CCSS veikia labai sėkmingai vienerių metų programa, skirta GCSE studentams. Mes siūlome platų dalykų, teikiančių studentams įvairios ir subalansuotos programą. Matematika, anglų ir mokslas tema yra privaloma šio kurso.

Studentai paprastai trunka nuo penkerių iki septynerių dalykus, priklausomai nuo jų išsilavinimą ir ateities planus. Šis metodas suteikia patirties ir akademinių disciplinų, prieš pasirenkant, kuris dalykai studijuoti į A lygio programą.

Asmeninių, socialinių ir sveikatos švietimas (PSHE) yra svarbus elementas mūsų jaunesnių mokinių ugdymo ir tai susipynusios į GCSE programą.

Kas pasirenka GCSE programą CCSS?

  • UK studentams, kurie, baigę 9 metais arba metais 10 vietos mokyklose jaučia, kad jie turės naudos iš mūsų mažos klasės dydžių ir asmeninio dėmesio arba iš mūsų plataus tema diapazone.
  • Studentai, kurių šeimos planuoja persikelti į Kembridžo ir kurie siekia pirmos klasės, sėkmė orientuojasi teikimą.
  • Tarptautiniai studentai, kurie nori pasiruošti A lygio kursus.
  • Re sėdėti studentams, kurie atlieka taip pat, kaip jie tikėjosi ir nori perlaikyti GCSE, siekiant pagerinti savo pažymius ir gauti tvirtą pagrindą tolesniam mokymuisi.
  • Studentai, kurie nori remtis GCSE sėkmės greitai įgyti papildomų GCSE naujų dalykų, kad bus atverti duris į šviesią ateitį.

individuali pagalba

Su vidutinis klasės dydis šešerių, gausite stiprią individualią paramą. Mūsų vadovas GCSE turi didelę rapport su studentais, jums susitikti kasdien akylai stebėti savo pažangą ir pasiekimus.

Dabartiniai GCSE kursai apima: matematika, anglų literatūros, anglų kalbos, anglų, kaip antrosios kalbos, prancūzų, Geografija, Istorija, verslo studijų, meno, biologijos, chemijos ir fizikos.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Cambridge Centre for Sixth-Form Studies »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
23,000 GBP
Mokestis už mokslą 2016-17
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date