Fondo centras yra "Mokslinių tyrimų programos fondas" - apgalvotai parengta vienerių metų ikimokyklinio ugdymo programa, kuri rengia jus prisijungti prie mūsų pavyzdinių MBBS ir BDS studijų programų.

Sveiki atvykę į MMMC mokslo fondą!

Mes esame šalies pirmieji rengdami ikimokyklinę programą, skirtą tik tiems, kurie nori vaikščioti kilniu medicinos ir odontologijos keliu. Pirmoji tokio pobūdžio programa vienerių metų Fondo moksle (FiS) programoje siūlo dalykų mišinį, kurio tikslas - suteikti jums išsamią medicinos studijų preliudiją. Mes padedame jums sklandžiai pereiti į pirmą medicinos mokyklos metus, suteikdami jums pagrindines žinias ir kurdami savo studijų ir mokymosi įgūdžius. Pasibaigus susitikimo reikalavimams, jums bus garantuotas jūsų MMGP pageidaujamo laipsnio vieta. Mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojų komanda yra skirta sušvelninti jūsų kelią akademinei ir profesinei kompetencijai!

MMMC pradėjo "Fondą moksle" 2012 m. Sausio mėn. Ir buvo pirmoji Malaizijos medicinos kolegija, teikianti ikimokyklinio ugdymo programą, unikaliai pritaikytą asmenims, kurie siekia sveikatos mokslų, o studentai, kurie užsiregistruoja, yra įsitikinę MBBS ir bakalauro Dantų chirurgijos (BDS) programose, jei, žinoma, jie gauna įstatymais nustatytų minimalių reikalavimų. Specialios dalykinės disciplinos yra sąmoningai atrinktos, kad suteiktų mūsų studentams išskirtinę pradinę padėtį, kai jie pereina į medicinos ir stomatologijos studijas.

Fondo centre mūsų švietimo meistriškumą skatina patyrę ir entuziastingi dėstytojai. Mes užtikriname, kad programa veikia be kliūčių, ir kad paskaitos yra pateikiamos labiausiai įdomus ir prasmingas būdas. Kartu mes įgaliname jaunus ginklus tapti pokyčių veiksniais ir pritaikyti juos į asmenines ir profesines sėkmes!

FIS programos struktūra

60343_ScreenShot2017-11-10at00.37.15.png

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
16,000 MYR
Malaizijos studentai: RM 16,000.00
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date