Vykdomosios plėtros programa (buvusi vadybos programa) ne Michael G. Foster "Verslo mokykla analizuoja kiekviena įmonė aspektas verslą nuo vykdomosios aukščiausio lygio vaizdą. Dėstomi's University of Washington šalies reitingą Skatinti verslo mokykla fakultetas, vykdantysis plėtros programa nagrinėja pagrindines valdymo temomis devynių mėnesių formatas, kurios pagrindinis tikslas praktinio verslo taikomąsias programas.

Programos apžvalga

Sukurta užimtas vadybininkų ir vadovų, vykdantysis plėtros programa, buvusi valdymo programa, yra devynių mėnesių, part-time sertifikatas programa. Ši programa apima pagrindinius verslo subjektų, įskaitant finansų, apskaitos, ekonomikos, marketingo, tarptautinio verslo, operacijų vadovavimo ir strategijos.

Studijų metu šalies reitingą verslo mokyklos
Sužinokite iš Michael G. Foster School of Business's MBA fakultetas. Vašingtono universiteto dieninio MBA programa yra reitinguojami 11 tarp valstybinių mokyklų ir 29 tarp visų šalies verslo mokyklose US News & World Report "(Best Aukštųjų mokyklų 2008).

Tapti efektyviau lyderis
Sužinokite naujus įrankius ir metodus, spręsti Jūsų įmonės dabartines problemas ir plėsti savo valdymo sugebėjimus. Išnagrinėti tarp verslo funkcijos santykius nuo prekybos prie finansų, informacijos sistemas, tiekimo grandinės valdymas. Vykdomosios plėtros programa ugdymo pabrėžia strateginį planavimą ir makroekonomikos, globalizacijos ir kultūros poveikis verslui.

Talpinti savo studijų į darbo savaitę
Klasės kas savaitę renkasi pirmadienį vakare (4:30-9:00) devynių mėnesių (rugsėjis - gegužė). Automobilių stovėjimo aikštelė, maitinimas, knygų ir medžiagų teikiamos todėl jūs galite daryti savo laiko miesteliu labiausiai. Stiprinti klasės sesijas kartu su interneto ištekliais - galite parsisiųsti kurso medžiagos ir prisijunkite prie studentų diskusijų grupėse nuo pirmadienio klases.

Parengti specialistų tinklas patyrusių
Keitimasis geriausia praktika su įvairių grupių vadybininkai ir vadovai iš įvairių pramonės šakų. Įgyti pasitikėjimo savo sprendimų priėmimo gebėjimus aptariant problemas ir sprendimus išmanančiais kolegomis. Išplėskite savo tinklą verslo kontaktus.

Organizacinė privalumai

"The Boeing Company" Microsoft Corporation "," Starbucks Coffee Company, Safeco Draudimo bendrovė ... Šių vakarų lyderiai iš daugiau kaip 440 bendrovių, kurios remia savo talentingų vadybininkų vykdantysis plėtros programa. Per pastaruosius 37 metų, tiek didelėms ir mažoms įmonėms, kaip antai hos Bros Statyba, Puget Sound Energija ir grupės sveikatos kooperatyvas, atrado, kad vykdantysis plėtros programa yra efektyvus būdas suteikti vadovai su pažangiomis verslo švietimo nereikalaudama daug laiko nuo darbo ir šeimos.

PDP dalyvavimo rezultatus geriau sprendimų priėmimo ir įvertinimo metodus, daugiau visos įmonės perspektyvą, ir "out-of-the-box mąstymo, kuris ateina iš keitimosi geriausia praktika su lyderiais kitose pramonės šakose. Vadybininkai turi galimybę išmokti inovacinių strategijų ir procesų, iš viršaus MBA fakultetas nariai Vašingtono universiteto verslo mokykloje ir patyrusių bendraamžių grupėje.

Nuo 1970 m., verslo bendruomenės rėmė beveik 2.000 dalyvių rizikos prisiėmimo visišką arba dalinį mokslą, užtikrinti išleidimo laiką vieną popietę per savaitę, ir remiant jų taikyti naujas mokymosi darbe.

Gyvenimo

Siūlo platų apžvalga pagrindinių verslo temomis, vykdantysis plėtros programa integruoja vadovavimo ir strategijos įgūdžių visoje mokymo programoje. Mokymo orientuota į priemones ir žinias, kurias galite naudoti, kad taptų veiksminga vadovas, analitikas ir sprendimų priėmėjams. Mūsų mokymo programos suteikia bendrą supratimą apie pagrindines sąvokas ir aktualūs klausimai bendrosios vadybos bei suteikia jums integruotas atsižvelgiant į verslo įmonė.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Washington Foster School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
9 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019