Vienos savaitės „Streetwear“ ir „Brand Drop“ kultūros kursai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis vienos savaitės intensyvus kursas suteikia jaudinančią galimybę įgyti įžvalgos ir žinių apie tai, kaip gatvės apranga įgijo svarbią vietą mados mažmeninės prekybos pramonėje.

Pastaraisiais metais rinka sparčiai plėtėsi, gatvės apranga taip pat persikėlė į prabangos erdvę. Neseniai „Bain & Company“ apskaičiavo, kad iki 2025 m. Rinka bus verta 425 milijardų JAV dolerių, todėl šioje rinkoje yra galimybių ją perimti; bet kaip naudotis tomis galimybėmis? O ką jūs darote, kai juos gausite? Supraskite, kaip atpažinti savo klientą, kaip jie apsipirkinėja ir kaip sukurti kolekciją, kuri sukurs pasitikėjimą ir įgaus pasitikėjimą.

Programa apima paskaitas, seminarus, problemų sprendimo seminarus ir atvejų analizę šiomis temomis:

 • Gatvės aprangos istorijos apžvalga;
 • Gatvės aprangos raida į prabangos turgavietę;
 • Gatvės aprangos stilius;
 • Įvadas į kūrybinio verslo planavimą;
 • Vartotojų elgesys ir gatvės aprangos pirkėjas;
 • Gatvės aprangos prekės ženklas ir prekės ženklo plėtra;
 • Išskirtinės gatvės aprangos kolekcijos kūrimas;
 • Naudojimasis socialine žiniasklaida prekės ženklo paleidimui ir sukūrimui;
 • Prekės ženklo bendradarbiavimas ir „drop drop“ kultūra.

Su sesijomis, kurias ves pramonės profesionalai, kviestiniai pranešėjai ir akademiniai ekspertai.

Nesvarbu, ar norite sukurti savo prekės ženklą, ar norite dirbti prekės ženklo labui, ar domitės stiliumi ar dizainu ar tiesiog didžiulis gatvės drabužių mėgėjas, šis kursas yra skirtas jums.

Žvilgsniu

 • Trukmė: 1 savaitė
 • Vieta: Soho, Londonas
 • Bendras kursų mokestis: 894 £ (su PVM)
 • Kursų datos: 2020 m. Rugsėjo 14–18 d

After a day of flying drones and exploring outside of the city, my friends told me about this awesome bridge that I’ve never been to. Tunnels are one of my favorite locations to shoot in so we headed there immediately. My friend Sanjeev told me that he used to do parkour back in the day so I knew that I had to incorporate some movement into this scene.

Tolimesnė informacija

Kiekviename kurse yra 24 vietos, o kiekviena vieta skiriama „pirmas atėjai, pirmas gavai“ principu. Atminkite, kad jūsų vieta nepatvirtinama, kol iš anksto negausime viso mokesčio už mokslą.

Prieš užsisakydami įsitikinkite, kad perskaitėte mūsų taisykles ir nuostatas, įskaitant mūsų atšaukimo ir lėšų grąžinimo politiką.

Studentai gali tikėtis, kad lankys klasę nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10 iki 17 valandos.

Jūsų miestelis

„Condé Nast“ koledžas yra moderniausiame pastate, Soho centre, Londono kūrybiniame ir kultūriniame centre. Šioje srityje įsikūrusi daugybė kino, mados ir žiniasklaidos namų, suteikiančių neprilygstamų galimybių profesionalaus tinklo kūrimui ir kultūrinei patirčiai. Koledžas yra už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo „Condé Nast International“ būstinės, taip pat „Vogue House“, kuriame lankosi mūsų studentai, norėdami pamatyti savo profesinį pasaulį.

Kas dėsto Condé Nast mados ir dizaino kolegijoje?

Savo kurso metu jus mokys įvairūs mūsų akademiniai darbuotojai, taip pat pramonės svečiai ir lankytojai.

