Vienos vasara - muzikos istorija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

vienna

Kodėl Viena?

Studijos mieste, pripažintame visame pasaulyje dėl įtakos klasikinės muzikos plėtrai. Viena buvo daugelio istorijoje garsiausių kompozitorių namai - nuo Haydno, Mocarto ir Bethoveno iki Brahmso, Mahlerio ir Schoenbergo. Iki šios dienos pasaulinio garso Vienos filharmonijos orkestras, „Musikverein“ ir „Staatsoper“ ir toliau padeda Vieną paversti tikru „muzikos miestu“.

Įsikūrusi pačioje Europos širdyje, Viena yra maždaug 1,8 milijono gyventojų miestas, kuris nuo pat įkūrimo III amžiuje tarnavo kaip tiltas tarp daugybės kultūrų. Miestas, tapęs svarbia kryžkele tarp šiaurės ir pietų, rytų ir vakarų, tapo natūraliu naujų idėjų lydykla. Iš šio kultūrinio turtingumo išryškėjo gausybė meninių laimėjimų ir novatoriškas mąstymas - tai paveldas, kurį tyrinėjame savo vasaros programose.

Ką jūs išmoksite

Registruotis į du ar keturis kursus iš viso nuo 6 iki 10 kreditų. Daugiau nei 6 kreditų imimas yra papildomas mokestis. Vokiečių kalbos mokymas yra būtinas studentams, turintiems mažiau nei vienerių metų kolegijos lygio vokiečių kalbą. Keturi kursai, kuriuos pasirinksite, yra šie:

 • Muzikos istorija
 • Vokalinis
 • Individualios atlikimo studijos
 • Vokiečių kalba

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų programą užsienyje, apimančią aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Vienos vasaros muzikos programa, specialiai sukurta muzikos studentams, leidžia tyrinėti muzikos istoriją ir muzikos atlikimą mieste, tarptautiniu mastu pripažintame dėl istorinio vaidmens plėtojant klasikinę muziką.

Dalyvaujate 2–4 muzikos istorijos, atlikimo studijų ir (arba) vokiečių kalbos kursuose iš viso 6–10 kreditų (papildomas mokestis taikomas studentams, kurie imasi daugiau nei 6 kreditų).

Muzikos istorija

Kiekvienos vasaros muzikos istorijos dalis susitelkia į skirtingą temą ir laikotarpį, įtrauktą į turtingą miesto muzikinę tradiciją. Šios temos pasikeičia ketverius metus, kad galėtumėte grįžti po metų ir toliau plėsti savo horizontus.

2019: antroji Vienos mokykla ir XX a. Pradžia

2020: Vienos klasikinio periodo muzika

2021 m.: Biedermeierio laikų muzika

2022 m.: XIX amžiaus pabaigos muzika ir „Fin-de-Siècle“

Atlikimo tyrimai

Muzikos atlikimo dirbtuvės (MS390) suteikia galimybę išplėsti savo repertuarą ir atlikimo įgūdžius, kai pasineriate į Vienos kultūrinę aplinką ir atlikimo tradicijas. Norėdami dalyvauti, turite klausytis.

Be grupinių užsiėmimų ir paskaitų, spektaklio studijų komponentą sudaro individualus techninis mokymas (į programos mokestį įskaičiuota iki šešių valandų asmeninio mokymo) ir dalyvavimas meistriškumo kursuose. Baigiamasis vasaros renginys - viešas koncertas, vykstantis baroko stiliaus salėje, IES Abroad centre.

Taip pat galite imtis MS391 individualių veiklos studijų už vieną kredito valandą.

Vokiečių kalbos studija

Programa leidžia jums mokytis vokiečių kalbos pradžioje ir tarpinių lygių. Dalis Vokietijos kalbos mokymo programų apima muzikos ir muzikos terminus. Vokiečių kalba reikalaujama studentams, turintiems mažiau nei vienerių metų kolegijos lygio vokiečių kalbą.

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Kai būsite priimtas, pamatysite galutinio kurso pasiūlymų sąrašą savo "MyIESabroad" paskyroje.

Vokiečių kalba

 • Vokiečių kalba kontekste: Naujokas užsienyje I
 • Vokiečių kalba kontekste: naujokas užsienyje III
 • Vokiečių kalba kontekste: besiformuojanti nepriklausoma I

Muzika

 • Vienos klasikinio laikotarpio muzika (2020 m.)
 • Muzika biedermejerio eroje (2017)
 • XIX amžiaus pabaigos ir „Fin-de-Siècle“ muzika (2018 m.)
 • Antroji Vienos mokykla ir XX amžiaus pradžia (2019)
 • Muzikos atlikimo seminaras
 • Individualios atlikimo studijos

Išvykos į gamtą

Savaitgalio išvyka į lauką, dienos išvyka už miesto ir kitos ekskursijos po Vieną pritraukia svetaines, kuriose kiekviena vasara žymiai pabrėžia kompozitorių gyvenimą ir kūrybą. Be to, jūs turite galimybę lankyti profesionalių muzikantų kviestines paskaitas.

Paskirties vietos yra atrenkamos atsižvelgiant į nurodytą temą ar vasaros periodą ir apima:

 • Eisenstadt (dienos kelionė)
 • Praha ir Zalcburgas (savaitgalio kelionė)
 • Vienos muziejai, įskaitant Haydno muziejų, Strausso muziejų ir Šiuolaikinio meno muziejų

Kasdienis gyvenimas

Tam, kad Vienoje jaustumėtės kaip namuose, darome viską, kas įmanoma, kad jaustumėtės saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, kuri parengia jus į priekį, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykas, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis. Tai tik vienas iš dalykų, kurie mums žinomi.

Orientacija

Atvykę į Vieną, jūs dalyvaujate orientacijos programoje, kuri supažindina jus su Vienos miestu, IES Abroad programa IES Abroad ir studentų gyvenimu mieste. Per pirmąsias kelias dienas įsikursite savo būste, pasirūpinsite formalumais, gausite instruktažus apie saugą ir saugumą, vyksite į ekskursijas po Vieną ir apylinkes.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad kai paliksite Vieną, jausitės kaip namuose.

Jūs gyvenate bute, kuriame paprastai gyvena nuo keturių iki penkių studentų. Apartamentuose yra interneto prieiga ir visiškai įrengta virtuvės įranga. Maistas į programos mokestį neįskaičiuojamas.

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Vasara

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 vasara 5745 USD 1 920 USD 135 USD 7800 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

Vasarą reikalinga finansinė pagalba

Iki 1000 USD.

Atviri studentai, besikreipiantys į IES Abroad arba IES stažuotės vasaros programą.

Peržiūrėti kriterijai siekiant nustatyti apdovanojimą:

 • Finansinio poreikio lygis, nustatomas pagal paraiškoje pateiktą informaciją. Pirmenybė teikiama „Pell Grant“ gavėjams.
 • IES Abroad programos vieta.
 • IES Abroad universiteto narystės statusas

Mūsų centras

Taip pat žinomas kaip „Palais Corbelli“, Vienos „ IES Abroad Vienna Center“ yra elegantiški XVII amžiaus rūmai miesto širdyje ir yra vos kelios minutės nuo daugelio muziejų, teatrų ir kitų pagrindinių kultūros objektų, kurie Vienai suteikė tarptautinę šlovę.

Funkcijos apima:

 • Klasės
 • Studentų holas ir nedidelė biblioteka
 • Kompiuterių laboratorija
 • Greita interneto ir spausdintuvo prieiga
 • Praktikos kabinetai ir instrumentų saugykla muzikos studentams
 • Koncertų salė muzikos studentams
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau