Oficialus aprašymas

Viešbučių valdymas ir maitinimo priežiūra

(mokiniams)

Viešbučių vadybos ir viešojo maitinimo priežiūros metu priimami užsieniečiai nuo 17 metų su puse metų iki 21 metų. Tai puiki galimybė kandidatams, norintiems tęsti studijas svetingumo srityje, o vėliau kurti karjerą svetingumo industrijoje.

Kasa High School yra privati ​​mokymo įstaiga Kipre, turinti vidurinio išsilavinimo licenciją.

Mokyklų atostogoms suteikiama mokyklos atestato pažymėjimas ir jie gali užsiregistruoti bet kurioje kolegijoje ar universitete tęsti studijas.

Priėmimas vyksta kiekvieną sausio, birželio ir spalio mėnesiais.

Kasa High School yra antrinė aukštoji mokykla, įsteigta 1961 metais. Pareiškėjai turėtų būti baigę savo 10-ąją ar vidurinę mokyklą savo šalyje.

Visa bus suteikta be interviu.

1 metų pažymėjimas suaugusiųjų slaugai85352_ScreenShot2018-11-15at1.08.44PM.png

85314_ScreenShot2018-11-14at1.56.42PM.png

Apžvalga

Šios programos tikslas - pasiūlyti registruotoms slaugytojoms galimybę plėsti žinias slaugos srityje, specializuojasi rūpinantis vyresnio amžiaus žmonėmis. Ši programa skirta spręsti aukštus slaugos darbo rinkos poreikius, suteikiant slaugytojams papildomą kvalifikaciją, kuri praplečia jų darbo galimybes. Dėl šių priežasčių programa sukurta taip, kad būtų pasiekti šie tikslai ir uždaviniai. Konkrečiai, 50 proc. Programos skiriama paskaitoms, kuriose studentai įgyja žinių apie teorinę suaugusiųjų slaugos dalį ir 50 proc. Klinikinėse valandose, kur studentai taiko anksčiau įgytas žinias ir praktikuoja modeliavimo laboratorijoje / ligoninėje. Tiksliau sakant, kai kurie mokymai vyksta simuliacinėje laboratorijoje Apollonio privačiame ligonine prieš praktikuojant klinikinę aplinką patyrusių slaugytojų priežiūrai. Tokiu būdu, suaugusiųjų slaugos pažymėjimo slaugytojos / studentai yra pasirengę patekti į darbo vietą, kai tik sėkmingai baigs programą.

Tikslas

Suaugusiųjų slaugos pažymėjimas yra vienerių metų studijų programa, skirta parengti studentus būti atsakingais visuomenės nariais ir produktyviais sveikatos priežiūros sektoriaus dalyviais, daugiausia dėmesio skiriant suaugusiųjų slaugai. Pagrindinės sveikatos priežiūros reformos metu, atsižvelgiant į vis sudėtingesnes sveikatos problemas ir visame pasaulyje senėjančią visuomenę, slaugės yra labai populiarios. Tačiau jiems reikia iš naujo išsilavinti ir apmokyti, kad būtų galima išspręsti problemas, kylančias dėl sveikatos skatinimo, ligų prevencijos, gerontologinės psichologijos / fiziologijos ir skausmo valdymo.

Suaugusiųjų slaugos programos pažyma siekia veiksmingai ir veiksmingai dirbti bet kokioje bendroje sveikatos priežiūros įstaigoje, pavyzdžiui, ligoninėse, bendruomenėje ir globojančiose gyvenamosiose patalpose (daugialypėje visuomenėje).

Priėmimo sąlygos

Suaugusiųjų slaugos pažymėjimu studentai turi turėti akredituotą slaugos bakalauro laipsnį arba kitą sveikatos priežiūros specialybę. Registruotos slaugytojos gali dalyvauti programoje. Priėmimas į koledžą galimas bet kurio semestro pradžioje ir jis suteikiamas priklausomai nuo studentų kvalifikacijos.

Trukmė: vienerių metų pažymėjimas, 60 ECTS.

Kurso paskirstymas

Kodas

1 metai - semestras 1

ECTS / kreditai

NUR-101

Įvadas į suaugusiųjų slaugos pagrindus

5

NUR-102

Įvadas į profesinę suaugusiųjų slaugos praktiką

6

NUR-103

Gerontologijos slauga

7

NUR-104

Demencija vyresnio amžiaus žmonių slaugos intervencijose

7

N / A

Pasirenkamasis (studentas pasirenka tarp GRE-101

5

Iš viso už semestrą 1

30

NUR-105

Polypharmacy

5

NUR-106

Reabilitacija

7

NUR-107

Gyvenimo pabaigos problemos

3

NUR-108

Paliatyvinė slauga

7

NUR-109

Mityba ir specialios dietos (vyresnieji)

3

N / A

Pasirinktinis kursas (studentai pasirenka tarp GRE-101

5

Iš viso 2 semestrui

30

Iš viso 1 metams

60

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta November 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date