Vykdomosios verslo administravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vykdomosios Verslo administravimo

Lanksti, malonus ir kokybišką TARPTAUTINĖ PROGRAMA pasiūlė ambicingą VYRŲ IR MOTERŲ siekia tapti sėkminga ir efektyvi lyderiai, vadovai ir vadovų.

Šios programos tikslas yra parengti kompetentingas, nusimanantys, veiksmingą ir gerbiami vadovai, verslininkai, administratoriai ir vadybininkai. Apie šią programą jums bus mokytis platų svarbių, įdomių, techninių, praktinių ir specializuotų dalykų ir galės greitai ir maloniai mokytis iš profesionaliai pagamintų Studijų ir mokymo medžiagos parengtus pirmaujančių ekspertų. Jūs taip pat turite galimybę parengti verslo projektą maišyti praktinių ir teorinių žinių, įgytą, ir padidinti savo analitinius sugebėjimus. Programa bus labai pagerinti savo įgūdžius ir kompetencijas ir imtis savo žinias ir pasitikėjimą į aukštesnį lygį. Ši programa yra jūsų kelias į sėkmingą vykdomosios lygio karjerą, ir jūsų galimybė specializuotis verslo, vadybos ir administravimo.

SANTRAUKA svarbiausiomis temomis

Santrauka Didžiųjų pranešimus šiame lankstaus trukmės programos "Trys Studijų Metai":

Pagrindinius dalykus, jums bus mokytis "Studijų Metai ONE":

1.Business Administracija ir organizacija 2.Management ir administravimas Verslo 3.Commercial praktikos ir teisės 4.Advanced valdymas ir administravimas teorija ir praktika

Pagrindinius dalykus, jums bus mokytis "Studijų Metai du":

5.Business Ekonomika ir prekybos 6.Sales ir rinkodara administracija 7.Business Finansai ir apskaita 8.Advertising ir viešieji ryšiai

Pagrindinius dalykus, jums bus mokytis "Studijų Metai trys":

9.Computers ir IT Verslo ir valdymo 10.International Verslas ir prekybos 11.Organisational Kultūros, struktūra, vadovybė 12.Organisation Motyvacijos 13.Global Verslo 14.Corporate valdymo ir etikos 15.Accountancy, buhaltere, ir Reglamento 16.Key Concepts vadybos 17.PROJECT Jei norite, reikia ar norėtumėte pamatyti detalų EBI programos turinys, kreipkitės į kolegiją už tai elektroniniu paštu.

Kas yra įtraukta

Kanonų teisės kodekse mokestis apima viską, ko reikia sėkmingai mokytis ir baigti savo programą.

Ji apima:

 • Jūsų registracija / registracija Kembridžo International College, ir jūsų pačių aukštos kokybės, profesionaliai pagaminti ir iliustruoti visapusišką tarptautinių studijų ir mokymo vadovai ir "leidiniai pagrindinius dalykus studijų, įskaitant projekto.
 • Detali, profesinių studijų ir mokymo gairės su išsamias instrukcijas apie tai, kaip jūs turėtumėte studijuoti pasiekti sėkmės ir įgyti aukščiausių rezultatų; specialiai parašyta Egzaminai vadovas, kuri apima ekspertų konsultacijas ir patarimus apie tai, kaip pasiruošti, požiūrio ir atsakyti egzaminus ir egzamino klausimai; ir išsamus projekto / Darbo dokumentacija paaiškinti, kaip jums reikia kreiptis, įsipareigoja ir parengti savo projektą. Visa tai yra numatyta per programą arba ant registracijos / registracijos arba atitinkamame etape savo studijų.
 • Savęs vertinimo bandymus, su modelio atsakymus ir mokymo Testai, Klausimai ir pratimai, ir / arba "praeities kortelių / Klausimų" už ekspertizės parengimą.
 • Egzaminų nustatytas pagrindinius dalykus. Jūs parašyti / atsakyti pagal grupėms sekti / Priežiūra egzaminus savo srityje - išsami informacija apie tai, kaip jūsų Egzaminai bus vykdoma teikiamos, kai jūs užsiregistruosite. (Pastaba, CIC organizuoja egzaminus daugiau nei šimtas pasaulio šalių tūkstančius narių ir kiekvienais metais, ji yra lanksti, nesudėtinga.)
 • Labai gerbiamas vykdomasis Verslo administravimas sertifikavimo ir stenograma savo sėkmingą programą. Pastaba, pirmoji metų rezultatai pareiškimas taip pat yra numatyta jūsų užbaigus Pirmosios studijų metus, o antrus metus rezultatai pareiškimas, jeigu ant jūsų užbaigus antrą Studijų Metai.
 • Jūsų asmeninė puslapis apie CIC valstybėje Paslaugos svetainę su prieiga prie rezultatų, išsiuntimo detales, patarimus ir rekomendacijas, ir dar daugiau.
 • Reguliari informacija ir naujienos taip pat: biuleteniai, informacija apie specialius pasiūlymus, informaciją apie naujas programas, specialiųjų straipsnių vadybos, administravimo, vadovavimo ir panašias problemas, konkurencija formų, ir daug daugiau, atsiųstus elektroniniu paštu ir paštu.

