Read the Official Description

Ekspertas visuotinio prieinamumo ir visiems prieinamų

&nbsp

Patvirtinimo įstatymo 51/2003 gruodžio 2 d. Dėl lygių galimybių, nediskriminavimo ir visuotinio prieinamumo žmonėms su negalia "(LIONDAU), atstovų rūmų atėjo nustatyti kokybinę kaitą atlygio prieinamumas, o ne kaip į bendrą gerovės valstybės socialinių paslaugų srityje, pridėtą prie turinio, bet kaip pagrindinė teisė, žmonių, kaip piliečių, jų statuso.

Šios naujos perspektyvos, buvo kilęs iš gydymo prieinamumo tai, kaip integratorius ir tarpininko aspektu visuomenės gyvenimo kokybei apskritai, o ne, kaip koncepcija, kurio poveikis procesorius, nukreiptas į tam tikro sektoriaus gyventojų .

Antrosios pakopos "visuotinio prieinamumo ir dizainas visiems ", dabar 6-asis leidimas ir oficialus pavadinimas viešosios universitete, buvo pirmasis oficialus iniciatyva, visoje Ispanijos teritorijoje, siūlo edukacinę programą itin praktiška, galimybes pasinaudoti pasauliniu požiūriu, integravimo, kurių pagrindinis tikslas skatinti gyvenimo kokybę, ne konkrečiame sektoriuje gyventojų, bet ir visiems piliečiams, kaip visumos kontekste.Absolventas, sutinka su strateginių veiksmų, nustatytų Nacionalinėje Prieinamumas plano 2004-2012 Darbo ir socialinių reikalų komitetas (ACCEPLAN) ministerijos, kabinetas patvirtino 2003 m. Liepos mėn., Konkrečiai, su spektaklių: 0201 "Dizaineriai ir techninis mokymas" Dizainas visus "0301 " Insertion strategija Dizainas visiems universitetinės studijos "ir 0204: " Prieinamumas konsultantas "koncepcijos sukūrimas, suteikiant pakankamai žinių, naujos užduotys progressive profesinio tobulėjimo mūsų šalyje.

&nbsp

&nbsp

Tikslai

&nbsp

  • Žinant įvairių žmonių grupių savybes ir funkcionalumą poreikius su negalia, taip pat veiksmus, kurių imtasi, kad jos taikymo srities pagrindinių veiksnių, atsakingų už paslaugų teikimo srityje "Universal prieinamumas" ir "Design for All".

  • Pateikti įžvalgas į dabartinės reguliavimo sistemos galiojančios mūsų šalies "Universal prieinamumas" ir "dizainas visiems" (valstybės ir regionų)

  • Mokymas pamatams ir principams, kuriais pagrįsti visiems žmonėms dizainas įgyvendinimo: miestų planavimo, statybos ir transporto, laisvalaikio, kultūros ir teigiamas naudojimo laisvo laiko, naujų technologijų ir sistemų naudojimas komunikacijos.

  • Numatyti priemones ir metodikas konkretų žinių, būtinų plėtros projektų ir specialiuosius planus, visuotinio prieinamumo

  • Aprašykite naudojamus metodus ir sistemas, nustatyti pokyčių elementus įtraukti į tam tikroje aplinkoje, produktas, paslauga ar gabalas technologija, kad ji tinka įvairias funkcijas vartotojų.

  • Suteikti žinias apie metodinius principus, veiksmus ir Visuotinio prieinamumo tvaraus valdymo modelių planavimo ir įgyvendinimo procedūras.

&nbsp

&nbsp

ĮLEIDIMO

Gali naudotis programa visiems tiems, kurie turi diplomą, laipsnį arba magistro kvalifikacinį laipsnį.


Jis gali atleisti kandidatus iš universitetinių studijų reikalavimo, su sąlyga, kad turi būti puikus patirtį, kad būtų užtikrintas kompetencijų Access Profile pasiekimas veiklos srityje kurso

&nbsp


REGISTRACIJA

Vieta Rezervacija


Preregistration laikotarpis arba vieta rezervavimas yra atvira ištisus metus.


Žingsniai ta pati:


1. Užpildyti registracijos formą su atitinkamais duomenimis.

2.100 eurų atsargas užstatą

- Arba grynaisiais pinigais departamento Švietimo DGS

- Arba pavedimu (žr. taisykles įtraukimo).

3. Siųsti minėtą registracijos formą kartu su mokėjimą įrodančiu.

&nbsp


Priėmimas ir registravimas


1. Siųsti šiuos dokumentus:

- 2 fotokopijos tapatybės kortelę arba pasą

- 1 paso dydžio nuotrauka.

- 2 egz universitetinį išsilavinimą.

- BANKO (Jei tiesioginio debeto)

2.Užpildykite registracijos formą Madrido autonominio universiteto (už šią procedūrą, būtina kreiptis į mūsų centrą)

&nbsp

&nbsp

Kaina

&nbsp

Programos kaina yra 2300 eurų.

Apmokėjimas gali būti atliktas vienu iš dviejų būdų:

  • Vienkartinis mokėjimas, prieš kurso prasideda.

  • Išsimokėtinai dviem dalimis tiesioginio debeto būdu (pusė gruodį ir pusę vasario mėnesį)

Program taught in:
Anglų

See 6 more programs offered by La Salle Centro Universitario »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
9 mėnesių
Ištęstinės
Price
2,300 EUR
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019