vykdomosios CAS IRT arba komunalinių paslaugų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vykdomosios CAS IRT arba Naudingumas valdymo

&nbsp

Ar Jūs ieškote naujų profesinių iššūkių ir karjeros skatinimo? Tada gauti savo vykdomosios CAS (Aukštesniųjų studijų pažymėjimas), informacinių ir ryšių technologijų (IRT), arba Naudingumas valdymo, ir tampa mūsų tinklo !

Vykdomosios CAS suteikia dalyviams analizės, funkcinės ir tarpasmeninių įgūdžių, reikalingų sėkmingai vis sudėtingesnės ir pasaulinės IKT, taip pat Utility "verslo ir valdymo aplinka.

Vykdomasis CAS IRT arba Naudingumas valdymo atstovauja 5 10 modulių kurso savaites ir gali būti baigtas Fulltime ar ne visą darbo dieną. Pusė klasės laiko yra skirta dalykinės srities įsigyti naujų žinių, o likusį laiką yra skiriama praktiniam darbui ir atveju tyrimai (IRT arba Naudingumas valdymo).

&nbsp


Dėstomoji kalba


Anglų kalba yra vienintelė kalba dėstoma. Iimt kursus dalyviai reikalauja tos kalbos žinių.

&nbsp


Egzaminai


Kiekvienas iš 10 modulių, remiantis medžiaga, kuriai taikomas Kursų metu raštu arba žodžiu nagrinėjimo. Sėkmingai baigė egzaminai gali būti vėliau pripažintas Vykdomosios diplomas arba Executive MBA programos.

&nbsp


ECTS kreditų


Vykdomosios CAS užpildydami, studentai gauna 25 ECTS-Kreditai, įskaitant tarptautiniu mastu pripažintų Vykdomosios CAS IRT arba Naudingumas valdymo Fribūro universitete.

&nbsp

&nbsp

Žinoma struktūra

Vykdomosios pažymėjimas (CAS) susideda iš 10 skirtingų modulių:

- Strategijos ir inovacijų valdymo modulis 1

- Rinkodaros valdymo modulis 1

- Organizacinė elgsena ir HR Management modulis 1

- Procesas ir kompetencijos valdymo modulis 1

- Valdymo apskaita ir valdymo modulis 1

- Vadovavimo Finansų modulis 1

- Naudingumas technologijų modulis 1 arba IRT technologijų modulis 1

- Nacionalinio ir tarptautinio ekonomikos modulis 1

- Projektų valdymo modulis 1 2;

CAS regocnised vėliau vykdomasis diplomas ir MBA.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2011

Apie mokyklą

Iimt yra pirmaujanti kompetencijos centras Informacijos ir komunikacijos technologijos (IKT) ir įrankis (elektros, dujų ir vandens) Valdymo siūlyti vadovų mokymo programas ir mokslinius tyrimus. Per s ... Skaityti daugiau

Iimt yra pirmaujanti kompetencijos centras Informacijos ir komunikacijos technologijos (IKT) ir įrankis (elektros, dujų ir vandens) Valdymo siūlyti vadovų mokymo programas ir mokslinius tyrimus. Per savo išvystyta tarptautinio tinklo partnerių ir rėmėjų iš pramonės ir akademinio pasaulio, Iimt nuolat tobulina savo kompetenciją ir laikosi puikiai ir konkurencinę padėtį nacionaliniu ir pasaulio rinkoje. Siekdama dar labiau sustiprinti savo tinklą, iimt yra susijęs su įvairių prestižinių organizacijų ir remiamas jos organai. Dalis Fribūro universitetas &nbsp Fribūro universitetas yra tik visiškai dvikalbį universitetų Europoje. Abi Fribūro ir universiteto mieste yra susitikimo vieta dviejų skirtingų kultūrų: prancūzų ir vokiečių kalbomis. Remdamasi šia kultūrinę įvairovę, 1995 m. gruodį, Fribūro universiteto įsteigtas Tarptautinis institutas valdymo technologija (iimt) bendradarbiaujant su pramone. &nbsp Institutas palaiko didžiąja dalimi pramonės finansavimą, kuris papildo finansavimo iš universitete. Todėl instituto ir jo darbo tęsinys galite būti tikri, nepažeidžiant jos akademinių nepriklausomybę. &nbsp&nbsp Iimt šiandien &nbsp Iimt yra tik akademinė institutas Europoje siūlanti vadovų mokymo programas ypatingą dėmesį skiriant IRT arba Naudingumas valdymo. Iimt apjungia naujausias teorinis valdymo koncepcijų praktinę supratimą apie tarptautinę IRT arba komunalinių paslaugų sektoriaus rezultatai, suteikiant žinių apie plačiai skirtingų kultūrų ir mentalitetų ir leistų tiksliai įvertinti sąlygas kitose rinkose. Skaityti mažiau