Kurso vadovė - Lisa Mann

Lisa yra apdovanojimais apdovanota akademikė, turinti 14 metų patirtį dėstant bakalauro ir magistro studijų kursuose daugelyje Didžiosios Britanijos universitetų. Ji turi pirmos klasės mados skatinimo bakalauro laipsnį ir kūrybinės praktikos magistrą. Lizos specializuotos temos yra mados verslas, vadyba / rinkodara, prekės ženklas, mažmeninės prekybos inovacijos, verslumas ir kūrybinė įmonė.

Lisa yra „Re: So“ įkūrėja, pirmoji nuolatinė studentų mažmeninės prekybos įmonė, atidaryta Didžiojoje Britanijoje. Ji buvo apdovanota JK aukštojo mokslo įmonių pedagogų apdovanojimu ir BCSC Purple Pip apdovanojimu už bendruomenės bendradarbiavimą. Ji vis dar atvira ir prekiauja šiandien.

Šiuo metu Lisa tiria daktaro laipsnį apie kylančių dizainerių patirtį mados pramonėje.

Priėmimo ir priėmimo kriterijai

Patekimo reikalavimai

Oficialių stojimo reikalavimų nėra, tačiau stojantieji iki kurso pradžios turi būti 18 metų ar vyresni ir mokėti gerai mokėti anglų kalbą.

Anglų kalbos reikalavimai

Šiam kursui oficialių anglų kalbos reikalavimų nėra. Tačiau jei esate ne JK studentas ir anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, rekomenduojame prieš pradedant studijas turėti 5,5 akademinio IELTS balo arba mokėti mokėti anglų kalbą. Jūs esate atsakingas už tai, kad galėtumėte visapusiškai dalyvauti kvalifikacijoje, įteiktoje ir įvertintoje anglų kalba.

Kaip taikyti

Kandidatuoti galite naudodamiesi paraiškos forma mūsų svetainėje.

Paraiškų pateikimo terminai nėra nustatyti, tačiau vietos yra paskirstomos pagal principą „atėjai pirmas“.


Jei būsite priimti į kursus, turėsite sumokėti visą mokestį iš anksto, kad užtikrintumėte savo vietą.

Karjera madoje

Užimtumas ir pasirengimas pramonei yra visų mūsų kursų pagrindas. Mūsų tikslas yra efektyviai paruošti mūsų absolventus sėkmingai karjerai mados, žiniasklaidos ir platesnių kūrybinių industrijų srityse.

„Condé Nast“ mados ir dizaino koledžas siūlo neprilygstamus pramonės ryšius ir prekės ženklo partnerystę, kad studentai galėtų plačiau bendrauti su profesiniu pasauliu dar prieš baigdami studijas. Darbo patirtis ir stažuotės mūsų studentams siūlomos konkurencijos pagrindu.

Kolegija teikia plačią karjeros paramą ir teikia tinkamas įžangas bei rekomendacijas mūsų studentams, organizuojant susitikimus „vienas su vienu“ ir per mūsų pramonės garsiakalbių ciklą. Ankstesni pranešėjai yra Viktorija Beckham ir Edwardas Enninful.

Mūsų karjeros komanda gali patarti studentams dėl tolesnių studijų, įsidarbinimo galimybių, stažuočių, stažuočių ir susijusių projektų, siūlydama profesionalias paslaugas, pritaikytas individualiems gabumams, įgūdžiams, siekiams ir poreikiams.

Mūsų karjeros konsultantai rengia seminarus apie CV rašymą, aplanko pateikimą, darbo paieškos įgūdžius ir interviu metodus. Mes palaikome savo absolventus ir po studijų baigimo.

Atkreipkite dėmesį, kad karjeros orientavimas ir parama absolventams nėra prieinami mūsų vasaros, vienos savaitės ar savaitgalio kursams, tačiau mes siūlome karjeros seminarus ir bendrus patarimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Skaityti daugiau

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Skaityti mažiau