Vykdomosios diplomas (DAS)

Ieškote profesinių iššūkių ir karjeros skatinimo? Tada gauti savo vykdomąjį diplomą, informacijos ir ryšių technologijų (IRT) arba Naudingumas valdymo, ir tapti mūsų tinklo!

Vykdomasis diplomas suteikia dalyviams analizės, funkcinės ir tarpasmeninių įgūdžių, reikalingų sėkmingai vis sudėtingesnės ir pasaulinės IKT, taip pat Utility verslo ir valdymo aplinka.

Vykdomasis diplomas IRT arba Naudingumas valdymo atstovauja visų 10 kurso savaites 20 modulių ir gali būti baigtas ne visą darbo dieną ar visu etatu. Programa organizuojama savaitės blokų (nuo pirmadienio iki šeštadienio), su kiekvieno bloko, kurį sudaro du moduliai. Pusė klasės laiko yra skirta naujų žinių dalykinės srities concernend įsigijimo, o likęs laikas yra skiriama praktiniam darbui ir atvejų tyrimai (IRT arba Naudingumas valdymo).


Dėstomoji kalba


Anglų kalba yra vienintelė kalba dėstoma. Todėl dalyviai iimt kursus reikia žinių apie tą kalbą.


Egzaminai


Kiekvienas iš 20 modulių seka raštu ar žodžiu nagrinėjimo remiantis medžiaga, kuriai per kursus. Sėkmingai baigę egzaminus gali būti vėliau pripažintas Iimt Executive MBA programą.


ECTS kreditai


Užpildžius vykdomąjį diplomą, studentai gauna 60 ECTS kreditų, įskaitant tarptautiniu mastu pripažintą Vykdomosios diplomas IRT arba Naudingumas valdymo Fribūro universitete.

Kurso struktūra

Vykdomieji programos yra skirtos kaip organizuojamus aplink skirtingų dalykinių sričių su vienu, dviem arba trimis modulių kiekvieno dalyko modulių seriją. Kiekvienas modulis apima vis sunkiau lygį. Teorines žinias, kuri yra numatyta iš pradžių, po to yra dėmesio skiriant praktinių problemų sprendimas, ir specifinių žinių tam tikrose srityse.

Peržiūrėti 1 daugiau kursų IIMT University of Fribourg »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
1 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date