Vykdomosios valdžios finansavimą

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Net labai novatoriškų ir kūrybiškų vadovų, puikus žmonių įgūdžius turi pranešti jų rezultatus, naudojant finansinius terminus ir sąvokas. Ši programa pristato pagrindiniai elementai šiuolaikinių finansų valdytojo požiūriu.

Šio seminaro tikslas yra padėti bendrojo vadovai, vyresnieji funkciniai vadovai, ir kiti nefinansinių vadovams priimti sprendimus, kad bus tam tikru mastu pagerinti savo asmeninį efektyvumą ir jų organizacijų pelningumą. Programa suteikia pakankamai susipažinę su finansinės informacijos, kad vadovams aiškinti ir patogiai naudotis finansiniais duomenimis, jų kasdien sprendimai.

Be to, bus aprūpinti dalyviams efektyviau bendrauti su finansų specialistai, įskaitant iždininkai ir valdikliai. Jame daugiausia dėmesio finansinės informacijos naudojimo, o ne jo paruošimo. Dalyviai turės sukurti įgūdžių suprasti finansinius sprendimus, kurie turi įtakos jų įmonės verslo ir veiklos tikslų. Jie taip pat išmoks, kaip analizuoti sprendimus, susijusius su kapitalo struktūros, finansavimo, dividendų, vertinimai, įsigijimų ir restruktūrizavimo.


Per šį seminarą, Jūs išmoksite:


- Suprasti, kaip ekonominės veiklos rezultatai atsispindi jūsų organizacijos finansines ataskaitas verslo sprendimus.

- Efektyviau bendrauti su savo organizacijos finansų vadovai.

- Gerinti savo finansinius žodyną, taip, kad jums geriau suprasti ir interpretuoti finansinę informaciją.

- Didinti supratimą dabartiniais analizės metodus ir būdus.

- Naudokite finansinę informaciją valdymo sprendimų priėmimo procese.

- Pagaląsti savo įgūdžius vertinant konkurentų stipriąsias ir silpnąsias puses, analizuoti jų finansinės atskaitomybės.

- Įvertinti noro ir investicinių projektų, įmonių turtas, ir visą įmonių (įsigijimas) vertė.

- Sukurti finansų politikos savo atsakomybės sritis.

- Aptarti dabartines finansines problemas, su kai tautos viršų finansų fakulteto.

- Suprasti veiklos sprendimų poveikį finansinius rezultatus.


Kas turėtų dalyvauti


Vadovų atsakomybę visose veiklos srityse, visose pramonės šakose, kurių sprendimai turi reikšmingą finansinį poveikį, bus naudingas šis kursas. Visų pirma, vadovai srityse, pavyzdžiui, rinkodaros, pardavimo, gamybos, arba inžinerijos, taip pat generalinių vadybininkų, kurie buvo skatinamas per šiuos maršrutus rasite šią programą naudinga.

Ši programa remiasi mūsų finansinė analizė nefinansiniu Vadovai programa. Žmonės taip pat turėtų turėti tvirtą žinių apskaitos ir finansų, įskaitant biudžetą, pajamų ataskaitas ir balansus, siekiant naudos iš šio kurso. Jei turite klausimų apie Žinoma, būtų daugiausia naudos jums, prašome susisiekti su mumis prieš registruojant programą.


Temos metmenys


Finansinė ataskaita analizė ir pinigų srautų prognozavimo

Finansavimo sprendimus

Investicinius sprendimus ir vertės kūrimas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų st ... Skaityti daugiau

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų studentų į įsitikinusi, veiksmingą, gerbiamas verslo lyderiai pasirengę susidurti sunkiausias problemas. &nbsp Mes didžiuojamės, kad teiginys: nesuderintos fakultetas, laipsnį ir atvirą registraciją programų, siūlomų dėl trijų žemynų, pasaulio kūno beveik 42.000 atlikti absolventai, tvirtų ir vis gausėjančių verslo santykius, kurie teikia visą gyvenimą trunkančią karjerą galimybių. Kaip dalis pasaulyje garsaus Čikagos universiteto, mes dalinamės universiteto vertybių, kurie formuoja mūsų skiriamasis intelektualinės kultūros. Čikagoje stendu, mes nuolat klausimą, išbandyti idėjas ir ieškoti įrodymų. Šis nepaprastai veiksmingas požiūris į verslo veda prie naujų idėjų ir novatoriškų sprendimų. Šeši iš mūsų fakulteto nariai laimėjo Nobelio premijas už šias idėjas - registruoti jokių kitų verslo mokykloje buvo suderintos. &nbsp Ta pati kultūra transformuojasi mūsų absolventai į verslo mąstytojų puikiai įrengtas analizuoti ir spręsti didžiausias verslo iššūkius. Skaityti mažiau
Čikaga , Filadelfijoje , Londonas , Madridas + 3 Daugiau Mažiau