelgta į patirties lygį kiekvieno ieškovo, kad programos yra naudingas visiems vadovams. Be to, mes pasukti diskusiją ir atvejo tyrimo grupes, kad įvairovė ir sąveika lygis bus išlaikytas per 9 dienas leisdama dalyviams pažinti ir dirbti su optimalus skaičius kitų programoje.


Šioje programoje mes naudosime mokymo metodų įvairovė. Tai apima konkrečių atvejų tyrimus, kompiuterinį modeliavimą, vaizdo pristatymai, paskaitos, mažos grupės diskusijas, ir individualios ir grupinės pratybos. Mes taip pat organizuojame keletą ne klasės veiklą, siekiant palengvinti didesnės sąveikos ir komandos dvasia tarp dalyvių ir dėstytojų.


Peržiūrėti 32 daugiau kursų Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Šis kursas yra Campus based
Duration
9 dienų
Ištęstinės
Price
11,800 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date