Papildomai:

 • Daugiau studijų ir mokymo patarimai ir pagalba yra prieš, per ir po CIC Studijų ir mokymo; galite paprašyti CIC komanda patyrusių konsultantų patarimų, susijusių ir tolesnių studijų ir programų pagerinti karjeros pažangą, vystymąsi ir tobulėjimą.
 • CIC Patyrusi ir paslaugus personalas gali padėti jums su specialiais prašymais ar reikalavimais galite turėti, pavyzdžiui, už nuoroda / rekomendacinį laišką, ir dar daugiau, paštu ir elektroniniu paštu.

Viskas, ko reikia jūsų Studijų ir mokymo sėkmę yra įtrauktas į CIC mokestį.

SUSIJĘ KURSAI

 • Firmos strategija ir planavimas mastery valdymo diplomą vienerius metus (lankstus)
 • Verslo vadyba (AMBA) Išplėstinė mastery of Business Administration (AMBA) 3 metai (lankstus)
 • Vadyba ir lyderystė mastery valdymo diplomą vienerius metus (lankstus)
 • Organizacinė supratimas ir plėtros mastery valdymo diplomą vienerius metus (lankstus)
 • Verslo administravimas (AKK) bakalaureato 2 metai (lankstus)

STUDIJŲ & KARJEROS

 • EBI programa skirta kaip lygaus-6 programos, todėl magistro kvalifikacinį laipsnį ar atitinkamą lygį lygio tyrimas paprastai yra kitas žingsnis, jei jūs turite arba norite tęsti tolesnį tyrimą ir kvalifikaciją, arba su CIC arba su kitu švietimo teikėju ar universitete , CIC meistriškumo vadybos aukštosios diplomų pat siūlome aukšto lygio (absolventas lygio) tyrimą specializuotų dalykų, jei norite specializuotis tam tikroje srityje ir / arba nereikia ar nori atlikti pilną studijų lygį, AMBA arba MBA lygio programa ,
 • Vykdomasis Verslo administravimas programa pirmiausia yra skirta vyrams ir moterims jau užimtumui; tokie vyrai ir moterys, kaip jūs, yra ambicingi plėsti ir didinti žinių, sugebėjimų ir supratimo, ir pavyks aukšto lygio savo organizacijoje ir imtis savo verslą (jei jie ar esate verslo savininkai ar verslininkai) arba skyriai ar departamentai, kurioje jie dirba, kad didesnės sėkmės ir plėtrą. Vyrai ir moterys, kurie baigę šią programą yra skirtas aukšto lygio, gerbiamas, gerai apmokamą pranešimus užimtumo, su didelę atsakomybę, kuri gali būti atliekamas profesionaliai ir efektyviai, techninę, valdymo ir analitinių gebėjimų.

TRUKMĖ & VERTINIMAS

Standartinė studijos trunka trejus metus (36 mėnesių), bet tai yra lankstus; Programa gali būti baigtas, jei reikia, trumpesnį ar ilgesnį laiką.

REZULTATAS

Jūs gaunate apdovanojimą, nurodantį aukšto lygio vadovavimo ir valdymo kompetenciją, daug vykdomosios lygio žinias; puikus pagrindas sėkmingą karjerą.

Mokėjimo būdai:

Britanijos svaras sterlingų:

 • Vienvietis mokėjimas £ 2025
 • Arba 12 mėnesio mokėjimai £ 220

JAV dolerių:

 • Vienkartinė išmoka dėl 4050 $
 • Arba 12 mėnesio mokėjimai $ 440

eurais:

 • Vienkartinė išmoka iš 3035 €
 • Arba 12 mėnesio mokėjimai 330 €
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Cambridge International College is a highly respected, experienced, efficient and professional institution in the field of study, training and education. The focus of the College, and our number one ... Skaityti daugiau

Cambridge International College is a highly respected, experienced, efficient and professional institution in the field of study, training and education. The focus of the College, and our number one priority, is very simple; it is: “To provide professional, affordable, high-quality courses which provide our Members with knowledge, understanding, ability and competence, and which will enable our Members to gain good employment and achieve career success.” Skaityti mažiau