Read the Official Description

Verslo studijų kursą sertifikatas yra prieinama tiek visą darbo laiką ir ne visą darbo dieną pagrindu. Dieninio režimas tinka abiturientų, o visu etatu režimas reiškia, kad žmonės, kurie jau dirba. Diplomas ir Išplėstinė diplomas Kursai apima įvairiausių dalykų ir todėl leidžia mūsų studentams plėtoti žinias apie skirtingų funkcinių verslo aspektus, įskaitant apskaitos, rinkodaros valdymas ir humanitarinė išteklių valdymą. Jie taip pat galima rasti Fulltime ir ne visą darbo laiką.

&nbsp

Dovydo žaidimas College grupės jungtys leidžia mums dirbti su gerbiamų tarptautinių teikiančių institucijų, dauguma jų įsikūrę Jungtinėje Karalystėje. Šios įstaigos turi ir tarptautinį autoritetą ir galiojančius sąnariams susitarimus su universitetais Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse.

Iš pradžių David Žaidimas vadybos mokykla dirbs su dviem tokių JK įsikūrusi kvalifikaciją suteikiančių institucijų: Komercinio valdymo (TCM), turizmo ir svetingumo (CTH) Konfederacijos institutas. Mokiniai turės atlikti vertinimo reikalavimus šių perkančiųjų organizacijų ir išlaikius vertinti visų dėstomų dalykų per atitinkamus kursus, jie bus apdovanotas tarptautiniu mastu pripažintus sertifikatus.

Šis kursas yra
Start Date
Spal 2019
Duration
1 - 2 metų
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
End Date
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date