Verslo lygio

Bendroji informacija

Programos aprašymas

R

Kas tai patinka studijuoti šį kursą ir kaip man bus vertinamas?

Iš Aqa pat verslo dėmesys skiriamas mažų ir vidutinių įmonių, veikiančių nacionalinių rinkų. Ji apima dalyvaujančių verslo paleidimo klausimus, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ir planavimo, taip pat veiksnius, lemiančius sėkmę. Ji mano, kaip nustatyti įmonės galėtų padidinti jų veiksmingumą darant taktinius sprendimus visoje verslą. Lygis Verslo remiasi vienetais, manydama, daugiau sudėtingų verslo scenarijus ir sutelkiant dėmesį į strategiją.

Žinoma, bus mokomi su mažų grupinis darbas, savarankiško tyrimo ir pateikimo, klasės diskusijų ir paskaitų naudojimui. Visose apgyvendinimo patalpose yra mokoma per vienerius metus yra vertinami per du dokumentus ties metų pabaigos. 1 knyga vertinama pagal pakartotinio klausimų pasirinkimo, trumpas atsakyti į klausimus ir mini atvejo tyrimo duomenų reagavimo klausimus. 2 knyga vertinama trumpų atsakyti į klausimus ir į bylos tyrimą dėl duomenų reagavimo klausimus naudojimui. Nėra kursinį darbą pasirinkimas.

Kas temos bus mokausi?

Per pirmuosius metus studentai mokysis šeši skyriai, įskaitant "Kas yra verslo?", "Vadovai, vadovavimo ir sprendimų priėmimo", "Sprendimų priėmimas pagerinti rinkodara, operacijų, finansų ir žmogiškųjų išteklių". Antraisiais metais studentai mokysis strateginius sprendimus, kurie remsis funkcinėse srityse nuo vienerių metų.

Kas patirtimi aš gausiu?

Jūs turėsite galimybes dalyvauti versle provokacijai konkursuose.

Kas yra Patekimo į rinką reikalavimai?

Jums reikia bent penkis GCSE bent C klasės arba didesnis (įskaitant matematikos ir anglų) ir trys GCSE lygyje D arba aukščiau. Nors ne atvykimo reikalavimas šioje specifikacijoje, studentai, kurie mokėsi GCSE Verslo studijų pamatysite, kad ši specifikacija grindžiama sąvokas ir įgūdžius jie išmoko. Jūs turite mėgautis skaitymo ir tikimasi, kad iki šiol su dabartiniu verslo naujienos.

Ką aš galiu studijuoti kartu šį kursą?

Bet tokio lygio dalykai gali būti derinama. A Levels taip pat gali būti tiriamas greta BTEC 3 lygio sertifikatas.

Kas įrenginiai yra?

Jūs turėsite prieigą prie mokymosi išteklių centro. Yra Victoria House valgykla. Daugelis verslo klasės yra pilnai įrengtas su juo apartamentai.

Ką galima kursas veda prie?

Lygaus Verslo studijos yra puikus pasirengimas ir aukštojo mokslo kursus visiems verslo susijusiose srityse ir kitų akademinių aukštojo mokslo studijos. Verslo studijos yra naudinga kvalifikacija tiems, kurie ketina pereiti į įvairių karjeros versle ir valdyme.

Ar yra kokių nors papildomų išlaidų?

Yra keletas medžiagų ir išteklių sąnaudos.

Ką mūsų studentai galvoja?

"Verslo yra ne tik objektas studijuoja, kaip suprasti aš sukauptą taip pat padės planuojant savo ateities karjerą."

"Duoda platesnį supratimą apie dabartinę ekonomikos ir taip jis susieja su kasdienio renginiai vyksta naujienos".

"Man patiko tyrimų tema aspektą, kaip aš galėjo gauti realų pojutį verslui veiksmų ir tada susieti šį nugarą, ką mes sužinojome mokymo programas."

Tai dar labiau švietimas kursas yra nemokamas visiems 16-18 metų amžiaus, kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje ir Europos ekonominės erdvės per pastaruosius 3 metus. (Jūs turite būti pagal 19 rugpjūčio 31 d tais kalendoriniais metais, kad jums pradėti savo kursą).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Exeter College is a large, thriving and growing tertiary college which places teaching, learning and student success as our top priority. We enjoy an excellent regional reputation. The College was jud ... Skaityti daugiau

Exeter College is a large, thriving and growing tertiary college which places teaching, learning and student success as our top priority. We enjoy an excellent regional reputation. The College was judged as outstanding by Ofsted in a pilot "no notice" inspection in 2012, and again in a full inspection in 2014. Skaityti mažiau