Vidurinės Mokyklos Programa

Eastwood College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Vidurinės Mokyklos Programa

Eastwood College

Vidurinė mokykla

Vidurinė mokykla sukurta siekiant suteikti studentams daug galimybių plėtoti talentus ir interesus, kuriuos jie žino, ir atrasti ir plėtoti anksčiau nepripažintas.

Mūsų baigimo reikalavimai yra skirti užtikrinti, kad kiekvienas "Eastwood" kolegijos absolventas būtų gerai pasirengęs tiek koledžui, tiek tarnybos ir mokymosi visą gyvenimą. Jie atspindi mūsų įsitikinimą, kad mokiniai tampa kūrybingi, atspindintys, atviri, drausmingi, produktyvūs, jaudinantys ir aistringi suaugusieji, dalyvaudami įvairiuose mokymosi galimybiuose tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Tarptautinė programa

Studentai, kurie vadovaujasi Tarptautinės programos absolventų, turinčių aukštojo mokslo diplomą, akredituotą Libano švietimo ministerijos, baigusios 12 klasę. Programa rengia studentus, kurie dirba tarptautiniu mastu pripažintus išorinius egzaminus, tokius kaip SAT, SAT II ir TOEFL, taip pat papildomus kursus papildomai skiriami mokiniams, kurie yra motyvuoti ir norintys mokytis koledžo lygiu mokykloje.

Visi studentai išsamiai išnagrinėja dalykus, kuria analitinius motyvavimo įgūdžius ir formuoja disciplinuotus studijų įpročius, kurie padeda tęsti akademinę sėkmę.

Visi studentai privalo uždirbti 18 kreditų vienetais 10-12 klasėse pagrindinėse srityse - matematikos, anglų kalbos, mokslo, socialinių studijų, užsienio kalbų ir menų, IT ir PE. Be to, 60 trys vidurinės mokyklos metai.

Libano bakalauro laipsnis

Libano mokymo programa rengia studentus už nacionalinius oficialius egzaminus, bendrųjų mokslų bakalauro studijas, gyvosios gamtos mokslus, sociologiją ir ekonomiką arba humanitarinius mokslus. Moksleiviai sėdi egzaminas 12-oje klasėje ir eiti į aukštąjį mokslą universitete. Ši griežta programa yra sustiprinta vykdant neakivaizdinę mokyklos veiklą ir turtingą studentų gyvenimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 17, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Libanas - Beirutas
Pradžia: Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Libanas - Beirutas
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla