Programa yra nukreipta į aukštųjų mokyklų absolventų, kurie norėtų studijuoti Austrijoje. Vokietijos žinoma, jūs patobulinti savo žinias apie vokiškai. ACTILINGUA universiteto ekspertas pataria jums dešinėje pasirinkimas universitetų ir registracijos procesą. Mes taip pat galime Jums padėti dėl registracijos metu tinkamoje privataus / viešojo universitete ar taikomųjų mokslų universiteto Austrijoje su bakalauro ar magistro laipsnį. Šis kursas turi būti nubaustas be to standarto ar intensyviosios Course.

Universitetas paruošimas

Liudijimas paruošimo kursai rengia jums imtis universitetinio stojamąjį egzaminą. ACTILINGUA yra tyrimo centras OSD universiteto stojamųjų sertifikatus. OSD sertifikatas "B2 arba OSD sertifikatas" C1-bus pripažinta Austrijos ir kai kurie Vokietijos universitetai, kaip pakankamą kalbos stojamuosius reikalavimus. Mūsų universitetas patarėjas jus informuosime dviem samouczków apie Austrijos aukštojo mokslo sistemos ir padėti jums pasirinkti tinkamą universitetinį ir studijų programą.

Universitetas Priėmimas orientavimo

Be universiteto rengimo, taip pat galite pasirinktinai užsakyti mūsų surinkite gaires. Prieš ateiti į Austriją ir pradėti savo vokiečių kursą ACTILINGUA akademijos, mes patikrinsime, ar jūsų tarptautiniu įgytos diplomai gali gauti priėmimo metu Austrijos universitete. Mes jums patarti dėl registravimo viešame / privačiame universitetas, Taikomųjų mokslų ar universiteto paruošimo programą universitete.

https://www.actilingua.com/en/german-courses/overview/german-university-preparation-course/

Programa mokoma:
  • Vokiečių

Peržiūrėti 8 daugiau kursų ActiLingua Academy »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
6 - 52 savaites
Dieninės
Price
1,120 EUR
kaina už 6 savaičių kursas.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date