Vykdomosios diplomo Das IRT arba Naudingumas valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vykdomosios diplomas (DAS)

Ieškote profesinių iššūkių ir karjeros skatinimo? Tada gauti savo vykdomąjį diplomą, informacijos ir ryšių technologijų (IRT) arba Naudingumas valdymo, ir tapti mūsų tinklo!

Vykdomasis diplomas suteikia dalyviams analizės, funkcinės ir tarpasmeninių įgūdžių, reikalingų sėkmingai vis sudėtingesnės ir pasaulinės IKT, taip pat Utility verslo ir valdymo aplinka.

Vykdomasis diplomas IRT arba Naudingumas valdymo atstovauja visų 10 kurso savaites 20 modulių ir gali būti baigtas ne visą darbo dieną ar visu etatu. Programa organizuojama savaitės blokų (nuo pirmadienio iki šeštadienio), su kiekvieno bloko, kurį sudaro du moduliai. Pusė klasės laiko yra skirta naujų žinių dalykinės srities concernend įsigijimo, o likęs laikas yra skiriama praktiniam darbui ir atvejų tyrimai (IRT arba Naudingumas valdymo).


Dėstomoji kalba


Anglų kalba yra vienintelė kalba dėstoma. Todėl dalyviai iimt kursus reikia žinių apie tą kalbą.


Egzaminai


Kiekvienas iš 20 modulių seka raštu ar žodžiu nagrinėjimo remiantis medžiaga, kuriai per kursus. Sėkmingai baigę egzaminus gali būti vėliau pripažintas Iimt Executive MBA programą.


ECTS kreditai


Užpildžius vykdomąjį diplomą, studentai gauna 60 ECTS kreditų, įskaitant tarptautiniu mastu pripažintą Vykdomosios diplomas IRT arba Naudingumas valdymo Fribūro universitete.

Kurso struktūra

Vykdomieji programos yra skirtos kaip organizuojamus aplink skirtingų dalykinių sričių su vienu, dviem arba trimis modulių kiekvieno dalyko modulių seriją. Kiekvienas modulis apima vis sunkiau lygį. Teorines žinias, kuri yra numatyta iš pradžių, po to yra dėmesio skiriant praktinių problemų sprendimas, ir specifinių žinių tam tikrose srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2016

Apie mokyklą

Iimt yra pirmaujanti kompetencijos centras Informacijos ir komunikacijos technologijos (IKT) ir įrankis (elektros, dujų ir vandens) Valdymo siūlyti vadovų mokymo programas ir mokslinius tyrimus. Per s ... Skaityti daugiau

Iimt yra pirmaujanti kompetencijos centras Informacijos ir komunikacijos technologijos (IKT) ir įrankis (elektros, dujų ir vandens) Valdymo siūlyti vadovų mokymo programas ir mokslinius tyrimus. Per savo išvystyta tarptautinio tinklo partnerių ir rėmėjų iš pramonės ir akademinio pasaulio, Iimt nuolat tobulina savo kompetenciją ir laikosi puikiai ir konkurencinę padėtį nacionaliniu ir pasaulio rinkoje. Siekdama dar labiau sustiprinti savo tinklą, iimt yra susijęs su įvairių prestižinių organizacijų ir remiamas jos organai. Dalis Fribūro universitetas &nbsp Fribūro universitetas yra tik visiškai dvikalbį universitetų Europoje. Abi Fribūro ir universiteto mieste yra susitikimo vieta dviejų skirtingų kultūrų: prancūzų ir vokiečių kalbomis. Remdamasi šia kultūrinę įvairovę, 1995 m. gruodį, Fribūro universiteto įsteigtas Tarptautinis institutas valdymo technologija (iimt) bendradarbiaujant su pramone. &nbsp Institutas palaiko didžiąja dalimi pramonės finansavimą, kuris papildo finansavimo iš universitete. Todėl instituto ir jo darbo tęsinys galite būti tikri, nepažeidžiant jos akademinių nepriklausomybę. &nbsp&nbsp Iimt šiandien &nbsp Iimt yra tik akademinė institutas Europoje siūlanti vadovų mokymo programas ypatingą dėmesį skiriant IRT arba Naudingumas valdymo. Iimt apjungia naujausias teorinis valdymo koncepcijų praktinę supratimą apie tarptautinę IRT arba komunalinių paslaugų sektoriaus rezultatai, suteikiant žinių apie plačiai skirtingų kultūrų ir mentalitetų ir leistų tiksliai įvertinti sąlygas kitose rinkose. Skaityti mažiau