vykdomosios plėtros programą - pereiti prie bendrojo valdymo

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Vykdomosios plėtros programa yra skirta parengti sėkmingą funkciniame lygyje vadovai bendrojo valdymo atsakomybė. Šis intensyvus dviejų savaičių programa yra mokoma neįvykdyti iš Čikagos Graduate School of Business universiteto profesorių grupė. Programos pagrindinis fakulteto nariai turi didelę patirtį ir žinias verslo pasaulyje ir mokymo vadovai.

Programos dalyvių yra tarptautinė grupė patyrusių vadybininkų. Grupės amžiaus ribos yra nuo 35 iki 55 metų amžiaus. Jie ateina iš didelių valstybės įmonių, privačių korporacijų ir mažesnių organizacijų. Klasės dalyviai atstovauja įvairių pramonės šakų, įskaitant gamybos, paslaugų, finansų, transporto, sveikatos priežiūros, ne-pelno, ir vyriausybės.


Per šią programą jūs išmoksite


- Skirtumas tarp vadovaujančių ir.

- Kaip skirtingi vadovavimo stiliai gali būti tinkama skirtingoms situacijoms.

Įžvalgų, kaip jūs ir kitos formalios ir intuityvus sprendimai.

- Efektyviau mokytis iš patirties strategijos.

- Sistemų, kurios skatina efektyvesnį sprendimų priėmimo.

- Įžvalgos į derybų procesus ir naujų būdų šių struktūrizavimo.

- Analizuoti konkurencines strategijas ir kaip pramonės struktūros įtaką strateginių sverto sistemą.

- Kaip organizacijoms pasiekti konkurencinį pranašumą.

- Kaip susieti tikslai, strategija ir valdymas.

- Pagrindinių terminologijos ir finansų ir valdymo apskaitos metodikas.

- Kaip naudoti finansinę informaciją valdymo sprendimų priėmimo procese.

- Kaip įvertinti ir prognozuoti finansinius rezultatus ir kapitalo reikalavimus.


Kas turėtų dalyvauti


Taikoma PDP dalyviai buvo nustatyti pagal jų organizacijų vadovai, kurie bus prisiimti daugiau atsakomybės per savo įmones. Jie paprastai turi vieną ar daugiau funkcinių sričių patirties, ar jau gali būti pirmaujanti organizacijos, procesas plečiasi. Dalyviai paprastai turi tokius pavadinimus kaip skyriaus vadovas, šalies vadovas, verslo padalinio vadybininkas, grupės vadybininkas, produkto, pardavimų ar marketingo vadybininkas, R & D arba inžinerijos vadovas, strateginio planavimo direktorius, gamybos direktorius, ar žmogiškųjų išteklių ir personalo direktorius. Dalyviai taip pat verslininkų, prezidentų, ir savininkai mažosioms bendrovėms, turinčioms augimo potencialą.

Dalyviai turėtų būti remiamas jų dirba organizacija ir turėti mažiausiai aštuonerių metų verslo patirtį su kai kuriais valdymo ir vadovavimo fone. Kandidato patirtį lygio ir tipo bus svarbu charakteristikos PDP Priėmimo komisija. Priėmimo komitetas mano, kad bendro pobūdžio klasės, taip pat kiekvieno kandidato kvalifikacijos, nes bendraamžių grupės sąveika ir mokymasis yra esminė šio Premier švietimo patirtį.


Programos metmenys


Vykdomosios sprendimo priėmimo ir derybos

Vadovavimas ir High Performance kūrimas

Strategija ir marketingas

Finansinė analizė ir prognozavimas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų st ... Skaityti daugiau

Nuo 1898 m. Čikagos universiteto stendu ir verslo mokykla davė idėjų ir lyderių, kurie formuoja verslo pasaulyje. Mūsų griežtos, disciplina pagrįstą požiūrį į verslo išsilavinimą transformuoja mūsų studentų į įsitikinusi, veiksmingą, gerbiamas verslo lyderiai pasirengę susidurti sunkiausias problemas. &nbsp Mes didžiuojamės, kad teiginys: nesuderintos fakultetas, laipsnį ir atvirą registraciją programų, siūlomų dėl trijų žemynų, pasaulio kūno beveik 42.000 atlikti absolventai, tvirtų ir vis gausėjančių verslo santykius, kurie teikia visą gyvenimą trunkančią karjerą galimybių. Kaip dalis pasaulyje garsaus Čikagos universiteto, mes dalinamės universiteto vertybių, kurie formuoja mūsų skiriamasis intelektualinės kultūros. Čikagoje stendu, mes nuolat klausimą, išbandyti idėjas ir ieškoti įrodymų. Šis nepaprastai veiksmingas požiūris į verslo veda prie naujų idėjų ir novatoriškų sprendimų. Šeši iš mūsų fakulteto nariai laimėjo Nobelio premijas už šias idėjas - registruoti jokių kitų verslo mokykloje buvo suderintos. &nbsp Ta pati kultūra transformuojasi mūsų absolventai į verslo mąstytojų puikiai įrengtas analizuoti ir spręsti didžiausias verslo iššūkius. Skaityti mažiau
Čikaga , Filadelfijoje , Londonas , Madridas + 3 Daugiau Mažiau