Vienerių metų GCSE

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Per vienerių metų intensyvų GCSE kursą Cardiff Sixth Form College suteikia unikalią galimybę jaunesniems studentams, kurių dauguma siekia pažangos įteikti apdovanojimus užimančią formą, kad galėtų pasinaudoti įkvepiančiu mokymu, puikia karjeros plėtra ir šiuolaikiška įlaipinimo praktika Didžiosios Britanijos mokyklos aplinka.

Tai puiki platforma, leidžianti pereiti į kitą lygį ir tvirtą pagrindą tęsti studijas, šis naujas kursas suteikia studentams galimybę mokytis nuo šešių iki devynių pagrindinių dalykų, taip pat tobulinti anglų kalbos mokėjimą mažų klasių su intensyviu mokymu.

Esamo Kardifo šeštosios formos personalo dėstytoja, visi studentai taip pat dalyvaus sporto, kultūrinės veiklos, superkūrinės programos, akademinio praturtinimo galimybių ir kasdienio kolektyvinio gyvenimo srityse kartu su savo lygmens kolegomis.

Vienerių metų GCSE kursas bus ypač naudingas tarptautiniams studentams, kurių dauguma šiame etape neatlieka oficialaus egzamino, kurie nori laikytis A lygio programos, o vėliau tikisi studijuoti aukščiausiajame Jungtinės Karalystės ar JAV universitete. Tai yra savarankiška kvalifikacija, kurios rezultatai taip pat įskaičiuoti į aukščiausio lygio universitetų kursus.

 • Amžius: 15-16 val. Registracijos metu
 • Kurso trukmė: 1 metai
 • Kurso pradžia: 2018 m. Rugsėjis
 • Reikalavimai kandidatams: sėkmingai atlikti kolegijos įstojimo egzaminus (anglų kalba, matematikos) ir GL vertinimą
 • Anglų kalbos reikalavimas: IELTS 5.5
 • Kiti reikalavimai: mokyklos ataskaita ir pasas

Dalykai

Studentai mokysis nuo šešių iki devynių GCSE dalykų priklausomai nuo jų gebėjimų ir anglų kalbos įgūdžių.

 • Matematika
 • Anglų kalba (pirmoji ar antroji kalba)
 • Fizika
 • Biologija
 • Chemija

Studentai taip pat studijuos vieną iš humanitarinių mokslų, paimtų iš istorijos, geografijos, ekonomikos ar verslo studijų, taip pat galimybę pasirinkti GCSE savo gimtąja kalba. Be to, GCSE mokymo programoje bus:

PHSEE - neišnagrinėtos asmeninės, socialinės, sveikatos, ekonominio išsilavinimo ir pilietiškumo pamokos, fizinis ugdymas.

Neseniai atnaujintas pensionas, skirtas specialiai jaunesniems nei 16 metų studentams, suteiks kiekvienam studentui vieno arba dviejų miegamųjų, bendruosius kambarius ir virtuves. Namai yra visiškai prižiūrimi Namų tėvų ir padėjėjų, kurie rūpinsis studentų pastoraciniais poreikiais, teikia mentorių programą ir prižiūri namų darbus.

Kolegija siūlo platų spektaklių konkursus, keliones, renginius, klubus ir veiklą, apimančias Kolegijos populiarų GLEE klubą, meno klubą, futbolo ir netball komandas. Visiems studentams suteikiama "David Lloyd" sporto salė su badmintono aikštelėmis, teniso kortai, patalpų ir lauko baseinai, skvošo aikštelės, treniruočių, treniruočių, kavinių ir interneto zonos. Visi mokiniai priklausys namui ir dalyvaus Namų renginiuose, pavyzdžiui, namuose diskutuojant, namuose sportui ir namų muzikai.

Tiems, kurie nori dalyvauti Edinburgo hercogo programoje, mokymai vyks savaitgaliais, o po mokyklos ir muzikantų studentams mes suteiksime kolegijos muzikos kambarį, kuriame studentai praktikuojasi ir muzikuoja kartu, taip pat galimybę pasimėgauti privataus muzikos pamokomis.

Visi studentai, kurie nori ir toliau atlikti savo A lygio Kardifo šeštąją formą, tikimasi, kad jie atitinka standartinius A lygio įėjimo reikalavimus. Tačiau kunigaikščių švietimas, kuris turi Kardifo šeštąją formą, taip pat turi tris aukščiausios kokybės koledžus: Rochester Independent College; Earlscliffe ir Fine Arts koledže, kur jie neturėtų atitikti aukštų įėjimo į Kardifą reikalavimų, studentams bus pasiūlyta vieta viename iš kitų kolegijų. Visi dukalo švietimo koledžai veikia pagal vieną 4 lygio licenciją.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

Cardiff Sixth Form College was founded in 2004. As a small, private tutorial college, we were dedicated to pioneering a new approach. Combining small class sizes, excellent teaching and individual att ... Skaityti daugiau

Cardiff Sixth Form College was founded in 2004. As a small, private tutorial college, we were dedicated to pioneering a new approach. Combining small class sizes, excellent teaching and individual attention for each student; we believed in nurturing potential - and the results were first class. Skaityti mažiau