Viešbučių valdymas ir maitinimo priežiūra

(moksleiviams)

Viešbučių vadybos ir viešojo maitinimo priežiūros metu priimami užsieniečiai nuo 17 metų su puse metų iki 21 metų. Tai puiki galimybė kandidatams, norintiems tęsti studijas svetingumo srityje, o vėliau kurti karjerą svetingumo industrijoje.

Kasa High School yra privati ​​mokymo įstaiga Kipre, turinti vidurinio išsilavinimo licenciją.

Mokyklų atostogoms suteikiama mokyklos atestato pažymėjimas ir jie gali užsiregistruoti bet kurioje kolegijoje ar universitete tęsti studijas.

Priėmimas vyksta kiekvieną sausio, birželio ir spalio mėnesiais.

Kasa High School yra antrinė aukštoji mokykla, įsteigta 1961 metais. Pareiškėjai turėtų būti baigę savo 10-ąją ar vidurinę mokyklą savo šalyje.

Visa bus suteikta be interviu.

1 metų pažymėjimas suaugusiųjų slaugai

85352_ScreenShot2018-11-15at1.08.44PM.png

85314_ScreenShot2018-11-14at1.56.42PM.png

Apžvalga

Šios programos tikslas - suteikti registruotoms slaugytojams galimybę išplėsti savo žinias apie slaugą, specializuojasi rūpinantis pagyvenusiais žmonėmis. Ši programa skirta spręsti aukštus slaugos darbo rinkos poreikius, teikiančius slaugytojus su papildoma kvalifikacija, suteikiančia daugiau galimybių įsidarbinti. Dėl šių priežasčių programa yra sukurta taip, kad būtų pasiekti šie tikslai ir tikslai. Konkrečiai, 50 proc. Programos lėšų skiriama paskaitoms, kuriose studentai gauna žinių apie teorinę suaugusiųjų slaugos dalį ir 50 proc. Konkrečiai, kai kurie mokymai vyksta „Apollonio privačios ligoninės“ simuliacinėje laboratorijoje prieš praktikuojant klinikinėje aplinkoje, prižiūrint patyrusiems slaugytojams. Tokiu būdu, suaugusiųjų slaugos sertifikato slaugytojai / studentai yra pasirengę patekti į darbo vietą, kai tik sėkmingai baigia programą.

Tikslas

Suaugusiųjų slaugos sertifikatas yra vienerių metų studijų programa, skirta parengti studentus būti atsakingais visuomenės nariais ir produktyviais sveikatos priežiūros valdymo sektoriaus dalyviais, sutelkiant dėmesį į suaugusiųjų slaugą. Esminės sveikatos priežiūros reformos metu ir atsižvelgiant į vis sudėtingesnes sveikatos problemas ir visame pasaulyje senėjančią visuomenę, slaugytojai turi didelę paklausą. Tačiau jie turi būti iš naujo išsilavinę ir mokomi, kad būtų patenkinti iššūkiai, susiję su nauju dėmesiu sveikatos skatinimui, ligų prevencijai, gerontologinei psichologijai / fiziologijai ir skausmo valdymui.

Suaugusiųjų slaugos programos sertifikatu siekiama efektyviai ir efektyviai veikti visose bendrosios sveikatos priežiūros įstaigose, pvz., Ligoninėse, bendruomenėje ir gyvenamojoje globoje (slaugos namuose) daugiakultūrėje visuomenėje.

Priėmimo sąlygos

Suaugusiųjų slaugos pažymėjimu studentai turi turėti akredituotą slaugos bakalauro laipsnį arba kitą sveikatos priežiūros specialybę. Registruotos slaugytojos gali dalyvauti programoje. Priėmimas į koledžą galimas bet kurio semestro pradžioje ir jis suteikiamas priklausomai nuo studentų kvalifikacijos.

Trukmė: vienerių metų pažymėjimas, 60 ECTS.

Kurso paskirstymas

Kodas

1 metai - semestras 1

ECTS / kreditai

NUR-101

Įvadas į suaugusiųjų slaugos pagrindus

5

NUR-102

Įvadas į profesinę suaugusiųjų slaugos praktiką

6

NUR-103

Gerontologijos slauga

7

NUR-104

Demencija vyresnio amžiaus žmonių slaugos intervencijose

7

N / A

Pasirenkamasis (studentas pasirenka tarp GRE-101

5

Iš viso už semestrą 1

30

NUR-105

Polypharmacy

5

NUR-106

Reabilitacija

7

NUR-107

Gyvenimo pabaigos problemos

3

NUR-108

Paliatyvinė slauga

7

NUR-109

Mityba ir specialios dietos (vyresnieji)

3

N / A

Pasirinktinis kursas (studentai pasirenka tarp GRE-101

5

Iš viso 2 semestrui

30

Iš viso 1 metams

60

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta April 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date