Naujojo Orleano universiteto Apskaitos departamentas siūlo Vidaus auditorių institutą (IIA) patvirtinti vidaus audito programą. Programa siūloma tik keliuose Jungtinių Amerikos Valstijų universitetuose. Baigus programą, IIA išduos baigimo pažymėjimą.

Programa susideda iš dviejų būtinų kursų, prasidedančių vidiniu auditu I (ACCT 4167/6167) pavasario semestre. Šį kursą rudens semestro seka Vidaus auditas II (ACCT 4168/6168). Studentai taip pat privalo baigti stažuotes ar mini stažuotes ir priimti sertifikuotą vidaus audito (CIA) egzaminą.


Vidaus audito programa
Mokymo planas

Mokymo programą sudaro:


Vidaus auditas I-4163/6162 pavasario semestre.
Vidaus auditas II - 4164/6165 metų rudens semestre.
Paimkite CŽV egzaminą.
Baigti stažuotes ar mini stažuotes.


Be to, turite:

Užpildykite bent 9 valandų laipsnį kreditų kursus apskaitos UNO.
Reikalaujama apskaitos kursų (4163/6162 ir 4164/6165) 6 valandų vidinio audito metu išlaikyti 3,0 GPA.
Gauti kreditą ACCT 3161 - Auditas.


Rekomenduojamos apskaitos pasirinktinai:

ACCT 4132 - Sąnaudų apskaita II
ACCT 4142 - EDP audito ir pažangios apskaitos informacinės sistemos
ACCT 4195 - Praktika vidaus audito srityje


Vidaus audito programa
Kas yra labai svarbus vidaus auditas?


Savo 1994 m. Spalio 31 d. Pranešime "JAV naujienos ir pasaulis" vidinis auditas buvo vienas iš 20 "karštų" darbo vietų "90-aisiais". Kaip nurodyta straipsnyje:

Paskolų ir paskolų fiasko įspėja bankų sektorių: reikėjo daugiau akių. Nuo tada pramonės įmonės nuo gamybos iki mažmeninės prekybos padidino savo apskaitos tvarkymą ir verslo rizikos vertinimą. Dalis etikos pareigūnas ir dalies efektyvumo ekspertas, vidinis auditorius ne tik laiko fizinio turto, pvz., Banko indėlių, sąsajas, ir mano, kad darbuotojai laikosi valstybinių taisyklių, bet taip pat vertina, kaip efektyviai dirba darbuotojai ir kaip gerai įgyvendinama įmonės strategija. Neseniai atliktas tyrimas ... (dėl Oxnerio ir Kuselio "Vidaus auditoriaus darbo rinkos 1994") rodo, kad 60 proc. (Apklaustų auditorių) tikisi išnuomoti šiais metais. Pusėje visų audito skyrių yra penki ar daugiau auditorių; kai kuriuose dideliuose bankuose yra šimtai.

Kitas svarbus 1994 m. Spalio 31 d. "Verslo savaitės" leidimas specialioje ataskaitoje "Rizikos valdymas" pažymėjo, kad vidaus auditoriai "pranašesnį vaidmenį kaip" minkštųjų "elementų monitoriai naudojasi kaip etiniai standartai, kurie, jei pažeidžiami, gali padidinti bendrovės pažeidžiamumas. " Verslo savaitė toliau pripažino, kad vidaus kontrolė ir COSO modelis (Rėmimo organizacijų komitetas, vidaus kontrolė - integruota sistema) tampa neatskiriama rizikos valdymo dalimi. 1995 m. Kovo mėn. "Naujojo buhalterio" numeryje nurodyta:

Jei baigsite šiais metais, rasite geresnę darbo rinką ... Dabar, kai mūsų tauta sprendžia poreikį išnagrinėti perteklinių išteklių šaknis, Jungtinių Valstijų vyriausybė turės daug galimybių įsidarbinti. Be to, privačios pramonės ir apskaitos įmonės ... yra pasirengusios kvalifikuotų kandidatų paieškai.


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of New Orleans College of Business Administration »

Šis kursas yra Campus based
Pagal vietas
Pagal datą
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date