vykdomosios strateginių pardavimų valdymo programa

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Ši programa padės Jums priimti sprendimus, kad tam tikru mastu pagerinti savo vadovavimo efektyvumą ir padidinti savo pardavimų komandos produktyvumą!


Vykdomoji programa Strateginės Pardavimų valdymas yra specialiai sukurti, siekiant patenkinti patyrę pardavimo vadybininkai ir kitų vadovų, atsakingų už vadovavimą pardavimo jėga, šios programos sąsajas pardavimų struktūros projektavimas ir įgyvendinimas įmonės rinkodaros strategiją, siekiant pagerinti pardavimų jėgos produktyvumo poreikius.

&nbsp


Programos privalumai


- Suprasti, kaip jūsų sėkmė yra susijusi su visiškai integruojant savo pardavimų konstrukcijų projektavimo įmonės strateginę kryptį.

&nbsp

- Numatyti ir reaguoti į Turbulencija verslo aplinkoje. Suprasti, kodėl pardavimų yra įmonės pagrindinė priemonė prisitaikyti prie sparčiai kintančios aplinkos.

&nbsp

- Taikyti strateginių metodų visos bendrovės problemas ir gauti pardavimo jėga dizainas ir sąskaitų valdymo politikos poveikį.

&nbsp

- Įgyti analizės įrankius, kurie padės jums suplanuoti rinkos susiskaidymą ir į valdymo politiką ir procedūras.

&nbsp

- Suprasti, kaip nustatyti ir sutelkti pardavimo išteklius aukštos potencialiems klientams.

&nbsp

- Gauti pripažinimo stipriąsias ir silpnąsias puses dabartinės prognozavimo metodų ir gauti sisteminės procedūros tobulinimo.

&nbsp

- Įgyti pagrindinių kintamųjų apie įtraukti į tikslo nustatymas proceso.

&nbsp

- Nustatyti pardavimo skatinimo ir kompensavimo sistemos, kurios gali būti naudojamos nuorodą pardavimų organizavimas į įmonės strategiją.

&nbsp

- Suprasti, kaip matavimo strategija susijusių pardavimo procesų ir rezultatų duos didesnį pardavimų našumą.

&nbsp

- Sužinokite metodų nustatymo, nuomą ir išlaikyti geriausius pardavėjai.Kas turėtų dalyvauti


Šis kursas yra skirtas tiems, kurie atsakingi už planavimo, analizės, kontrolės ir kryptis pardavimų organizavimas. Atstovas pavadinimai viceprezidentas ar direktorius pardavimo, viceprezidentas ar direktorius pardavimo ir rinkodaros, nacionalinių pardavimų vadybininkas, ir prieskoniais regionų pardavimų vadybininkai.

&nbsp

Šis kursas yra vienodai taikomos tiems, valdyti pardavimo procesus, produktus ar paslaugas.

&nbsp

Tiems, kuris neseniai buvo paskirtas į pardavimų valdymo pozicijas arba tiems, kurie turi mažiau kaip penkerių metų pardavimų valdymo patirtis, efektyvaus pardavimo valdymo programos pagrindų rekomenduojama.

&nbsp


Programos Temos


Strategija ir įmonės: Įrankiai strategijos

Rinkos segmentavimas ir sąskaitos valdymas

Pardavimų prognozavimas: kokybinius ir kiekybinius metodus

Ryšys jūsų firmos strategiją pardavimo pajėgų struktūrą

Strateginis Sales Force Dydis ir įdiegimas

Pardavimų organizavimas, valdymas ir matavimo

Kompensavimo sistemų optimizavimo ir tikslo nustatymas

Verbavimas ir atranka

Profesinis mokymas

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2011

Apie mokyklą

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų st ... Skaityti daugiau

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų studentų į įsitikinusi, veiksmingą, gerbiamas verslo lyderiai pasirengę susidurti sunkiausias problemas. &nbsp Mes didžiuojamės, kad teiginys: nesuderintos fakultetas, laipsnį ir atvirą registraciją programų, siūlomų dėl trijų žemynų, pasaulio kūno beveik 42.000 atlikti absolventai, tvirtų ir vis gausėjančių verslo santykius, kurie teikia visą gyvenimą trunkančią karjerą galimybių. Kaip dalis pasaulyje garsaus Čikagos universiteto, mes dalinamės universiteto vertybių, kurie formuoja mūsų skiriamasis intelektualinės kultūros. Čikagoje stendu, mes nuolat klausimą, išbandyti idėjas ir ieškoti įrodymų. Šis nepaprastai veiksmingas požiūris į verslo veda prie naujų idėjų ir novatoriškų sprendimų. Šeši iš mūsų fakulteto nariai laimėjo Nobelio premijas už šias idėjas - registruoti jokių kitų verslo mokykloje buvo suderintos. &nbsp Ta pati kultūra transformuojasi mūsų absolventai į verslo mąstytojų puikiai įrengtas analizuoti ir spręsti didžiausias verslo iššūkius. Skaityti mažiau
Čikaga , Filadelfijoje , Londonas , Madridas + 3 Daugiau Mažiau