Verslo pamatai programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kvalifikacija: sertifikatas
Programos trukmė: 1 metai / 2 semestrus

5

Verslo Pamatai programa yra pakaitinis auka skirtas studentams, kurie kreipėsi įvesti įmonę į verslo mokyklą, tačiau kurie negali dabar susitiks anglų ryšių priėmimo reikalavimai. Studentai, kurie yra labai motyvuoti kurti savo esamų anglų kalbos įgūdžius ir plėtoti savo supratimą apie Kanados verslo kultūrą ir praktiką turės naudos iš skatinant mokymosi aplinką ir akademinės paramos verslo Pamatai programą.

Studentai bus baigti kursus: - Pranešimai - Matematika - Taikomoji verslo programinės įrangos - Kanados ir tarptautinės verslo praktikos - Strategijos verslo sėkmės priklauso nuo sėkmingo dviejų semestro programą, studentai bus galima perkelti, su kreditais, diplomą ar Išplėstinė diplomas verslo programa ne Centennial koledžas.

akademiniai reikalavimai

 • Ontarijas vidurinė mokykla diplomas (OSSD) arba lygiaverčiai dokumentai / nuorašai iš kilmės šalies, arba brandaus studento statusą (19 metų ar vyresni).

Pastaba

 • Stojantieji į Šimtmečio Kolegijos povidurinio programomis verslo mokykla, su angliškais įgūdžių vertinimo balai iš 141, siūlomi šią programą kaip pamatų iki jų programos pasirinkimo. Pareiškėjai kartu su vertinimo balai mažesni nei 141, turi konsultuotis su Centennial koledžas International Education Office miesteliu Sudžou Centennial koledžas.

Papildomi reikalavimai

 • Susipažinkite Anglų Reikalavimai pamatams programas.
 • Studentai bus dedamas į atitinkamą anglų kalbos lygį remiantis įgūdžių vertinimo rezultatus. Tai gali sukelti papildomų kursų ir reikalauja papildomo laiko ir mokesčius.
6

Programa renginiai

 • Mažesnis klasės dydžių ir labiau individualizuotas dėmesys.
 • Atsargiai matuojamas tempas programos pristatymo.
 • Kokybės mokymosi patirtimi.
 • Stiprus dėmesys skiriamas anglų kalbos naudojimui palankią aplinką.
 • Pristatyti paramos ir patyrusių profesorių.
 • Verslo Pamatai kursai apima verslo orientuota dalyku įvairovę, rengia studentus diplomų programų skaičius.
 • užbaigimas Verslo Pamatai sertifikato programą galite padėti studentams gauti iki šešių studijų kreditų, kurie gali būti naudojami siekiant reikalingų verslo kursus kitose School of Business programas, priklausomai nuo pasiektų kokybės lygį.

Artikuliacijos susitarimai

 • perkėlimas į verslo diplomo programos - perkėlimas į pažangųjį Verslo diplomo programos - Pasirengimas verslo liudijimą programą

Testas Vardas reikalavimas pamatams Programos

 • IELTS (akademinė) 5.5 su žemiau 5.0 be Band - TOEFL popieriaus TOEFL: 507-509 - TOEFL iBT (interneto testas): 64-68
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2017

Apie mokyklą

Centennial College invites you to discover a rich academic experience and build a global professional network at Suzhou Centennial College in Suzhou, China. Created in association with Suzhou Universi ... Skaityti daugiau

Centennial College invites you to discover a rich academic experience and build a global professional network at Suzhou Centennial College in Suzhou, China. Created in association with Suzhou University of Science and Technology, Suzhou Centennial College is the first Canadian college approved by the Chinese government to deliver Canadian education in China. Skaityti mažiau