Oficialus aprašymas

Verslo administravimo sertifikatas

Business Administration (ENA) sertifikatas AVT verslo mokyklos MBA pirmoji dalis .

AVT verslo mokyklos MBA yra 18-mėnesių programa sudaryta iš dviejų dalių:

&nbsp

• 1 dalis ENA, kuris trunka šeši mėnesiai ir

• 2 daliscom/MBA/1-year-MBA/Denmark/AVT-Business-School/MBA-AVTBS / "target = " _blank "> MBZ, kuri trunka 12 mėnesių ir remiasi sėkmingai užbaigti CBA programos.

&nbsp

ENA yra šešių mėnesių intensyviai vykdomasis sertifikatas programa. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas svarbiausių temų ir valdymo MBA mokymo programos disciplinų.Ar PNA Rigth Jums?


ENA mokymo programa apima strategijos, lyderystės, rinkodaros, finansų, operacijų valdymą, ir žmogiškųjų išteklių. Programa suteikia modernią, praktinį požiūrį į realius verslo klausimus pagal savo organizacijos - naudojant patikrintus verslo modelius ir ekspertų įžvalgas.


ENA stiprumas ateina iš turtingos verslo patirtį mūsų dalyvių, taip pat mūsų aukštos kvalifikacijos fakulteto.Šių elitinių pedagogai, kurie moko Amerikos pirmaujančių verslo mokyklų, kurių kiekviena yra savo srities autoritetais, ir ateiti su ilgamete patirtimi klasėje ir už jos ribų.


Svarbiausia, ENA yra programa, skirta jūsų užimtas gyvenimą, leidžia jums sinchronizuoti savo studijas su darbo ir šeimos keliamų reikalavimų.CBA Priėmimo


AVT Priėmimo komitetas daro visus galutinius sprendimus dėl priėmimo į ENA programą. Mažiausiai penkerių metų darbo patirtį, reikalingas mūsų švietimo programas, taip pat Sėkmingai priėmimo interviu.


Siekiant užtikrinti klasės sudėtį, kuri maksimizuoja asmeninę mokymosi patirtį dalyvių, Priėmimo komitetas kiekvienos šalies kandidatės daugiausia dėmesio skiriama šių savybių:


• Ambicijos ir vairuoti

• Individualus verslo ir / ar valdymo patirtis

• Asmeninis profilis ir parodė, vadovavimo galimybes

• anglų kalbos įgūdžiaiPriėmimo Interviu


Priėmimo interviu vyksta anglų kalba. Pareiškėjai prašė parengti 10 minučių pristatymą kartu su atsakymais į specialius klausimus dėl verslo atveju. Gausite verslo atveju, ir iš anksto Program Manager interviu klausimus.


CBA priėmimo interviu tikslas yra nustatyti, kad:


• Jūs patenkinti Priėmimo reikalavimai

• išsamaus prašymo forma buvo pateikta, įskaitant visais priedais (įrodymas išankstinio akademinę patirtį ir pan.)

• Jūs turite paramą iš remiančiųjų bendrovės, taip pat iš savo šeimos

• Jūs suprantate, turinį, struktūrą ir numatomų mokymosi tikslus CBA programos

ENA programa atitinka lūkesčius ir poreikius kandidato


ENA priėmimo interviu vyksta AVT verslo mokyklos. Išimtiniais atvejais, tai gali įvykti per Skype.Pokalbio trukmė yra vidutiniškai viena valanda.


Užpildytą prašymo formą su visais priedais turi būti pateikta AVT prieš pokalbį. Program Manager jis pasakys, ar jūsų paraiška yra išsami ir pakankama, priėmimo procesą.Ką apie GMAT?


Nors Bendrasis vadybos Priėmimo Test (GMAT) yra naudinga nustatyti studijų pajėgumus MBA studentas, jis yra didžiausią vertę, kai vertinant jaunesnius kandidatus su mažai arba jokios darbo patirties.


Kadangi visi CBA dalyviai turi daug patirties ir tvirtą karjeros keliu, AVT nereikalauja rezultatų GMAT mūsų priėmimo procedūrą. Mes priimame visuminį savo profilį - atsižvelgiant į savo ankstesnes studijas, karjerą ir pasiekimus. Mūsų pagrindiniai įvažiavimo reikalavimai yra patirtis, kalbos įgūdžiai, ambicingumas ir vairuoti.Tai, ką daro mūsų ENA tokia intensyvi mokymosi patirtis.CBA Bewerbungstermine


ENA programa prasideda du kartus per metus, rugpjūčio ir sausio mėn.
Nuo AVT geležinkelių priėmimo procesą, tai yra įmanoma, turi būti įtrauktos į ENA klasės per 10 darbo dienų nuo jos pradžios. Tačiau, ENA yra labai prašoma po vykdomosios švietimo programa. Užsitikrinti vietą, mes primygtinai rekomenduojame taikyti anksčiau.


Mūsų tikslas yra surinkti dalyvių klasės su įvairiausių sluoksnių - tiek mokslo ir pramonės patirtimi. Ši įvairovė didina mokymosi patirtis visiems dalyviams.Paraiškų pateikimo terminai:


• 15 gruodžio CBA klasė, pradedant nuo 2013 m. Sausio mėn.


Programos išlaidų


CBA programos kaina 149.800 DKK, apie 20.000 EUR (be PVM) vienam dalyviui. Tai apima visus mokymo medžiagą ir dėžutes iš Harvardo verslo Publishing ir stažuotės Bostone. Kambarys ir yra įtrauktos į mokesčio už mokslą, o dėl kelionių.Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Vas 2020
Duration
6 mėnesių
Ištęstinės
Price
149,800 DKK
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Vas 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date